Paskalya Etkinliği & Ürpertici Yavrular

Konusu 'Genel Tartışma' forumundadır ve Bigpatron tarafından 10 Nisan 2017 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
  1. heaty

heaty User

Karaborsaya elminonun ateşi kartal gözünün yanına; şarapnel yagmuru ve gök ateşide eklense güzel olur aslında

gangam61 bunu beğendi.
  2. EKİNLİK TASARIMI HANGİ NPC DEN VE NASIL ÇIKIYO NE YAPMAK GEREKİYO

3. YANLIZ YAPPOZ DEYİL ONUN DIŞINDA NPC LERDEN SORUYORUM

4. ●ђр●

●ђр● Guest

5. Işık yayan ruhları nerden toplayabilirim yumurtalardan, sandıklardan ve gizli savaşçıdan çıkmıyorlar.

6. Bigpatron

Bigpatron Team Leader Team Seafight

Selam

İlkel hydragos ve örtülü muhafız vermekdedir.

İyi oyunlar

7. 1 x Bill Ballard aldın nedemek bilen varmı

8. 06BABA14

06BABA14 User

etkinlik için şöhret puanı bill ballard

9. karaborsaya yenil malzemeler eklenmiş güzel ama ruh kasamıyoruzki?
    eventte kasacagımız ruhuda karaborsada satıyosunuz bu nasıl olacak?
    son olarakda bill board iskelet özü gibi ögeler görevleri yapıp takvimden tasarımı aldıktan sonra bir işimize yaramıyor onların yerinede ruh verilse yada ruhla takas edilse olmazmı?

яoтαsız bunu beğendi.
  10. heaty

heaty User

görev vericideki hediye kutusu görevi yok. kaldırıldımı noldu ?

11. ben aldım şuan yapıyorum görevi

12. şu alev fırtınası topu ile kıyamet balyozu takası güzel olmuş bide vudu topuylada alev fırtınası topu takası konulsa oyuna renk gelmiş olur

13. atlas42

atlas42 User

Ben de yeni girdim. Bende de hediye kutusu veren görev gözükmüyor. Diğeri var ama bu yok. Saat 1 de değil de 24 saat sonra yenileniyor galiba.

14. heaty

heaty User

24 saat değil bence, çünki ben saat 1 gibi yenilendiği an bitiriyorum hemen.Bir sıkıntımı var bakan yokmu buraya ?

15. örtülü muhafız gorevınden sonra yararlı gorevler var mı arkadalar ona gore kaptan alıcam 250 bın ıncı vererek almalımıyım sızce kaptan ??

16. alma

17. supportada yazıyoruz 2 gündür gizemli hediye görevi açılmıyor.ve bunun telafisi nasıl olacak

18. Sayın BİGPATRON acaba karaborsaya amiral topunun eklenmesi mümkün müdür? Yeni oyuncuların en çok ihtiyacı olan topun karaborsada olması çok iyi olur rica etsem yetkililere iletebilir misini?

19. heaty

heaty User

3 gündür gizemli kutu alamıyoruz

20. antalya_07

antalya_07 User

düzeltin şu gizemli kutu alınamaması olayını artık . hakkımızı yiyorsunuz kaç gündür

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.