Rütbe

Konusu 'Fikir Havuzu ve Öneriler' forumundadır ve ~ERAMPID~155 tarafından 13 Haziran 2022 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
?

Herkes Baron - Altın Rütbe olsun mu ?

1. EVET

oy sayısı 10
    34,5%
  2. HAYIR

oy sayısı 19
    65,5%
  1. 4 5 yıl öncede rütbe sorunu vardı. Eski oyuncular ve yöneticiler çok iyi bilir. Bir fikir önerisi üzerine gerçekleşmiş bir süre boyunca herkesde Altın Rütbe,Baron Rütbe vardı çok güzel duruyordu herkesin gemisinde :) Hazır rütbelerde gitmişken bi resette herkese Altın rütbe gelse ya ? :)

MeŞrUhAt bunu beğendi.
  2. ~Goliath~

~Goliath~ User

o şekilde olmaz ama en azından eski sisteme dönülebilir yani mega server başına değilde server başına rütbe puanına bağlı rütbe alımı olursa yine rütbe alabiliriz iyi kötü

3. farklı tarihlerde açılmış tüm serverin rütbe puanını ortak yapmak gibi saçma sapan bir uygulamaya gittiler eskisi gibi her tr serveri farklı hesaplansın yada rütbe aralıkları arttırılsın

~ERAMPID~155 bunu beğendi.
  4. oyunda tek değişmeyen rütbe kaldı yeni rütbeler getirilip yeni sistemde bunlar da NPC yada oyuncuya karşı ayrı bir özellik eklenip çekişme yaşanılabilir rütbe puan hesaplanmaları çeşitlilikde gelmeli misal öldürülen oyuncu sayısı yada haftalık kazanılan BP gibi böylece
    oyuna yeniden hareketlilik gelir

5. Öncelikle, mevcut rütbeler görünsün :)
    Sonra isterlerse değişiklik yapsınlar.
    Fakat, hoşa giden bir şey olsun artık.
    Özel Not: Rütbeleri de paketle alınır hale getirmesinler yeter :)

6. Bu rütbe merakınız nedir? Sen kuru kafa ol ben de hiç olmasın ne işe yarayacak ? bırakın bu boş işleri rütbe rütbe gına geldi.

7. Egeli muhtemelen baya düşük rütbeye sahipsin :) Rütbe şirketlerdeki pozisyona benzer. Kendini kanıtladıkça terfi alırsın.

8. Rütbe işi önemli bence. Eskiden rütbe sadece tpye bağlıydı. Şimdi tp ep bp ve daha çok şey var. Rütbeye bakarak (orta ve alt seviye oyuncular için söylüyorum) rakibin sana göre gücünü tahmin edebiliyodun. Rütbeler kapalı mesela şu an. Birini görüyorum. Canı azalmış. Diyorum en azından bp kazanırız. Bir sıkıyorum. Adam yarım canla beni alıyor. Adam meğersem godamanlardanmış. Rütbe işte bu tür durumlar için bence işe yarıyor.

Son düzenlenen: 16 Haziran 2022
    anilcagliyan bunu beğendi.
  9. HÜMA~*~

HÜMA~*~ User

1 yılda 10 defa el değiştiren gemiler için ne kadar saçma bir benzetme..

ne kadar bot, o kadar rütbe.

10. 1. Bot iftirası atmayın kimseye. Biliyorsanız yazın. Yoksa iftira olur. Hiç bot kullanmamış birçok gemi var.
    2. Egeli rütbe konusu boşsa, başlığa bir şey yazmayıverirsin olur biter reis.

11. ecel

ecel User

Rütbe alakası ile olmayan bir durum bu 2 aylık gemiler bile yeteri kadar para harcarsan aynı şekilde batırabiliyor.Rütbe konusuna bir çözüm bulunmalı ama adam 2008 de harita vurarak ep kasabiliyordu.Şuan ise belli başlı şeyler kaldı ayrıca bot rütbe konusunda çok fark ediyor.

12. Ben sadee öneride bulundum arkadaşlar tartışmada bulunmanıza gerek yok :) daha önceden Altın rütbe vardı yağmaı rütbesi olanlarda, diğerlerinde baron rütbe vardı. herkesde rütbe iyi olduğu için bot oyuncuları oyunda pek olmuyordu çünkü şuan bile bakıcak olursak bot gemilerinin çoğu günlük 1,500 milyar tp kasıyor. benim amacım bot ile kasmayı önlemekti