Seafight Lig Sistemi!

Konusu 'Genel Tartışma' forumundadır ve Genoveva tarafından 5 Temmuz 2015 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
  1. amirall
    sen öyle diyosunda yeniler için daha kötü 1 ayda yapmak zorundalar 111 mil puanı sen 1 ayda mı 27. sınıf olmuştn

2. anlamadım şimdi elite puanlar hiç bir işe yaramıcakmı ve elite gemiler suan karaborsadamı

3. haberım yoktuki ya karaborsada olacgına düştügü zaman direk 16.seviyeyi alıyım diye yana yana ep kastım dun :(

4. souls2

souls2 User

ne alaka yav sen her 30 günde bir elit puanların sıfırlanacağını mı sanıyon sadece sıralama sıfırlanacak kastığın ep ler yine sana kalıyor

5. Tüm sunucuların ödüllerini türkler alacağı için mutluyum. Herkesin emeğine güllesine sağlık. ;)

6. Gerçekten de büyük başarı şimdiden tebrikler.
    Yalnız benim anlamadığım nokta madem ki ödüller tüm sunucular içinde dereceye girenlere verilecek neden o zaman ayrı ayrı sunucular için sıralama yapılmış bence ortada bir tezat var.

7. yumi

yumi User

bence server e göre verilir gibi geliyor bana. ama yetkilide açıklama yaptı tüm serverler diye. ancak tezatlık olduğunu sanmıyorum. ileride tüm serverler de dereceye girenlere daha iyi ödül , server derecelerine de ödül verirler. ama öyle oluncada bazı oyuncular fazla ödül alırlar. görecez bakalım. çözemedik tam olarak.

8. thekolo88

thekolo88 User

benim gemim 4, sinif elit puaninda hatta 5. sinifa cok az kalmis durumda ama gemimi deistiremiorm 2de kaldi nasil 4 yapicam gemimi

9. Sezon başlangıcı/sonu

Sezonlar her ayın 15’inde bitecek ve resetlenecek. Lig ödülleri sezon sonunda verilecek.
    Bu sezonun sonu olarak 30 Temmuz belirlendi! Değişiklikler konusunda size bilgilendireceğiz.

15 Temmuzda lig puanları sıfırlanması gerekirken neden sıfırlanmadı?

Son düzenlenen: 15 Temmuz 2015
    Beşiktaşkk bunu beğendi.
  10. işte aynı sorun bendede var beyler bi yardım edin

11. puanım yetiyo ama lig atlıyamıyorum bilgisi olan varmı

12. http://prntscr.com/7vwefy 23 gün dahamı????ya oyunu zehir ettiniz bize resmen gemimle normal oyun oynayamıyorum sürekli bonus bonus nedir bu ya nedirrr????zaten anlamsız birşey başladık bikere bırakamıyoruzda. sonraki sefer 15 gün olucak dendi.. ilk sefer yarışanların günahı ne ya!!SAYIN ADMİNLERİM HERALDE BUNUN MANTIKLI Bİ AÇIKLAMASI VARDIR?

ZODİAC-DSF bunu beğendi.
  13. Selam bu olayın mantıgı yok olan oldu şimdi bu zararın karşılanması için oyun yönetimi ilk 100 de sıralamada gülle sıkarak zaman harcayan oyuncuların güllelerini iade edecekler server sıralamasındaki oyuncuların hediyeleri verecek ve bu hatayı kapatacaklar bence Seafight gibi bir oyun maduriyeti halledecektir. Bu benim kişisel fikrim herkese kolay gelsin.;)

*_*ИİL●APO*_* bunu beğendi.
  14. Sürenin uzatılmasında supportların herhangi bir parmağı yok onlar yapılan değişiklikleri bildirmekle mükellef onlara lafım yok ancak lig sisteminin ne olduğu sıralama başladıktan bir hafta sonra bildirildi her servere sıralama koyuldu herkes girdi ardından tüm server sıralaması denildi duyuruda 30 temmuz denildi ardından 15 ağustos oldu arada kalan 15 günlük zaman hatasını etkinliği 45 güne çıkartarak çözmeyi uygun görmüş oyun yöneticileri kurucuların yaptığı zaman kaybını oyunculardan çıkartmak tamamen yanlış herkes biliyor ki bir sonraki ay sıralamaya oynamak değil gülle atan bile olmayacaklar bu yüzden etkinlik sıralamasına girenlere vur vurabildiğin kadar :) 40 milyona yakın gülle inci attım fakat hala bir ay daha var bu yapılan yanlışlara çözüm bulunması lazım tekrar söyleyeyim bu tür olaylardan sorumlu olanlar supportlar değil oyun kurucuları ve yazıcılarıdır burada supportlara boşa yüklenmeye çalışmayın kolay gelsin

15. Cipetpet-2

Cipetpet-2 User

ben olayı çözemedim ya simdi zaten elit puan kasarak elde ettiğim ve zaten benim olan elit gemiyi alabilmek icin simdi hem elit puan kasıp hepde 40 taklamı atmam lazım karaborsadan alabilmek icin :D

seafight güldürme beni seafight :D

[F£V]dynamic_qeneral bunu beğendi.
  16. Cipetpet-2

Cipetpet-2 User

Olaya bakın tasarımlar 10 altın karsılıgında pazara geldi ben lig sistemi gelmese 400 bin elit puan kasınca 12 level elit gemiyi alabiliyorum bunuda simdi bi başak bitirince cat alıyorum hadi bunu salla suan 11 levelim ama 10 altın karsılıgında 10 level gemiyi alabildim üstelik günlerdirde 11 level olmama rağmen 1 level tasarımı bile alamayıp savaş gemisi ile gezdim.

saçmalık resmen bu kadaaar iyilestirilmesi gereken konu varken lig sistemi felan bizi bozdu seafight.

17. seni tanımam etmem ama şu sıralamadan düşmene bi "hadi ya tüh be" demedim değil. sonuçta insanlar o bitecek denilen süreye göre hareket ediyor belki tam yetecek kadardı her şey.

*_*ИİL●APO*_* bunu beğendi.
  18. beyler suanda 15.sııf gemım var ya gemıde 13.sınıftm karaborsa tasarımlarıyla 20yı aldım ancak 15 sııf gemımde karaborsada gemı gorumuyor nıye?

19. lig sistemi olmamış . mesela ben hala tasarımlarımı alamadım..

20. JsTyLeee

JsTyLeee User

Lig sisteminde aldığımız para bir sonraki lig bitiminde kalıyor mu yoksa hemen o ay harcanması mı gerekiyor.Diyelim ben bu ay 2 para kazandım bir sonraki ay da 2 para kazandım toplam 4 para eder mi yoksa önceki harcamadan bir sonraki lig başladığı için silinir mi?

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.