Savaş Dizaynı Nasıl Olmalıdır?

Konusu 'Genel Sorular' forumundadır ve ●●●вℓαcкρєαяℓ●●● tarafından 23 Haziran 2022 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
  1. Merhabalar
    Oyunda artık npclere karşı nasıl gemi dizayn edilir hangi genişletmeler kullanılır. Sistem belli.
    • Ancak savaş dizaynında hangi genişletmler nasıl dizayn edilmelidir? Gerçi soru savaş adına bir çeşit şahsi taktiği sormak gibi oldu ama. Bana saldıran ve eizici üstünlük sağlayan gemileri battıktan sonra casusluyordum. 100 yakın kaçınma şansı olan gemiler gördüm. Bunu nasıl elde ediyorlar?

2. göktürk

göktürk User

bunu elde edebilmek için;
    full 6.seviye ıskarmaz
    3.seviye ve üstü kuzgun mümkünse full oolması lazım
    gemi ve pet taşları 29.seviye ve üstü olması,
    ayrıca her 12 saat de bir 41-50 leveller arası lamba cini kullanırsın eğer şansına orda serp varsa kaçınma artar.bildiğiklerim bu kadar.

3. Reis bende yeteri kadar 6. seviye ıskarmoz var. Ama kuzgunla ıskarmozu hangi oranda takmış olmak lağzım.

4. göktürk

göktürk User

Var olan kuzgunlari tak ama çeşitli olmasın. Geri kalanı ıskarmoz tak. Yani elinde 3.seviye kuzgunlar+6.seviye ıskarmoz.

5. Star

Star Board Administrator Team Seafight

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.