Seafight’ın 9. Doğum Günü etkinliği!

Konusu 'Etkinlik SSS' forumundadır ve Bigpatron tarafından 17 Mart 2015 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
 1. Bigpatron

  Bigpatron Team Leader Team Seafight

  Seafight’ın 9. Doğum Günü Etkinliği

  Seafight’ın 9. Doğum Günü Etkinliği 18 Mart ile 31 Mart 2015 tarihleri arasında gerçekleşecek

  Seafight’ın 9. Doğum Günü Etkinliğinde şunlar bulunuyor:


  • Üç adet yepyeni gemi tasarımı
  • Yeni pet Brutus
  • Yeni Boss Haritası (ve küçük bir sürpriz)
  • Yeni Görev Verici Emily Davis!
  Sorular ve Cevaplar
  Etkinliğin başlangıç ve bitiş tarihleri neler?
  Etkinlik 18 Mart'ta öğlen 12'de başlayacak ve 31 Mart'ta öğlen 12'de sona erecek. Karaborsa 2 Nisan gün sonuna kadar açık kalacak. Tüm zamanlar Yerel Sunucu Saatine göredir.


  Deniz Haritasında hangi etkinlik NPC'lerini bulacağım?

  Typhon Avı sırasında çok sayıda etkinlik NPC'sini bulacaksınız. Bunlar Deniz Haritasındaki tüm PvP haritalarında yelken açacak:


  Silvergrim
  Silvergrim altın veya inci cephaneyle vurulabilir. Ödül olarak Konfeti Cephanesi kazanacaksınız. Alacağınız miktar bu NPC'ye ne kadar hasar verdiğinize göre değişecek.

  Hawkins
  Hawkins inci cephaneyle vurulmalı. Bu NPC'yi vurduğunuzda Lanetli Ruhlar ile ödüllendirileceksiniz. Bunların bir kısmı en çok hasarı veren oyuncuya, diğer kısmı da son atışı yapan oyuncuya verilecek.

  Fargloom
  Fargloom inci cephaneyle vurulmalı. Bu NPC'yi vurduğunuzda Işık Yayan Ruhlar ile ödüllendirileceksiniz. Bunların bir kısmı en çok hasarı veren oyuncuya, diğer kısmı da son atışı yapan oyuncuya verilecek.

  Theseus
  Theseus altın veya inci cephaneyle vurulabilir. Ödül olarak Kristal kazanacaksınız. Alacağınız miktar bu NPC'ye ne kadar hasar verdiğinize göre değişecek. Ayrıca, Theseus'a en az %1 hasar veren tüm oyuncular bir Antik Amblem kazanacak!

  Typhon
  Bu vahşi yılan 25 Mart öğlen 12'den (Yerel Sunucu Saati) etkinlik sona erinceye kadar denizde bulunacaktır ve inci cephaneyle vurulmalıdır. Ödül olarak İnci kazanacaksınız. Alacağınız miktar bu NPC'ye ne kadar hasar verdiğinize göre değişecek. Bu NPC'ye en fazla hasarı veren oyuncu Elit Puan ile ödüllendirilecek. Ayrıca, Typhon'a en az %5 hasar veren oyuncular bazı Asklepios Yeteneği eylem öğeleri kazanacak. Bunun yanı sıra, Typhon'a en çok hasarı veren ve son darbeyi indiren oyuncular Seafight’ın 8. Doğum Günü Etkinliğinde sunulan Deimos petini kazanacak. Bu pete zaten sahipseniz yine geçen yılın etkinliğinden kalan nadir Phobos peti ile ödüllendirileceksiniz. Bu petlerin ikisine de sahipseniz bir miktar Konfeti Cephanesi kazanacaksınız.
  Ayrıca yukarıdaki NPC'lerden herhangi birini vurduğunuzda Tecrübe Puanları kazanacaksınız. Kazanacağınız miktar vereceğiniz hasarın miktarına göre değişecektir! Konfeti Cephanesi tüm Etkinlik NPC'lerine çok daha yüksek miktarda hasar verecektir!

  Etkinlik sırasında başka neler olacak?

  Etkinlik sırasında tamamlamanız gereken bazı özel görevler olacak! Görevlere başlamak için Safe Haven'daki Görev Verici Emily Davis'i ziyaret etmelisiniz! 7 görev bulunuyor: ilk görevler etkinlikte sadece bir kez oynanabilir. Bunları tamamladıktan sonra son 3 görevi etkinliğin sonuna kadar tekrarlayabileceksiniz. Bu son 2 görev her gün, günlük yeniden başlatma ile birlikte sıfırlanacak. Günlük yeniden başlatma ile birlikte o andaki etkin görevlerin de sıfırlanacağına lütfen dikkat edin.


  Etkinlik Sıralamasında hangi ödülleri kazanabilir?

  Silvergrim, Hawkins, Fargloom, Theseus ve Typhon'a en fazla hasarı vererek puan kazanabilirsiniz. Etkinliğin sonunda şu ödüller verilecek:
   • Birinci Sıra: 15 Ateş Fırtınası Topu ve 1 adet Terazi Bonus Haritası
   • İkinci Sıra: 10 Ateş Fırtınası Topu ve 1 adet Kova Bonus Haritası
   • Üçüncü Sıra: 5 Ateş Fırtınası Topu ve 1 adet Kova Bonus Haritası
   • Dördüncü ve Beşinci Sıra: 1 adet Kova Bonus Haritası
   • 4 Rastgele Oyuncu*: Boğa Bonus Haritası
   • 1 Rastgele oyuncu*: 10 adet Ateş Fırtınası Topu ve 1 adet Boğa Bonus Haritası.
  *Etkinlik sıralamasında 1 - 100. sıralarda yer alan herkes. Ödüllerin rastgele dağıtılması nedeniyle bazı oyuncuların birden fazla ödül kazanabileceğine lütfen dikkat edin!

  Etkinlik Hazine Sandıkları Neleri içeriyor?

  Etkinlik Hazine Sandıkları, Konfeti Cephanesi, Gök Ateşi Şimşeği ve Durdurulamaz eylem öğesini içeriyor. Ayrıca bir Lanetli veya Işık Yayan Ruh kazanacaksınız.

  Topladığım bütün bu Ruhlarla ne yapabilirim?

  Lanetli ve Işık Yayan Ruhlar Karaborsadan birşeyler satın almak için kullanılabilir! Bunlar arasında yeni pet Brutus da yer almaktadır! Etkinlik boyunca Karaborsada satılan diğer şeyler arasında Etkinlik Anahtarları, Konfeti Cephanesi, çeşitli Geçici Etki nesneleri ve eylem öğeleri bulunuyor.

  Yeni pet Brutus'un istatistikleri nasıl?

  Pet Brutus %5 Kritik Hasar ve 15.000 Darbe Puanı etkisine sahip.

  Boss Haritasına nasıl ulaşabilirim?

  Boss Haritasına Safe Haven'dan ulaşabilirsiniz. Haritaya ulaşabilmek için bir Antik Ambleme ihtiyacınız olacak.

  Oyun Tasarımı ipucu: Boss Haritasına girmeden önce Görev Verici Emily Davis'i ziyaret etmeniz akıllıcadır. İhtiyaç duyduğunuz bilgileri size vereblecek ve Boss Haritasını tamamlayıp ona döndüğünüzde size iyi bir ödül verecek!

  Antik Amblemleri nasıl kazanabilirim?

  Bir Antik Amblemi, Theseus'a en az %1 hasar vererek kazanabilirsiniz. Ayrıca görevlerden 1 Antik Amblem alabilirsiniz. Çok şanslıysanız, Etkinlik Sandıklarından veya Silvergrim'den de bir Antik Amblem kazanabilirsiniz! Lütfen dikkat edin: herhangi bir zamanda elinizde en fazla 3 Antik Amblem tutabilirsiniz.

  Boss Haritasına girdiğimde beni ne bekliyor?

  Boss Haritasında sizi Alexandros bekliyor. Siz başlamadan önce size bazı tavsiyeler verecek. Onun söyleyeceklerine kulak verin, daha yüksek bir puan alabilmek için uygulamanız gereken özel taktikler olabilir! Konfeti Cephanesi Boss Haritasında da daha fazla hasara yol açacak. Ayrıca, sadece Boss Haritasında Oluklu Cephane çok daha fazla hasar verecek!
  Boss Haritasında bir şeyin biraz farklı olduğunu görebilirsiniz. Bu haritadaki NPC'ler normal haritalardaki 4 yönün aksine 8 yönde hareket edebiliyor.

  Boss Haritasını tamamlarsam ne kazanacağım?

  Boss Haritasını tamamladığınızda, Kabul Edilebilir, Üstün veya Mükemmel puan almanıza bağlı olarak 1, 2 veya 3 Sihirli Amblem kazanacaksınız. Ayrıca, Üstün veya Mükemmel puan aldığınızda ödül olarak Kristal de elde edeceksiniz. Boss Haritasını tamamladıktan sonra Emily Davis'i tekrar ziyaret ederek ondan ödül olarak İnci, Elit Puanlar ve Konfeti Cephanesi veya Etkinlik Anahtarları alabilirsiniz. Lütfen dikkat edin: herhangi bir zamanda en fazla 10 Sihirli Amblemi elinizde bulundurabilirsiniz.

  Sihirli Amblemlerle ne yapabilirim?

  Sihirli Amblemler, Boss haritasının büyülü versiyonuna erişmenizi sağlayacak. Boss Haritasının normal sürümünde olduğu gibi bu haritaya girerken Alexandros’un tavsiyesini dinlemelisiniz. Haritanın büyülü versiyonunda da Kabul Edilebilir, Üstün ve Mükemmel bir puan alınması mümkün.

  Boss Haritasının büyülü versiyonunu tamamlarsam ne kazanacağım?

  Boss Haritasının büyülü versiyonunu tamamladığınızda 3 yep yeni gemi tasarımından birini ya da bir miktar kristal kazanma fırsatına sahip olacaksınız:
  Kabul Edilebilir: Geotria gemi tasarımı (veya önceden Geotria tasarımınız varsa 5 Ejderha Ateşi) veya 20 kristal
  Üstün: Mordacia gemi tasarımı (veya önceden Mordacia tasarımınız varsa Lord’un Ganimet Kesesi) veya 40 kristal
  Mükemmel: Caspio gemi tasarımı (veya önceden Caspio tasarımınız varsa Kralın Ganimet Kesesi) veya 80 kristal.
  Boss Haritasını tamamladıktan sonra Emily Davis'i tekrar ziyaret ederek İnci, Elit Puan ve Konfeti Cephanesi veya Etkinlik Anahtarı ödüllerinizi alabilirsiniz.

  Bu yeni gemilerde hangi Mücevherler bulunacak?

  Yeni gemi tasarımlarında şu Mücevherler bulunacak:
   • Geotria: Cilalı Yakut, Kesik Kırmızı Kuvars, Düz Lapis Lazuli ve Berrak Safir
   • Mordacia: Düz Yakut, Düz Rhodolite, Pırıltılı Safir, Pırıltılı Azurite ve Kaplan Gözü
   • Caspio: Parlak Yakut, Pak Garnet, Parlatılmış Lapis Lazuli ve Parlak Akuamarine!
  Bu yeni gemi tasarımlarından birini kazandıktan sonra Boss Haritasında deneyin! Ayrıca 8 yönde hareket edebileceksiniz! Şu anda bu 8 yön sadece Boss Haritasıyla sınırlıdır ve yeni tasarımlarımız diğer haritalarda yine sadece 4 yönde hareket edecektir.

  Boss Haritası için bir Etkinlik Sıralaması olacak mı?

  Evet! Seafight’ın 9. Doğum Günü şerefine Boss Haritasından en çok puanı toplayan oyuncuların ödüllendirildiği 2. bir Etkinlik Sıralaması olacak! Etkinliğin sonunda şu ödüller verilecek:
   • Birinci Sıra: 15 Vudu Topu ve 1 adet Kova Bonus Haritası
   • İkinci Sıra: 10 Vudu Topu ve 1 adet Kova Bonus Haritası
   • 3, 4 ve 5. Sıra: 5 adet Vudu Topu ve 1 adet Boğa Bonus Haritası
   • 4 Rastgele Oyuncu*: Boğa Bonus Haritası
   • 1 Rastgele oyuncu*: 10 adet Vudu Topu ve 1 adet Boğa Bonus Haritası.
  *etkinlik sıralamasında 1 - 100. sıralarda yer alan herkes. Ödüllerin rastgele dağıtılması nedeniyle bazı oyuncuların birden fazla ödül kazanabileceğine lütfen dikkat edin!

  Etkinlik sonunda Ruhlarıma, Etkinlik Anahtarlarıma ve Amblemlerime ne olacak?

  Lanetli ve Işık Yayan Ruhlar etkinliğin sonunda oyun içi nesnelerle değiştirilecek. Özel ayrıntılar etkinliğin sonuna doğru açıklanacak. Etkinlik Anahtarları da 1:1 oranında normal sandık anahtarlarıyla değiştirilecek. Etkinliğin sonunda, kullanılmamış tüm Amblemler silinecek ve başka bir oyun içi nesneyle değiştirilmeyecek.
   
  Son düzenlenen: 26 Mart 2015
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.

Sayfayı Paylaş