Sevgililer Günü Etkinliği 2020

Konusu 'Genel Tartışma' forumundadır ve Star tarafından 10 Şubat 2020 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
  1. Star

Star Board Administrator Team Seafight

Selam Korsanlar,

Oyunumuzda yapılacak olan Sevgililer Günü 2020 etkinliği hakkında görüş, bildirim, fikir ya da düşüncelerinizi bizler ile bu konu başlığı altından saygı, sevgi ve kurallarımız çerçevesi içerisinde paylaşabilirsiniz. Sorularınızı yöneltmeden önce SSS'yi okumanızı tavsiye ederiz.

Seafight Ekibiniz.

Son düzenlenen: 7 Şubat 2020
  2. ozican2525

ozican2525 User

Sezon görevi olarak 1 tane gelmesi kötü olmuş, 3 adet bekliyorduk.Sistemler inanılmaz az, arttırılmalı.

Son düzenlenen: 10 Şubat 2020
  3. sistem yok sistem alooo , gemi arıyoruz

4. KяaL!

KяaL! User

sistemler inci vermiyor düşen şişe ve hançer den gök ateşi çıkıyor bu etkinlikteki amaç nedir ben hiç bu kadar boş bi etkinlik görmemiştim.

TiryakiHasan bunu beğendi.
  5. silin bu etkinliği kaldırın tamamen bir hataydı falan deyin 5 kristal veriyor şaka gibi drakhell kes daha iyi 500 bin canı var 5 kristal alıyoz zaten 25 milyon can indiriyosun 5 kristal alıyon siz oraya bir 2 tane 0 ekleyin 50 krsital 10 bin vudu cepanesi 5 miço falan ekleyin bu şartlar altından aşağı kaldırın bu etkinliği

TiryakiHasan ve •کëwøпτë• bunu beğendi.
  6. Sezon görevi için sistem vurup etkinlik gemisine vurmayı düşünmüyorum. Bir kaç parça kristal yada roket için gerekli değil pazarda çok daha kolay yolla alınabilir

7. geçen sene aldığımızda değişikti tasarımlar bu sene bu tasarımları alabiliyor muyuz ?

8. mertt80

mertt80 User

bu etkinliği oluştururken ne düşündüz acaba zaten manitamız yok sevgililer gününü evde yalnız geçireceğim bari seafight sen yapma :((

9. saçma sapan etkinlik. bu etkinliği bende pas geçtim

10. gazozuna bir etkinlik olmuş tebrikler seafight

11. boş bir etkinlik gecen sene Pegasus'un Onurun veriyorlardı. bu sene vermeyi bile unutmuşlar. geçmiş olsun
    https://board-tr.seafight.com/threads/sevgililer-guenue-etkinligi-2019.85174/
    - Romeo/ Juliet: “Romeo” gemisine verdiğiniz hasar karşılığında Tecrübe Puanıyla ödüllendirilirsiniz. En çok hasarı veren ve son atışı yapan oyuncuların az da olsa şu tasarımları kazanma şansına sahip olurlar: Siyah Gül, Montague ya da yeni tasarım: Pegasus'un Onuru

12. bu sene hiç vermiyor tasarımı heralde alamadık daha :)

13. EFE

EFE User

Pegasus'un Onuru bana bunu verdi.

14. ozican2525

ozican2525 User

Etkinlik 3 adet tasarım vermekte; Capulet, siyah gül, pegasus onuru.Sizde sistem keserek tasarım almışsınız.

15. etkinlik elle avuçla tutulur birşey olsa kodu verirlerdi ona bile gerek görmemişler yakışmadı hiç seafihgt yönetimine

16. Kod : SFLOSTLOVE2020
    İçerik : 100000 x Ahtapot Zehri Ahtapot zehri
    5 x Unutulmuş Aşk 15 x Etkinlik anahtarı

17. teşekürler kaptan yosun normalde mail adresim kayıtlı her etkinlik gelen kod ne hikmetse bu etkinlikte gelmedi