Seafight'a Ne Zaman Başladınız?

Konusu 'Oyuncular' forumundadır ve Sensible tarafından 4 Temmuz 2017 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
  1. 亗●•тнε_κıпɢ●•亗® merhaba tr1 ATM

2. x.ΛŦΛ.x

x.ΛŦΛ.x User

3. -onur824-

-onur824- User

Aranızda en yeni benim galiba :):) 2012'de TR3'te başladım o zamanlar oyunda sayısız item, gülle, taç, yulong vs. oyun paraları yoktu en iyi toplar amiral topları ve sv5 27,5'luk olanlardı, en güçlü gülle kristal şarapnel idi vp, bp yoktu oyunda inci ve altın vardı, o zamanki yetenekler için de kristal. batınca 2 saat pırıltılardan dp arardık inci için pırıltı peşinde koşardık. en full gemi 40k vuruyordu. az orta halli gemilere patlayan gök ateşi atardık yanımıza yaklaşamazlardı :D kaleler 3 çeşitti en fazla sv5 yapılıyordu. Velhasıl oyun daha iyiydi güzeldi.
    sonra 30'luk toplar çıktı, vudu topları çıktı, mürettebatta sadece parayla alınan bir sürü şey çıktı vs. oyun iyice paraya dönmüştü.

2014-2015 yıllarında kuzeyin yıldızları filosundaydım oyunda iki alyans vardı bta ve ata(yıldız). Savaşlar güzel olurdu saatler sürerdi gemi full olmasada oyundan iyi zevk alıyorduk. sonra oyun iyice paraya dönünce bir sürü yenilik eklenince oyunu bıraktım bıraktığımda ake filosundaydım. 5 sene sonra tekrar aynı hesapla başladım hala ake filosundayım 8 yıllık filoda iki kişi kalmıştık. filoyu yeniden kurup dizayn ettim oyuna devam ediyoruz. ;);):)

4. Elit gemi elit cephane ile maksimum 6600 vurulan günler ve battığında tamir olmak için pırıltıdan darbe puanı çıkması gerektiği zamanlar diyeyim :D

lada1141414141 bunu beğendi.
  5. LadyLeyla

LadyLeyla User

Seafighta başladığım güne lanet olsun..

6. 12 yıllık hesap ara ara başlayıp bıraktım şu an ayda bir bakıp çıkıyorum
    12 yıl az bi zaman deyil oyuna girince eski günler geliyor aklıma en güzelide birinci haritalara gidip eski günleri yadediyordum şimdi o haritalarıda değişti vicdansızlar eskiden kalan hiçbirşey yok nerde o 13.haritadaki amiraller altın kasmak bile zordu şimdi inci bile değersiz
    en azından nostalji olsun diye bazi şeyleri hiç değişmeyeceklerdi harita gemi vs oyunun tadı yok artık

mehmet~baba~2 ve batuhanq19q bunu beğendi.
  7. 2008 siliçi efe trk marduk almirente fly erçel hobi başkan matador senetör okan rahmetli vegabond yusufyusuf erdinç gülden abla doktor halit karadeniz55 sahilgüvenlik ali mehter marşı ilk şeker karayelken

223memo ve BIRAKTI bunu beğendi.
  8. ölümcül korsan, hakanım61, çetinbabakaptan, manken61, denizlerin hükümdarı filosu, büyük alyans, paşa alyansı, zdz, laz kadir abi, colman, sahil güvenlik, oyunun ilk arayüzü, ah ah gözüme toz kaçtı

VORSİ(§•ƒ) bunu beğendi.
  9. TaYFa.61

TaYFa.61 User

TaYFa.61 105 tane 55'lik top 7.sınıf ( maks.10sınıf vardı, barut kalkan yoktu) 2008 en güzel zamandı :)

10. bilal53

bilal53 User

Bitirdin biz be reiss :) TRK, C@N, EFE, D&G vs vs. güzel dünlerdi.. ●●σηυя●●(¢αη)

11. TEXAS

TEXAS User

2009

12. DFN türkish_sea_power, seni 6.sınıf halinle hatırlıyorum :D sohbetimiz vardı

bilal53 bunu beğendi.
  13. ilk şeker çıktığı gün, SEA,EFE, TRK,D-H,DRK...

14. oyuna başladıgım dönemi hatırlıyorum okuldan kacar seker toplamaya gıderdık ahh ahh eskiler..

2007 yılında başladım oyuna Batmanda toplasan 3-4 kısıyız oynayan sonra tum mahalle başladı derken filo actık falan dagıldık :)

oyunun her zaman zirvesinde yer aldım 2015 yılında bırakmıstım okul yuzunden bırakmıstım ..

sımdı 2021 yılında doktor olup tekrar oyuna donus sagladım :)

oyun guzel zevkli diyemem eskisi gibi..

eski sayılar yok cunku

unutulacak dunler deyip gecıyorum...

Kiyamet_Furkan

15. Selen1453

Selen1453 User

2008'de yabancı serverde başlamıştım ama bu 4.gemim (bunla 5 senedir oynuyorum). Yabancı serverdekini bırakmıştım, bir tane gemim harita katlamadan banlanmıştı :p bir tanesini arkadaşa hediye ettim, şu anki ile devam ediyorum.

16. Şeker gibi çektiler bizi bu oyuna :) oyunda aldığım o hazzı hiçbir daha bulamadım seafight te ben okulda arkadaşlarımın oyundan bahsetmesi ile oyuna başladım öğle aralarında kaçıp internet cafelerde teklif verip elit gemi almaya çalışıyorduk, tp kasıp tiamat flyların son atışını kovalayıp sınavları halletmeye çalışıp level almaya çalışıyorduk, o eski cadılar bayramı etkinlikleri magellan etkinlikleri harika oluyordu magellan batınca etrafa saçılan kahverengi kasaları toplamaya çalışıyorduk, eğer viplik yoksa pırıltılardan darbe puanı çıkarım tamir olmaya çalışıyorduk tam bir zulümdü :) pazara riptile tasarımı geldiğinde teklif verip dünyalarca altını yakıyorduk tabiki şimdi o altını 5 dk de kasıyoruz :) TRK TAK DG gibi RT gibi filolar hatırladıklarım, ne günlermiş be şimdi hiçbir lezzeti yok...

beratk.58 bunu beğendi.
  17. Hiç unutmam yıl 2007.ay Kasım ayı, bir akşam üstü bu oyuna başladım..Halloween gemisini kacirdigima nasıl üzülmüştüm.....oyundaki ezeli düşmanların R-M filosuydu,: hotdog , grace o malley,...Almanlardan oluşuyordu bu filo hepimize ilk başlarda kök sokturduler....çünkü direk gemilerini simdi kimsenin donupte yüzüne bakmadığı 25 lik topla fullemislerdi..
    6000 vurunca ne olay oluyordu :)..ilk vs mi Paratoner nick'li birisiyle yapmsitim...önce vatan nick'li bayan biriside hakem olmuştu:()..konturle inci almıştım habire ne param gitmişti 6000 vurmak için....
    Ezeli dostlarım: yavuzinho, gorkemus, alev abla(filo baskanimiZdi, nicki de kizilbarondu),hakan, kaptan06(emin), 44memo44, migo Miraç, hür filosunun başkanı hurkiye abla, ertobaba gibi gibi....
    Katıldığım filolar ERA (bir gece ansızın alev abladan habersiz 10 kisiyle filodan çıkmıştık..ne kızmıştı bize bee....:)))ve 300 filosu(bizim emektar filomuz)....
    He unutmadan ekleyeyim nickimi:
    aradhk
    Hepiniz tozlu raflarda unutulmaya yüz tutmuş kitaplar gibi hafizalarimdasiniz

Selam olsun hepsine...djdbdiekajjekl.....

Son düzenlenen: 8 Şubat 2022
    beratk.58 bunu beğendi.