Ruhlar Karnavalı Etkinliği 2021

Konusu 'Genel Tartışma' forumundadır ve Star tarafından 8 Ekim 2021 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
?

Hasar Eşiği varsa düşülmeli mi ?

1. Evet

oy sayısı 19
    100,0%
  2. Hayır

oy sayısı 0
    0,0%
  1. Star

Star Board Administrator Team Seafight

Selam Korsanlar,

fb_ad_carnival.jpg

Oyunumuzda yapılacak olan Ruhlar Karnavalı 2021 etkinliği hakkındaki görüş, düşünce ve fikirlerinizi bizlerle bu konu başlığı altından saygı, sevgi ve tabii ki de vazgeçilmezimiz olan forum kurallarımız çerçevesi içerisinde paylaşabilirsiniz.

Seafight Ekibiniz.

2. Star

Star Board Administrator Team Seafight

3. Etkinlikte hata var postacı inci taç yulong vermiyor konfeti cephanesi ve exp veriyor cephane çok az 800 felan gazeteci çocuk taç yulong ve inci veriyor ve lord parsel hiç bir ödül vermiyor kolay gelsin

4. H5ACKER

H5ACKER User

Gemi enkazı ve etkinlik sandıklarında hep aynı ödül var hep cephane aldım

5. EymenMuaz

EymenMuaz User

Merhaba kolay gelsin Ruhlar Karnavalı Etkinliğinde Lord Parcel ve Postacı Npcsine sıktığımızda ödül alamıyoruz bunun sebebi nedir veya bir çözümü var mıdır ? Eğer bir hasar eşiği varsa düşürülmelidir. Çünkü az önce 40 M hasar verdiğim halde ödül alamadım ve bu defalarca oldu.

6. alnsrt

alnsrt User

etkinlik adı ruhlar karnavalı ama ışık yayan ruh kasılmıyor gerçekten çok tuhaf

7. bu kazandımız biletleri nasıl kullanacağız ben kullanamadım da

8. Bu mini oyunlarda en iyi sonuç için ne yapmamız gerekiyor.Bir türlü 2 sarı ruhlu ödülleri alamıyorum.Normal giriyorum.Hexx bileti ile mi girmemiz gerekiyor en iyi sonucu almak için?

9. Enkazlar Neler İçeriyor?

Enkazlar zıpkın ile vurulmalıdır. Son atışını yapan oyuncular, Dünya yaran topu seviye 0, Konfeti Cephanesi, Zırh ve Kristaller gibi bir sürü yararlı nesneler kazanır.

son atışı yapan oyuncuya hiç bir şey vermiyor , en fazlahasar veren oyuncuya ödül gidiyor adamlar 1 atışlık can bırakıyorlar kesmiyorlar bunda bir hata var....