Peygamberin Serabı Çıkma Sorunu?

Konusu 'Teknik Sorunlar' forumundadır ve ☆亗USTA亗☆ tarafından 26 Ocak 2020 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
  1. Merhaba, böyle bir sorun olup olmadığından emin değilim ancak kendi tecrübeme göre bu npc nin spawn sorunu bulunuyor. 4-5 kez anında ışınlanma basıp gitmeme rağmen bulan kimseye rastlamadım. Haritaya birlikte ışınlandığımız alyanstan bir arkadaş da bulamadığını söyledi birkaç defadır ki zaten hız taşı açan gemilerden bunu anlamıştım. Cevaplarınızı bekliyorum :)

2. ozican2525

ozican2525 User

Artık zincirde olduğundan o sistemin erimesi 1 dakika bile sürmüyor.Genel olarak gemiler zaten 250 civarı atmakta, 10 milyon canlı sistem çok hızlı bir şekilde bitiyor.Sezon görevininde etkisi ile görevi olan olmayan herkes sistemi bulup saniyesinde kesiyorlar.

3. Star

Star Board Administrator Team Seafight

En son sistem gemisini vuran kişinin yanından çıkıyor. Ejderha Ateşi, Zincir Seviye 5b, Homing Mayını... 30 Saniye bilemediniz 40 saniye sonra yok :)

~E~HARZEMŞAH_38_ bunu beğendi.
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.