programcılarınızın hatasını neden oyuculara yukledınız sizin hiçmi hatanız yok

Konusu 'Fikir Havuzu ve Öneriler' forumundadır ve YEDİYAMAN-ÇİD tarafından 12 Temmuz 2024 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
  1. merhabalar oyunda bir acık oldu ve cogu oyuncu bu acıgı bilerek yada bilmeyerek kullandı ve sonuc olarak 14 gun ban verdiniz şimdi benim merak ettigim konu bu oyunu yapan programcılarınız bu acıgı 10 gun neden kullanmamıza izin verdiler bu acık bilerek mi lkapanmadı ve bunun sonuclarına neden 14 gun olarak biz oyucular katlanıyoruz oyunu kuran programlayan sizlersiniz ceza kesilen biziz bunu iletilmesini ve ban surelerinin mınımum sevılere cekilmesini istiyorum sizin programcılarınız hatasını neden hepsini oyunculara yuklüyorsunuz sizin hiçmı sucunuz kusurunuz yok yoksa bilerek ve isteyerek mi bu acıgı yaptınız gemileri banlamak için bu hata ve yanlış iki taraflı oldugundan ceza surelerinini durulmesi daha adil ve daha ılımlı bir yaklasım olacagını dusunuyorum cogu oyuncu etknlik tamamlayamayacak yazık deilmi iyi çalışmalar kolay gelsin

2. -LegenD-

-LegenD- Board Administrator Team Seafight

Merhabalar,

Bu açığın hesapları kapatmak için yapıldığını düşünmeniz biraz gülünç. Fakat neden kapatılmadı konusunda sizinle birlikteyim. Ama oyuna girerken onay verdiğiniz GİŞ kuralları der ki, oyuncu açık bulduğu zaman bildirmeli ve kullanmamalı. Ben bu konuda yine oyuncudan yanayım. Ceza varsa adaletli olmalı ve yapan herkes almalı. Herkes almıyor ise kimse almamalı. Bu konuyu ileteceğim.

Saygılarımla.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.