Savaş Puanı Bonusu

Konusu 'Yeni Korsan Öğreticileri' forumundadır ve ANTEPLİM_27_87 tarafından 28 Kasım 2018 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
  1. Merhabalar,

Bilindiği üzere savaş puanı bonusu veren öğeler az ben biri hakkında soru sormak istiyorum.
    Hem gemiye hem pete %50 savaş puanı bonusu veren taş eklenebiliyor yeni yetenekle de %50.4 savaş puanı bonusu elde edebiliyoruz.

Sorum şu;

5. seviye vudu topu %0.15 lik bir savaş puanı bonusu veriyor. Bu değer nasıl etki ediyor?
    Örnekleyecek olursam 100 tane 5. seviye vudu topum varsa 100x%0.15=%15 ediyor, bana extra %15 lik bir savaş puanı bonusu mu verecek? yoksa kaç tane topun olduğunun bir önemi yok sabit %0.15 mi verecek?

50+50+50,4+15=%165,4 mi olacak son durum?

Cevaplar için teşekkür ederim.

2. ANTEPLİM_27_87 bunu beğendi.
  3. kullandığının tanesi .15 fazla veriyor, örneğin 400 topun vudu ve adamdan normal topla aldığın 30puansa;
    400x.15=60 30x1,60= 48 puan alabilirsin...

hangi seviye vudu topu olduğunun önemi yok geminde ''Seviye 4 Vudu Rahibine sahip iseniz'' bu özellik aktif diye anlatılmış en azından böyle anlaşılıyor yazdıklarından.

Benimde vudu topuyla ilgili merak ettiğim bir konu var. '' +25% Gizli hasar elde edeceksiniz.''

Bu gizli hasar özelliği her gülleyle oluyormu ? Örneklendirecek olursak 100bin vuran gemiye etkisi nasıl oluyor ? Gizli hasar dediğiniz olay nedir kardeşim nerde gizli bu :D

ANTEPLİM_27_87 bunu beğendi.
  4. Bu konuyu bende merak ettim ancak 5 seviye vudu topu için 5000 taç istemesi bence çok sonuçta oyuncular acı vericiyi fullemiş :)) birde balyozları :)bari daha güçsüz oyuncuyu destekleyeceksiniz 5000 taç yerine 500 taç isteyin vudu topunu kullanan güçlü gemimi kaldı vudu topunu kullanan oyuncu zaten taç biriktiremez bari o oyuncuyu destekleyin bence bunu haftalık raporlara yazılırsa sevinirim ayrıca şu acı vericileri çekin artık yoksa batmaktan sıkıldım kaç gündür taç görevini bata çıka yapıp özele kaçıyom balyoz etki etmiyor yani napim yada bizede acıverici top verin de batmayayım:)) neyse kolay gelsin...

.〤CÝPRÙŠ〤. bunu beğendi.