Seafight Global Topluluğu Oluşturuyoruz

Konusu 'Donanma' forumundadır ve Youtube=raynx61 tarafından 23 Ağustos 2021 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
  1. Oyun ve etkinlik hakkında konuşup tartışıyoruz ve oyun ile ilgili tecrübelerimizi anılarımızı paylaşıyoruz discord grubumuza katılmanızı istiyoruz .
    https://discord.gg/qWgFQCbS
    1 hafta boyunca aktif olmayanlar sunucudan atılır saygılarımla...

2. baba34_foo

baba34_foo User

@Star Böyle reklam yapmak serbest mi?

red_saint(AKE) ve jaka3838 bunu beğendi.
  3. farklı bir oyun reklamı mı ? gördün ki yasak olsun , oyun hakkında bir topluluk oluşturuyoruz işte 10 kısılık grupta etkınlıgı yorumluyoruz kımsenın sıkayetı yok zaten şurda 50-100 kişi kaldı oyunu oynayan ona da engel olma, istersen sende paylaş ben altına yazmam yasak degıl mı bu dıye :))

4. baba34_foo

baba34_foo User

Dostum etkinlikleri yorumlayacak forum ve oyunun dc kanalı zaten var sen kendin yetkili olmak için kanal açıp oyunun forumunda reklam yapıyorsun sıkıntı orada

red_saint(AKE) ve jaka3838 bunu beğendi.
  5. jaka3838

jaka3838 User

Alyans kurma hayallerine yine başlanmış :D Sen ve egonla birlikte hiçbir seafight sunucusunda ciddiye alınacağını düşünmüyorum. Bu hayallerden vazgeçmelisin.

red_saint(AKE) bunu beğendi.
  6. Star

Star Board Administrator Team Seafight

Selam,

Hayır. Kişisel Discord sunucularında istediklerini konuşup yorumlayabilirler. Forum üzerinden de Genel Tartışma forumunda açtığımız konuya dahil olup fikir ve düşüncelerini belirtebilirler. Tabii ki de bu forum kuralları çerçevesince olmalıdır :)

Saygılar.

-onur824- ve jaka3838 bunu beğendi.
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.