Sanırım çileden çıkacağım..

Konusu 'Kullanıcı Köşesi' forumundadır ve ЯΣO§Tλ tarafından 22 May 2015 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
  1. ЯΣO§Tλ

ЯΣO§Tλ User

Dün akşam üstü 10 TLlik 5 li taş paketinden aldım mobil ödemeyle. Sorunsuz bi şekilde geldi hesabıma. Akşam 3,5 TLlik bokorlardan 3 tane aldım 10,5 TLilik ödeme yaptım, onay mesajı teşekkür mesajı ürününü hesabıma geçtiği mesajı geldi fakat ürün yok. Supportla iletişime geçiyorum bu mesajları atıyorum ama aldığım cevap böyle bi ödeme böyle mi mesaj yok ortada, fatura kredi kartı ekstre hazır cevabını atıyorlar.

SORARIM

Benim faturam ayın onunda kesiliyor benden fatura ekstresi istiyorsunuz. Hadi hazır cevabı geçtim. Bu bokor ayın birinde. E ben bunlar alıp atamazsam ne anlamı oldu?

Farklı bir oyunda senelerce support ekip kaptanlığı yaptım bu hazır cevabı hiç bir çalışanıma kullandırtmadım. Sistem o kadar berbat ki derdimizi anca foruma döküyoruz. Buradan da gelecek cevabıda bilirim. >>> Support

Kolaylıklar dilerim

2. Bigpatron

Bigpatron Team Leader Team Seafight

Selam

Teknik support birşey yapamaz bu konuda. Öncelikle payment support ile iletişime geçmeniz gereklidir. Payment supporta yazmak için anasayfasının alt kısmında bulunan support sekmesine tıklayınız. Açılan sayfadan sorun şeklini ödeme olarak seçiniz yine açılacak olan sayfada istenilen bilgileri doldurarak yollayınız.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.