Seafight'a Ne Zaman Başladınız?

Konusu 'Oyuncular' forumundadır ve Sensible tarafından 4 Temmuz 2017 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
  1. ΛŁΞЯК

ΛŁΞЯК User

yeni evlenmiştim, şimdi ise 9 yaşında oğlum var, :):):):)

2. çocuk mu daha fazla yiyor seafight mı :D

3. 2009'da

4. evet onlarda vardi ama değişik filolarda olanlarda vardı

5. *~REİS~*

*~REİS~* User

bende temmuz 2007'de başlamıştım, zaman gerçektende çok hızlı geçmiş :D

6. bende 2008 de başladım :)

7. KANUNİ

KANUNİ User

simdiye kadar ne kazandınız?
    oyundan zevk almak icin oynuyorduk, artık oyuna para yatıran bile zevk alamıyor..

-onur824- bunu beğendi.
  8. BIRAKTI

BIRAKTI User

9. Kayıt:
    2008-12-29 18:24:56

10. mesud35

mesud35 User

en fazla oyuk ıle 1720 fele natılıyordu elıt ıle 7 200 :D

**kartalgöz** bunu beğendi.
  11. Önce tr2 şimdi global avrupa 4 de oynuyorum sene 2008 falandı yanlış hatırlamıyorsam kardeşimin beni çağırıp gemiyi göstermesi ve benim bune böyle saçma oyun diyerek yanından gitmemle başladı seafight hayatım.Merak işte ozamanlar tekrardan 1-2defa meraktan oyunu açmamla bağımlısı olduk 2012ye kadr tr2 de Tek ve Zal filosunda oynadık.2012 global avrupa 4de FSM filosunda devam ettik taki kardeşim 2015de rahmetli olana kadar 1-2 ay ara verdim ama kardeşimden kalan bu hesabımı ölene kadar onla oynuyormuşum gibi oynamaya devam etmeye karar verdim yaşım 25 güzel insanlarıda gördüm burada hakaret edip küfür edenleride keşke herkes oyunu oyun olarak görse kendini biraz dizginlese ...herkese başarılar dilerim açık denizlerde :)

lada1141414141 bunu beğendi.
  12. bende 2010 da baslamıştım. oğlum yeni doğmuştu. ona göstermek için oturdum şimdi kalkamıyorum...

13. 2008 yılında 7.sınıfta iken 15 kişiye yakın okuldan kaçar net cafe seafight oynardık,ne güzel günlerdi be eziktik ama mutluyduk :D

-***YENİLMEZ***- bunu beğendi.
  14. x.ΛŦΛ.x

x.ΛŦΛ.x User

2008 tarihinde başladım ilk günlerimi özledim :)

144444 bunu beğendi.
  15. 2010 :( vaybe 8 yıl

16. mesud35

mesud35 User

2008-2009

17. balyoz19

balyoz19 User

Hun klanındakileri görelim ''Balyoz19''

18. Syro61

Syro61 User

ah o elitle 6600 vurulan zamanlaaarrr :D ah o 7.-8. sınıf olabilmek için beklenen 2 kat ep veren kış etkinlikleriii :D

19. 2008 tr1 2009 tr2 2009 tr3 ce geçiş yaptık halen ful artı ful olamadık seafighttin yapmış olduhu değişikliklere bi türlü ayak uyduramadık tam ful oldum dedim siyag elit gemiyle biraz hava atarız dedik yetenekler arkasından slotlar arkasında yuvalar petler topların krıstelleştirmeleri onuda yaptık topları krıstilleştirdik hayda ne cıktı vudu .arkasından tahrip. arkasından diher toplar bizim 30 luklar hayde cöpe daha dur bakalım neler cıkacak gelişiyo ya seafight :)) 10 yıl boşu boşuna seafightte emek verdim elime ne geçti babayı biz yaptıkca seafight boyna bişeyler cıkardı biz yaptık onlar cıkardı bundan sonra hiç bişey yapmayacam zaten bi 10 yıl deil bi 20 yılda geçse bu oyunda bi yerlere gelemicemi anladım o yüzden bu oyuna nekadar para harcarsan okadar daha para harcama yapman isteniyo oyuzden bu oyuna hiç bir şekilde hiç birşey yapmam böyle eğlenmeye çalışıcam gözleri aç doyuramadık gözlerini ver para al babayı deniliyo böle bi oyun anlayışı olamaz resmen para üzerine kurulmu milletin hakkı yenilen bi oyun anlayana ............................................? bi fıkra kısadan cahil bir baba ve eğitimli oğlu. ormana gitmişler kamp yapmak için. çadırlarını kuruphemen uykuya dalmışlar. ve aradan 1.2 saat geçtikten sonra baba. uyanır ve herşeyin farkına varıp ben anladım ama bakalım bizim oğlanda anlar mı diye oğlanı hemen kaldırır ve oğul der kalk kalk oğulda kalkar buyur baba der gökyüzüne bi bak bakalım ne görüyosun der oğlanda babasına ne göreyim baba milyonlarca yıldız var demiş babasıda peki bunlar sana ne ifade ediyo diye oğluna sorar oğluda. astrolojik olarak ele veririsek baba evrende milyonlarca yıldız ve gezegen var demiş bu gezegen. ve yıldızları hepsini birleştirirsek baba diyince babasından oğluna şappadarak bi tokat yer ve baba oğlune der ne astrolojisi ne milyonlarca gezegeni ne yıldızı demiş salak kalk üstümüzden ÇADIRIMIZI çalmışlar :)) bizim emeklerde böyle çalınmakta işte saygılar

Son düzenlenen: 28 May 2018