Savaş Alyansında Bulunan Bir Filo Arıyorum

Konusu 'Donanma' forumundadır ve SŦANNIS✦BÁRÁTĦЄØИ*ℂ⋆ tarafından 16 Haziran 2020 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
  1. Yaş 23, eski oyunculardanım ancak ara ara bıraktım, oyuna girmesem bile en yogun oldugum günlerde bile TS ye sırf muhabbetine 15-30 dk takılmak istiyorum, ekip yaş ortalaması çok yaşlı olmayan filo arıyorum

2. Şanlı Büyük Yeşil Sancak Alyansı'ndayız. Husuk Husuk filosuna başvur alayım, kısaltma ĦĦK. Merak etme S'yi yıkacaz az kaldı.

*ATİLA*PAŞA*.TR bunu beğendi.
  3. Açıkçası 12 yıllık ara ara ara verdiğim bu süreçte bulunduğum filolardan sadece 1 tanesi tüm adaların olduğu alyanstaydı :) Oda 1 sene sürdü sonra Alyansı yıktılar. Yıllardır adanın içinde etkinlik npc si kesmedim bu tat nasıl bir duygu bilmiyorum artık :)

Ancak oyuncuları adaya rağmen batırınca x2 katı zevk alıyorum o başka bir duygu. S alyansını yıkmaktan bahsetmişsin, açıkçası kim kimdir bilmiyorum ama S alyansında bir filo (ismi lazım değil) beni filoya aldıracaktı sonra vazgeçtiler, artık gıcık oldum bu S alyansına. Eğer söylediklerinin içi boş değilse bu beni ekstra motivasyonlandırır.

Bu akşam başvuru yapacağım, TS ve adresi gönderirsin. Seafight Dünyasına Hayırlı olsun :)

4. MagicBarf

MagicBarf User

"Savaş Alyansında Bulunan Bir Filo Arıyorum" (Konu başlığı)

"Açıkçası kim kimdir bilmiyorum ama S alyansında bir filo (ismi lazım değil) beni filoya aldıracaktı sonra vazgeçtiler, artık gıcık oldum bu S alyansına."

Tamam oyundur kabul edelim, güçlü olan takıma girmek ister herkes ama senin isteğin düpedüz çıkar ilişkisi.Sırf bir alyans güçlü diye girmek istemişsin, arkadaşlık kurma niyetiyle değil, düpedüz direk girmek istemişsin. S alyansında herkes IRL de birbirini tanır.Özellikle filo içi ayrı şehirlerden olsalar bile en az 1 kere buluşmuşlardır(kendi gördüğüm kadarıyla). Diğer alyanslar gibi sırf kazanmak için oynamıyorlar, dalgalarına bakıyorlar.Adı üstünde; oyun.

Bu kafayla zaten pek hayattan zevk alamazsın :d

5. Gereksiz ego..

6. S nin başkanı o