Paskalya Etkinliği & Ürpertici Yavrular

Konusu 'Genel Tartışma' forumundadır ve Bigpatron tarafından 10 Nisan 2017 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
  1. Satın almak yerine aruba kazanından çıkartırsanız kârda olacaksınız.

2. Porstmouth

Porstmouth User

kaç tane muhafıza gittim vermiyor,ayrıca haritanın yakınında değilsen çıkan muhafızın bildirimide gelmiyor .

3. Janissary

Janissary Guest

Selam,

Ele geçirme değeriniz yetersiz kalmış, yükseltip deneyiniz lütfen :)

İyi Oyunlar

4. bende yapamadım son görevdeyim ama istenilen malzemeyi bir türlü bulamadım ne yapmamız gerekiyo yardımcı olun lütfen

5. kerem

kerem User

gizli savaşçının ele geçirme değeri 10bin benm ele geçirme değerlerim 17bin olmasına rağmen ele geçirine hiçbirşey vermiyor

6. GROSVATER

GROSVATER User

gizli savaşçıyı ele geçirince bişey gelmiyor bunun nedeni nedir 21 bin ele geçirme puanım var

7. Hata var ben 30 bin değerle ele gecirdim odül yok...

8. 06BABA14

06BABA14 User

ya gizli savascıyı sadece boş normal korsanla bıle ele gecırebılıyorum ama veiled guardıanı ne yaptıysam ele geçiremedim nbende anlamış degilim

9. heaty

heaty User

2 kere ele geçirince 9k inci verdi dahada birşey vermiyor. ya şansa bağlı yada bir hata var bence

10. 32bın ele gecirme değerim var ama odul vermıyor

11. BU ETKİNLİK NPCLERİNİ NASIL ELE GEÇİRİZ YAV ELE GEÇİRİLMİYOR

12. GROSVATER

GROSVATER User

rahat 15-20 tane kestim hiçbir şey vermedi elegeçirince saçmalık

13. ZaGoR-SÖK

ZaGoR-SÖK User

etkinlik bulamıyoruz ki ele geçirek:::)

14. bill ballard ne ya ?

-_-Atomik-_- bunu beğendi.
  15. bigpatron haritalarda npc yok allah aşkına şu VMC lerin sayısını düşürün etkinlik npc si koyun her etkinlik aynı şeyi söylemekten bıktım 4 harita gezdim 1 tane denk gelmedim

16. ele gecirmede poroblem var resert lazım birbirimizi kandırmayalım 2 sahattır vuruyorum 1 inci kar edemedim 300 top var 150 balyoz 150 vodo gazozuna maç hiç ugraşmayın

TiryakiHasan bunu beğendi.
  17. BüRKüT*

BüRKüT* User

Eventle ilgili tek güzel şey buz güllesini inciyle almak.Onun dışında attığını veriyor.Misalen yumurta gibi şeyleri kestiğinde attığından az gülle alıyorsun:)
    Kutulara hiç girmeyiyim.Evet gemiside az.

18. Ele geçirme şans işi sanırım. Bende bayağı denedim sadece bir tane gizli savaşçı ele geçirebildim. Oda 10 küsür bin inci verdi.

19. heaty

heaty User

veiled guardiya ele geçirme bonusu kaç olması lazım bilen yokmu ? okadar ele geçiriyoruz hiç birşey vermiyor. daha nekadar yüksek yapcaz

20. Örtülü Muhafız nerden bulabılırım sizce ?

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.