Sandık İçeriği

Konusu 'Yeni Korsan Öğreticileri' forumundadır ve Macellan tarafından 30 Eylül 2021 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
  1. Macellan

Macellan User

5 Hesap ve +1000 Sandık ile bu sonuçlar elde edilmiştir. Aksiyon öğeleri kısmındaki Sis Bombası, Kamuflaj Ateşi ve Tortuga Işığı nesneleri geçmiş konularda bulunduğu için eklenmiş olup hala çıkıp çıkmadığı bilinmemektedir. Bu 3 nesne dışında aşağıda yazılmış olan her şey sandıklardan çıkmaktadır.

Tılsımlar
    Triton'un Kutsaması
    Agwe Tılsımı
    Triton'un Cömertliği
    Legba Tılsımı

Cephaneler
    Geliştirilmiş Patlayan Cephanesi
    Güçlendirilmiş Patlayan Cephanesi
    Vudu Cephanesi
    Havai Fişek Cephanesi
    Kabuk Kırıcı Cephanesi
    Fosfor Cephanesi
    Terra Cephanesi
    Ignis Cephanesi
    Aqua Cephanesi
    Aer Cephanesi
    Şarapnel Cephanesi
    Geliştirilmiş Şarapnel Cephanesi
    Buz Yanığı Cephanesi
    Vudu Patlaması Cephanesi
    Şifa Cephanesi
    Yağmacı Cephanesi (Kraliçe Nimeti ile)
    Konfeti Cephanesi (Tüm Bufflar ile Tek Sandıktan x47250)

Aksiyon Öğeleri
    Gök Ateşi
    Hız Taşı
    Elmo Ateşi
    Gözcü Bilgisi
    Nişancının Gözü
    Aslan Siperi
    Sandık Anahtarı
    Ejderha Ateşi
    Işınlanma
    Süper Çelik Zırhı
    Vudu Bombası
    Sis Bombası
    Kamuflaj Ateşi
    Tortuga Işığı

Mürettebat
    Miçolar
    Yelkenci
    Vudu Rahibi 4
    Seviye 3 İtaat Eğitimcisi
    Seviye 3 Canlılık Eğitimcisi
    Seviye 3 Saldırganlık Eğitimcisi
    Seviye 3 Çeviklik Eğitimcisi
    Seviye 5 Tamirci

Ekstra
    Kralın Ganimet Kesesi
    Canavar Ustasının Ganimet Kesesi
    2X Sandık Ödülü
    Premium
    Elit Puan Katlayıcı
    Tecrübe Puanı Katlayıcı
    Oğlak Haritası Buff'u
    Kraliçenin Nimeti
    [ 1 Günlük çıkar ise yanında Süper Çelik Zırh ]

[ 7 Günlük çıkar ise yanında Yağmacı Cephanesi ]

Toplar
    Seviye 0 Dünyayaran Tarifi
    Seviye 1 Dünyayaran (Tüm Bufflar ile 4 Adet.)
    Vudu Topu
    Amiral Topu
    30'luk Top

Tasarımlar
    Advent Savaş Gemisi
    Advent 2007
    Muz Jack
    Mr Cotton
    Architheutis
    Pricklesnout
    Aquila
    Dragon Fantom
    Pyke

Not: Sezon 7 Ödülleri içeriği konusu benim tarafımdan gelmeyecek.

Son düzenlenen: 2 Ekim 2021
  2. Star

Star Board Administrator Team Seafight

Selam,

Çalışmanız için teşekkür ediyorum. Konuyu sabitliyorum.

Saygılarımla.

Son düzenlenen: 30 Eylül 2021
  3. Selam, bu nasıl mümkün olabilmekte?

x2 sandık ödülü ile 2 tane oluyor, %10 hazine sandığı ganimeti özel taşı ile 3 tane oluyor, peki 4 olmasını sağlayan nedir?

4. Eldorado haritasına girdiğinizde yeteniğiniz ustalık seviyesi eğer 7 ise pırıltılardan ve hazine sandıklarından elde edilen ganimet +%105 olarak artıyor o harita içerisindeyken. Yani eldoradoda toplarsanız oluyor.

5. Macellan

Macellan User

Yetenek seviyesi ile Hazine Sandığı Ganimetini %100 ve üstü yaparsanız mümkün oluyor.

6. Güllelere ek olarak kraliçe nimeti ile birlikte nimet 7 günlük çıkarsa yanında da 5000x yağmacı güllesi veriyor. 2x ile bu 14 gün nimete 10.000x yağmacı güllesi ediyor. Özetle yağmacı güllesi de var. Düzenle yapabilirsin dostum. @Macellan

7. Henüz nimet çıkaramadım, çıktığını da ilk defa duydum fakat bugün farklı olarak uzatma malzemeleri aldım. Örneğin İmparatorun Talk Pudrası çıktı, bir şey daha çıktı ama ne olduğunu unuttum. Sanırsam Bakır Yay idi.

8. Macellan

Macellan User

Ekran görüntüleri var ise ekleyeyim listeye çünkü ikisinin de çıktığını görmedim ve duymadım.

9. Uzatmalar konusunda bir bilgim yok fakat nimet zaten eskiden de çıkan bir şeydi 1 7 veya 14 günlük kraliçe nimetleri. Şimdi de kraliçe nimeti eğer 1 günlük çıkarsa yanında süper çelik veriyor 7 günlük çıkarsa yağmacı güllesi veriyor 14 günlük(x2 ile 28 diye tahmin ediyorum) çıkarsa yanında ne veriyor bilgim yok. Ben yardımcı olmak amaçlı yazdım fakat ekran görüntüsü almak için hususi satır satır seyir defterinde onu arayacak değilim bu saatten sonra. Ekleyip eklememek sana kalmış ne diyim. Garip gerçekten garip.

10. 100 sayfalık seyir defterini talan ederek ikisinin kaydını da buldum fakat etkinlik sandıklarından çıkmış uzatma malzemeleri :D onu yanlış hatırlamışım.

11. ozican2525

ozican2525 User

Ne bu afra tafra adam gördüğü şeyleri ekliyor görmediğini nasıl eklesin

12. Ya aklınız olmadan her konuda gerçekten de fikriniz olmasın be artık ciddi söylüyorum ! Adam diyor ki '' görmedim ya da DUYMADIM '' diyor. Yani gördüğü şeyler haricinde duyumlara da itibar ediyor demek bu anladın mı çok bilmiş arkadaşım ! Bu söylemin üzerine sen birisinin sunduğu bir bilgiye böyle bir tavır sergilersen bunu karşı taraf kim olursa olsun terbiyesizlik algılar. Yani bir haltı anlamışlığın yokken seni ilgilendirmeyen şeylere burnunu SOKMA !

13. Star

Star Board Administrator Team Seafight

Selam,

Herkes için söylüyorum. Üslubunuza dikkat edin aksi takdirde bütün mesajları kaldırır konuyu kilitlerim. Zira düzeni bozuyorsunuz.

Saygılar.

14. tam emin değilim ama benim gemime bir yerden imparator kesesi gelmiş sezondan gelmedi yada ben satın almadım sandıktan çıkmış olabilir emin değilim ama vudu patlaması cephanesi de artmış genelde kese ve gülleyi birlikte veriyor galiba imparator kesesi de çıkıyor sandıklardan

15. Şu forumda dolu dolu konu açan sayılı kişilerden birisin Macellan Emeğine sağlık.

16. tasarımların resimleri varmı

17. CROMEXIA

CROMEXIA User

Yukarıdaki mesajda belirtilen tasarımlarla beraber oyunda yer alan bütün tasarımların görsellerini bulabileceğiniz forum linkine BURADAN ulaşabilir ve görsellerine bakabilirsiniz.

18. Malesef bizim forumumuzda bulunan tasarımlar konusu yeterli değil. İngiliz forumunda olupta burada olmayan bir çok tasarım mevcut. O yüzden tercihen ingiliz forumundan tasarımlara bakmanız sizin için daha sağlıklı olur.

herakles33 bunu beğendi.
  19. baba34_foo

baba34_foo User

Helal olsun bu kadar defter inceleyip listelemek büyük emek. Kolay gelsin

20. -LegenD-

-LegenD- Board Administrator Team Seafight

Konu amacını aştığı için kilitlendi.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.