Öneri Şeref Salonu

Konusu 'Fikir Havuzu ve Öneriler' forumundadır ve batuhansaygı tarafından 1 Temmuz 2020 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
  1. Merhabalar, Şeref salonunda Tüm Zaman, Gün, Hafta, Ay olarak bölümler var. X kişi hangi sıralamada kaçıncı olarak gördüğünü eliyle aramak zorunda kalıyor kaçıncı sırada olduğu yazmıyor. Bu Şeref Salonuna gelecek bi güncelleme ile https://prnt.sc/t9o2t8 bu kısımda yani ( Şeref Salonunun el alt kısmında bulunan boşlukta ) neden kişinin sıralamada kaçıncı olduğu yazmıyor bence yazsa çok daha güzel olur bunu öneri olarak sunarsanız kişiler hangi yerde kaçıncı elleri ile aramadan direk bulabilir aslında. Saygılar

ECE-DUYGU[CENK] ve -onur824- bunu beğendi.
  2. şeref salonunun eskisi gibi anasayfada olması gerek oyun ekranına taşımak hataydı

urungubeğ bunu beğendi.
  3. Merhabalar öncelikle herkes bazen oyuna giremediğini söylüyor bazen donmalardan şikayetçi bazende şeref salonu vs. benim bugünkü söylemek istediğim şey bir öneri olacak aslında örneğin filom 25 1 adasına sahip ve ben bundan 25+ level olmama rağmen yararlanamıyorum misal 1x sv4 vudu rahibi 100.000 taç bunun yerine 100.000 taç karşılığı alınabilecek daha güzel ödüller konulabilir mi ya da bu ödüllerin miktarı arttıralabilir mi ya da sadece 25 1 de değil 45 level çıkmış ama sadece 25 1 de özel buff vs. veren sistem var bunlar çoğaltılabilir mi örneğin 40-45 lvl arasına sikkeyle alınan buff lar eklense sizce de güzel olmaz mı bir diğer önerim ise karaborsa ile ilgili

KARABORSA TEKLİFLERİ: efendim girdiğimiz lig sıralamalarında değişik ödüller geliyor örneğin 3 veya 8x rakip parası ama bunlarla alabildiklerim cüzi miktarda ejder buz triton legba vs bunların yerine misal buz güllesi etkinlikleri çıktığı için buza ihtiyacı olan azaldığını düşünüyorum en azından 1 ayda kastığımız rakip paralarına 50 k buz yerine 500 k yapılabilir veyahutta daha işe yarar nesneler eklenebilir mi örneğin vudu bombası 10x vudu bombası 2x veya 3 x rakip parasına alınsa bu tip şeyler güzel olmaz mıydı arkadaşlar değerli cm arkadaşlar önerimi gözden geçirmenizi istiyorum iyi forumlar efendim saygılarımla ..:)

Tardigrad bunu beğendi.
  4. baba34_foo

baba34_foo User

25/1 den cilalı ve en fazla paslanmaz çelik güverte almanızı öneririm geri kalan bufflar için ücretler çook yüksek.
    41-45 arası için buff alımı zaten mevcut 2 saatte bir lamba basıp yarım saatlik buff alınıyor.
    Rakibin paraları düşüncenize tamamen katılıyorum bu kadar az kasılan bir para birimi için takaslar gerçekten çok saçma cilalı ve sis duvarı dışında alınabilir hiçbir şey yok. İyi oyunlar