Seafight 3D

Konusu 'Yeni Korsan Öğreticileri' forumundadır ve •کëwøпτë• tarafından 13 Haziran 2018 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
  1. [​IMG]

Arkadaşlar bu resmin gerçek olma ihtimali nedir bana birisi anlatsın . 1 nisan şakası olma dışında bu gemiker bizim bildiğimiz gemiler ve sizce böyle bir çalışma var mı ?

Benim şahsi fikrim eğer böyle bir çalışma varsa ve görseller böyle olacaksa bitmeye yaklaşan seafight için muhteşem olacaktır

-_-BursalıKorsan-_- bunu beğendi.
  2. ay-dede34

ay-dede34 User

Bu görselleri zaten 1 nisanda sırf gerçekçi olsun diye yapmışlardı. Kendileri forumda açıkladı 1 nisan şakası olduğunu :) Görselde ciddiyet katmak için yoksa seafight için bu görsel hiçbir şey :)

3. Menetli

Menetli Guest

Selam ,

Bu resim ara ara siz oyuncular tarafından bir yerlerden bulunup sorulmaktadır.:DBu resim 1 Nisan şakasıydı ve ileride bu şaka belki gerçek olur bilemeyiz.Bekleyip görelim bakalım.;)

ay-dede34 bunu beğendi.
  4. istemci indirirken bunun hayalini kurmuştum world of gibi ama bildiğin tarayıcı yapmışlardı bence bu dünyadan güneşe ulşamaya çalışmak gibi birşey seafight için :)

5. bencede seafight böyle bir geişi yapamaz :D

6. daha etkinlik yapamıyorlar 3d yapacaklar öylemi şakadan da öte bir şey bu

7. destek verin arkadaşlar

8. Somberlain

Somberlain User

Çok güzel ama böyle bir şey gelirse oyuncu sayısı çok azalır. Bu kadar kişiyle böyle grafik online oyun çok çok yüksek pc ister. Oynayamaz kimse.

9. Bence oyunu steame falan taşısınlar su anki oyunu oynayan kalmadı zaten , eğer 3d olursa oyuna cok sayıda yeni kişinin geleceğini düşünüyorum ben

10. bunlar kultan diye bi oyun açtılar 3d güzeldide tutmadımı yoksa seafight in müşterilerini azaltır diyemi kaldırılmış yani ben bulamadım ama 3d de iyi olur bu oyuna darkorbitte millet bırakıyodu azar azar sonra 3d yaptılar milleti geri getirdiler :)

11. aynen kultan var onun tarzında kartuga var , bunlar baya güzel ama seafightin o tarza gecmesi gerek bence

12. @Bigpatron böyle bir ihtimal varmı ipucu ver bari reis ya , oyundan inanılmaz sıkıldım ben bir gelişme falan olacak mı yakında

13. Yapamazlar hala para derdinler yeni top çıkartırlar :D