Seafight'a Ne Zaman Başladınız?

Konusu 'Oyuncular' forumundadır ve Sensible tarafından 4 Temmuz 2017 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
  1. captan.aes

captan.aes User

orta sonda başladım. şimdi üniyi bitireli 5 sene oluyor. zaman çabuk geçiyor.

TORKLAR_86 ve İyori_Yagami bunu beğendi.
  2. önemli olduğunu düşündüğüm 1 tavsiyem var
    50 tane harita var oyunda çoğunda oyuncu yok bence 1 ile 13 arasındaki eski haritaları olduğu gibi geri getirin sırf eski günlerin hatırına ilk haritalara iner nostalji yapardım onuda aldınız elimizden getirdiğinizz haritalarda bişeye benzese neyse amaçsız sevksiz haritalar amiral lucia esmeralda santa nerde şimdi npc kesmek anlamsız

≈JØĶ£Ř≈ ve VORSİ(§•ƒ) bunu beğendi.
  3. TORKLAR_86

TORKLAR_86 User

lise 1de basladim simdi uniyi bitireli 6 yil oluyor

4. aliço03

aliço03 User

Merhaba 2017 de ki açılmış konuyu hortlamaya geldim o_O Bigpoint şirketinin DarkOrbit ve Seafight oyunlarını birlikte oynamaya başlamıştım yıl 2010-2012 yılları arasıydı darkorbit e çok alışamadım seafight daha görsel olarak doyurucu bulduğum için devam ettim çok güzel bir gemim vardı arkadaşımın sana fazladan top takacağım diyip 3.parti bir uygulama ile binden fazla top koyup oyukla 200 300k vurduğum dönemde sağlam bir ban yedim :D 2018 de geri başladım hesabı büyütüp kastım yine bir ara ve tekrardan yine başladım ;) OrtaOkul son sınıfta başladım liseyi devirdik üniversiteyi devirdik şimdi x bir şirkette yazılım geliştirici olarak çalışıyorum , evlenmek üzereyim zaman su gibi akıp geçiyor keşke 2010 yıllarına geri dönebilsem :eek:

5. MİMAR

MİMAR User

2006-2007 yıllarında başladım gençliğimi verdim full olmak ıcın halada olamadım sonsuz bir uçurum burası:) ama o yıllarda aldığım hazı zevki hala çok özlerim bir başkaydı o yıllar