Podcast

Konusu 'Kullanıcı Köşesi' forumundadır ve REİS*38 tarafından 3 Ocak 2017 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
  1. REİS*38

REİS*38 User

2014 senesinde podcast yayınlandığında TÜRKÇE altyazı kısa zamanda eklenecek yazıyordu şu an fark ettim 2 sene geçti daha eklenmemiş unutuldu herhalde :D :D
    Yeni çıkacak podcastlar için türkçe altyazı seçeneği olması ümidiyle :) @Bigpatron
    2. olarak 2 ay önce yazdığım sıkıntı devam ediyor. @Bigpatron yardımınızı bekliyorum

2. REİS*38

REİS*38 User

Konu günceldir.Forumda ki sıkıntıyı forumda çözüm bulamayıp azar yedigimiz için support ile iletişime geçtim

3. Yanlış olmasın azarlık bir durum yok sorununuzla özel olarak bizzat ilgileneceğim, sık sık gelişmeleri de soracağım, cevap sıkıntısı sadece bilgisayarınızdan mı oluyor başka makinelerde denediniz mi mobilde sıkıntı var mı? Ve daha fazla ekran görüntüsü alabilirsem iyi olur sorununun detaylı raporu için.

4. REİS*38

REİS*38 User

Support yetkilisi hesabıma girip durumu bizzat gördü ve rapor ettiğini söyledi.Dipnot :sıkıntılar vpn,çerezden kaynaklanmıyor başka sebepleri de olabiliyor

5. Bigpatron

Bigpatron Team Leader Team Seafight

Muthemelen başka zaten çerez yada vpn ile alakalı olacağını sanmıyorum, hesabınıza giren en yüksek yetklimiz ondada açılmıyorsa demekki sorun forumdan yada sizin dediğiniz gibi bizimde göremediğimiz başka bir sebepten kaynaklanıyor.

6. mrb adminim ben bir hesabımın şifresini ve meil adresini unuttugum için giriş yapamıyorum hesabın ismiyle eposta adresimi öğrenebilirmiyim yardımcı olurmusunuz meilimi ogrenirsem numara uzerinden sifremi bulabilirim

7. mrb adminim ben bir hesabımın şifresini ve meil adresini unuttugum için giriş yapamıyorum hesabın ismiyle eposta adresimi öğrenebilirmiyim yardımcı olurmusunuz meilimi ogrenirsem numara uzerinden sifremi bulabilirim

8. Bigpatron

Selam

Size supporttan cevap verildi. Buraya yazmanıza gerek yok zira cevap supportan verilen ile aynı.

iyi oyunlar.

9. Bigpatron

Selam

Aynen sanırım unuttular. Sayelerinde ingilizce öğrendi çoğu kişi :)

Sorununuza gelince şuan düzeltildiği bilgisi geldi. Test amaçlı bir konu açıp test edermisiniz?

10. REİS*38

REİS*38 User

Menüler ingilizceydi artık TÜRKÇE olmuş :) ,problem de giderilmiş teşekkürler

11. Biz teşekkür ederiz,

İyi Oyunlar

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.