PVP PVE Haritalar

Konusu 'Fikir Havuzu ve Öneriler' forumundadır ve ARAKLILI tarafından 21 Temmuz 2018 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
  1. ARAKLILI

ARAKLILI User

Biran önce bu sistemin gelmesi gerekir oyun oynanmaz oldu gemiyi geliştirmek neredeyse imkansız görev yapamıyoruz amaçsız batırılmalar insanı oyundan soğutuyor Bp için özel haritalar olmalı ,ben şahsen sadece sistem npc ve canavar kesmeyi seven biri olarak oyunu bu şekilde oynuyorum savaş yapmak isteyen diğer bölümü seçebilir bence oyuna bu sistemi getirebilirsiniz

2. TucTucker

TucTucker User

Seafight isminde bile savaş olan bi oyundan batıyorum diye şikayet etmeniz biraz saçma zaten oyunun zevki o savaşmak . Hı eger savaşmak istemiyosan git başka oyun oyna bu oyun her zaman savaş oyunuydu ve öylede olacak

3. @TucTucker oyunun ismi non-stop pvp değil yani her önüne gelen yutabiliceğin güçteki gemileri batırman gibi misyon ya da vizyon yok oyunun içinde. Bi insan oyunda bile seviyesini gösterir karşıdakini anlayacak empatiye sahiptir. Adam akşam evine gelip görev yapmaya çalışıyor oyuna girip ama o görev alabileceği maksimum vakitten daha fazlasını alıyor. neden? oyundan maksimum zevki almaya çalışan o empati yoksunları yüzünden tabiki.. Hayatta şöyle bi kural var. oyunda ve heryerde geçerli olan. kendine yapılmasından hoşlanmadığın şeyi başkasına yapma.

4. biraz uzun vakit alablir pve özelliğinin oyuna gelmesi. oyunun köküne eklenecek bi özelik çünkü. sanırım toplu bi değişiklik yapılıcak. yeni yetenekleri ve pve özelliği aynı zamanda eklemeyi planlıyo olabilirler

Sessiz bunu beğendi.
  5. arkadaş bizde zamanında zayıf gemiydik 1 günde süper güç olmadık bizde battık çıktık zamanla ektiğimizi biçmekte emek veren oyuncuların hakkı burada ağıt yakacağınıza emek verin sizde güçlü olun kıskanma nazar etme çalış seninde olsun

6. çAğRı

çAğRı User

yenı acılacak sunucu pvp olmalı. bp kasmak ısteyen herkes oraya gıdecegı ıcın normal serverler bos kalacak. kasılmak ısteyen kasılabılır.

7. yeni sunucu olmayacak sunuculara sadece pve ya da pvp modu seçebilme özelliği getirilecek. yani kasılmak isteyen pve moduna çekicek gemisini

8. Bir canavarı kesene kadar 10-20 kez batmak nedir bu oyunda nasıl zevk alıyorlar anlamıyorum.Oyuncu bana 100k küsür atarken elitletn ben 5-10k atıyom ben nasıl kasıp gelişicem.Işık mı botlardan asla kasılmıyor......eeee.... nasıl olacak bu iş

9. Somberlain

Somberlain User

Eskiden olsa pırıltıyla kas derdim de, eskiden olsa denilecek çok şey var tabi.

VORSİ(§•ƒ) bunu beğendi.
  10. Arkdaşlar sonuna kadar haklı savaş oyunuymuş , 5 10 lira verip top çekince kendinizi kral zannedip 5 levelin altına iniyorsunuz ; sonrada savaşmak oluyor . Bencede 5 level altı pve olmalıdır en azından ada olmayan haritalarda

VORSİ(§•ƒ) bunu beğendi.
  11. hepimiz aynı şeyleri yaşadık biran evvel lvl alıp üst haritalarda takıl zaten 20 lvl olana kdr 100 vudu topu veriyo görevler ve 1 günde 2 lvl alabilirsin alt haritalarda kalmayın artık yukarı çıkın :)

12. ben yukarılardayım hocam , mesele geride kalanlar :)

13. Ya oyuna para yatıracaksın bu bir seçenek , ya da oyunu çok iyi bileceksin bu da ikinci bir seçenek.

14. Kaç zamandır oynuyorsunuz bilmiyorum fakat sokakta yürürken bile dalaşacak adam arayan tiplerin zevk aldığı bir oyuna döndü Seafight, fark etmiyor musunuz?
    Geminin 650 k darbesi var, 250 k darbeli bir gemiye iki defa sıkıyor. Büyük gemilerin sv'si bile birkaç sıkımda bitiyor. Önceden sana sıkan büyük geminin de az çok canını alabiliyordun. Biz küçük gemiler bir köşeye toplanır ustaların kapışmasını izlerdik. Şimdi öyle bir şey mümkün mü? Chat'teki kalite de zaten oyunun ne hale geldiğini gösteriyor. Ergenlerin palavradan efelenme arenasına döndü.
    neredeyse 100 ayrı gülle türü, 50 ayrı top türü, yüzlerce ne işe yaradığını bilmediğimiz item, bir işe yaramayan etkinlik (ne etkinlikler olurdu heyyy), iki hafta girmesen gemini ezik duruma düşüren bir sistem...
    Siz memnunsunuz belli ki, devam edin! Biz de altı ayda bir girer birkaç gün takılır, kaldıysa iki eski isimle selamlaşır uzar gideriz!
    10 sene önce iyi oyunlardandı Seafight, şimdi adı bile anılmıyor!
    Oyuncuları sağmal davar gibi gören bir anlayışın, oyunu ne hale getirdiğini görmüyor musunuz???

ARAKLILI bunu beğendi.
  15. Bu konuya katılıyorum 2 side 15level gemi biri 63 70 diğeri 18 20 vuruyor çok fark var ve diğer olayda biri 15 diğeri 30 biri 40 50 vuruyor diğeri 100 110 ve ikiside aynı kefeye konuluyor buna bir çözüm bulunulması gerek

16. ayne kesinle gelmeli ben gorev yapamıyorum durmadan batıyorum