Seafight Avrupa Futbol Şampiyonası

Konusu 'Genel Tartışma' forumundadır ve Bigpatron tarafından 9 Haziran 2016 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
  1. kasılamıyoruz e o zaman sıralmaya girelim dedik emek harcadık o kadar tüm puanlar silindi üstüne üstlük bi de her gün kesyiğimiz npc sayılarını da siliyorlar sonra oyun adaletli herkes eşit diyorlar . biz susuyoruz kardeş size k.g

2. Cilalı tüfek, sis duvarı, vb. itemleri alamıyoruz. 3 gündür tabiri caizse boynu bükük geziyorum. Aldığım hasar arttı bununla birlikte rakibe verdiğim hasarda çok azaldı neden görünmüyorlar karaborsada ?
    Belli bir limit olduğundan dolayı mı ve bir daha alamayacakmıyım bu etkinlik boyunca?

3. ●ђр●

●ђр● Guest

10 günlük olan bittikten sonra 1 er gün olandan alarak devam ettim benim hesabımda halen bufflar gözüküyor. Sizde 1 günlük olan da mi gözükmüyor?

4. adminim buflar 2 haftalık 1 ve 10 günlük toplam ama etkinlik başlyalı baya oldu 2 haftadan fazla e bitmiş olması normal

5. evet hiç biri görünmyor hiç alamıyorum.

6. Anemoi tamir de mi oluyordu? Attığım güllelere yazık! Bence siz ya etkinlik yapmayı bırakın ya da etkinlik beyin takımın beynine format atın!

TiryakiHasan bunu beğendi.
  7. +1

8. ●ђр●

●ђр● Guest

Şimdi öğrendiğim kadarıyla 10 günlük olan bittikten sonra günlükleri alarak devam ediyoruz ya, onu da max. sürede aldıktan sonra karaborsada görünmeyecek.

9. 66hakan

66hakan User

arenada vuruşları az olan arkadaşlar bide cilalı yoksa onu alıp denesinler bende 267 topla 14 16k arası vururken cilalı aldıktan sonra düz 40k ya kadar çıkardım belki onlarınkide düzelir.

10. cilalı dünden beri yok efem 10 günlüktü bitti 1günlüklerde görünmüyor eksik olan buflarda 1günlük olarak görünmemekte bilginize:)

11. ●ђр●

●ђр● Guest

10 günlük bir kere alınıyor.

12. almanız gerekn maximum sınıra ulaştığınız için artık gözükmüyor olabilir

13. ben hiç almadım ama:D

14. slm benim anlamadığlm şu arenada maça girdikten sonra maçı kaybettiniz diyor acaba yeni bir hile çeşidimi yok sa oyun hatasımı ????

15. Tragula

Tragula User

Bugün seafight mı çok bonkör yoksa ben mi çok şanslıyım :D

16. Anemoi tasarımı darbeyle alabilen varmı acaba ?

17. Serverden bir yabancı almış göstermek istedim

18. çanakkale

çanakkale User

sayın admin 149/21393747 karaborsa da cilalı tüfek ve sis duvarı görünmüyor gemimde yok her ikisi de yok yardımlarınızı rica olunur.

19. arkadaşlar ruh değişimleri ne zaman açıklanaca :) eğer kristal verirse harcamicam ama gülle verirse gök ateşiyle hız taşı alacam :))

20. Kristal vermezler ya millet 100 bin ruh kasmış zor yani :)

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.