Sentinel Belası

Konusu 'Fikir Havuzu ve Öneriler' forumundadır ve ~Goliath~ tarafından 6 Ocak 2022 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
  1. ~Goliath~

~Goliath~ User

Yabancı serverde oynuyorum fakat şu illet burayada gelmiş ve serverin tabiri caizse içinden geçti , tüm gün savaşıp aldığımız adalar rakip tarafından yine sentinel botlarla geri alınıyor ve savaşlardada kullanıyorlar. Elimizde video kayıtlarıda olmasına rağmen bu gemiler hakkında hiçbir işlem yapılmıyor günün yarısı normal botta yarısında sentineldeler. Serverde kimsenin oyun zevki kalmadı ben dahil kalan 3-5 kişide bu sentinel yüzünden oyunu bırakacaz , gerçekten ne zaman bununla ilgili tatmin edici bir çalışma yapılması planlanıyor ? Daha kaç kişinin oyunu bırakması lazım ? Ben bugüne kadar emeğimle oynamış bir oyuncu olarak hakkımı helal etmiyorum ve açık bir şekilde oyunda haksız rekabet var ve buna göz yumuluyor bu kadar yıllardır koskoca oyun yapımcıları yazlımcıları bunları tespit edemedimi edemiyormu bu kadarmı imkansız birşey bu ? Ve chate yazdığımızdada adminlerden azar yiyoruz ban yiyoruz

Son düzenlenen: 6 Ocak 2022
  2. Hadaron24

Hadaron24 User

Ben hayatımda bu kadar adaletsiz yönetilen bir oyun görmedim.Serverda 50 kişide debuff var ama tpsi silinenlerin sayısı 5.Neye göre sadece birkaç kişiden silindi neden çifte standart bilinmiyor.Zaten buguydu hilesiydi herşey yanlanarina kalıyor oyuncuların hak araninca da alakasız bir cevapla ticket kilitleniyor. Size tavsiyem çökmekte olan oyuna fazla emek harcamamaniz.Seafight tarihinde hiç bu kadar kötü yonetilmemisti.

3. Star

Star Board Administrator Team Seafight

Selam,

Haklısınız sizi çok iyi anlıyorum. Umarım hepsi kökten yok olur gemileri sınırsız banlanır. Yarından tezi yok tekrar konuyla ilgilenip hatırlatacağım. Siz de bunları desteğe yollayabilirsiniz.

♠TheKing01♠ bunu beğendi.
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.