Seafight Avrupa Futbol Şampiyonası

Konusu 'Genel Tartışma' forumundadır ve Bigpatron tarafından 9 Haziran 2016 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
  1. jackiye

jackiye User

en azından inci çıkması şansa değil de kestiğimiz gemi sayısına göre olsa daha adil olurdu

2. Sandıklar dan kar ediyormusun peki barut ve çelik zırh çıkıyor paso ?

3. BEYLER ŞAMPİYON VE ANEMOİ gemileri tamamen zarar. ince hesap yaptım sıktığım gülle ve aldıklarımı karşılaştırdım bazen harcadıgıma göre %10 -15 kar bazende zarar olduğunu farkettim. ayrıca bunlar için birde o kadar ülke tasarımı kesiyorum farkettimki - ye düşüyorum tamamen kandırılıyoruz, aldatılıyoruz. Acaba CM ler Smodlar Adminler ve Support ekipleri bu oyunu oynuyormu TR serverları için diyorum. çalışıyorsunuz diye çekingenlikmi var üstlerinize karşı? ben zaten para harcayarak ürün alyıorum gülle alıyorum. nakitim bari inciye dönsün.

яoтαsız ve bibidibabidubu5835 bunu beğendi.
  4. Anemoiden çıkan kristal ve mojoların maliyetini ve çıkan ruhlarla alınan tasarım hız taşı gibi itemlerin maliyeti de katıldığında incidende item yönünden de karlı ama bu sizin şansınız bana 100 bin gülle attığımda 5 kez 33 bin inci 2 anemoi çıktığıda oldu yine 100 bin gülleye sadece 1 anemoi çıktığıda oldu ama genel olarak incim arttı.

5. size çıkar kardeşim bize bir inci bile çıkmaz sizler oyunun piri olmuşsunuz bizde oyunda amelelik yapar dururuz allah korkan bir insan olsa burda milletin yazdığına bir çözüm üretir ben dün 25 e yakın gemi kestim nerdeyse gram inci çıkmadı sizde kalkıp ondan sonra şans işi der geçersiniz zaten

6. Anemoi tasarımı verme şnsı artırılmalı kaç defa darbeye girdim alamadım şans işi biliyorum ama bir tasarım alma şansına bu kadar zor olmamalı bence yetkililer buna bi el atmalı herkezde olsun tasarım ne olacak yani 50 ye yakın darbe bende kaldı tasarım yok bu şans sa bişey diyemem ancak tasarım verme şansını artırılmalı kaç gün kaldı ki bitmesine Sayın Bigpatron siz bi el atsanız efendim üst mercilere iletseniz gerçekten tasarım verme şansını artırılsın kolay gelsin...

7. sayın tiryaki hasan bu oyunda cm ler smodlar ve admin yetkilileri oynuyordur bu oyunu ama onlar şanslı oyunculardır her nimetten faydalanırlar bizde burda o zarar bu zarar diye yırtınır dururuz çünkü ben bunların bir sorunu çözeceğine inanmıyorum şurda o kadar yazı yazılıyor bir oyuncuya sen haklısın demezler yok yan yatı yok çamura battı falan filan geçişterme olayı en güzeli etkinlik falan olmasın millet altın kasıp inci kasıp dursun adamlar oyun olarak zarar ediyorsa bize niye versin yılbaşından bu tarafa botto olan gemiler hala oyunda cirit atarsa adamlar onları doyurmak bize vermezler.........

TiryakiHasan ve яoтαsız bunu beğendi.
  8. gördüğüm en berbat en sıkıcı etkinliklerden biri hatta beni oyundan soğuttu bi bakıma iyi oldu artık viplik bitene kadar oyuna para harcamam (İNŞALLAH) :) ayrıca bu gidişle oyunun tamamen gözden düşeceğini tahmin ediyorum müşteri memluniyeti bukadar kötü olan bi işletme batmaya mahkumdur inşallah :)

яoтαsız bunu beğendi.
  9. inşallah bu akşamdan soran etkinlik değişeçek umarım yanılmıyorumdur.

10. ●ђр●

●ђр● Guest

Yanılmıyorsunuz sanırım, galiba arena pve olacak.

11. GÖREV YOKMU BEN GÖRMEDİMDE BİLEN VARSA CEVAP YAZSA SEVİNİRİM

12. görev sadece hafta sonları aktif

13. SAOL ABİ

14. Peki ayrıntılı okuya bileceğimiz bir link atarmısınız bu konuda

15. ●ђр●

●ђр● Guest

Arena pve olmuş fakat daha fazla bir şey yok, olsa adminimiz yazardi. O yuzden atabilecegim bir link malesef yok, iceride iki takim da sadece topa vuracağız demek ki.

Oyuncular pve olsun dedi adamlar pve yapmış görelim bakalım acaba iyi mi oldu kötü mü :)

16. süper olacak bence,inşallah bunada bir hile uydurmazlar:)

17. karaborsadaki tasarımların istediği ruh miktarı düşürülmeli ve karaborsaya yeni ürünler eklenmeli

18. Anemoi tasarımı karaborsaya konulsa ... :)

19. gedrof

gedrof User

koymassalar ayıp ederler kendı gemı vermıor tasarımı parayla alanda alır zaten son 2-3gun ruh karsılıgı konulabılır karaborsaya :D

20. Bigpatron karaborsa sorunu ne zaman düzelir? geç acılıyor. ürün aırken oturum süresi doldu diyor. bazen karaborsaya tıkladıgımızda internet gitmis gibi oluyor beyaz sayfa acılıyor yenileyin yazısı cıkıyor

яoтαsız bunu beğendi.
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.