Para Meselesi

Konusu 'Yeni Korsan Öğreticileri' forumundadır ve BUCA1987 tarafından 2 Eylül 2018 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
  1. BUCA1987

BUCA1987 User

Arkadaşlar ben yaklaşık 8 yıl önce oyunu bıraktım bizim zamanımızda sadece vip lik alınırdı hatta alyans savaşların da bile oyuk atanlar olurdu
    Global 7 açılınca bende oynamaya yeniden başladım şimdi size net bir soru soracam oyunda yeni gördüğüm şu balyoz tahrip gibi topları para vermeden almak mümkünmu zor olup olmaması önemli değil hatta zor olması hedefim olur daha da zevk alırım sadece şunu soruyorum oyunda para vermeyen biri 1-2 yıl içinde balyoz tahrip.edico filan alabilir mi

2. {KaDeRSiZ}

{KaDeRSiZ} User

Bu bir açıdan mümkündür ama elbetteki para yatıran oyunculara nazaran daha geç elde edeceksinizdir. Şu şekilde elde edebilirsiniz;

1- Çıkan etkinlikleri düzenli olarak kontrol etmek oynamak ve verilen topları hesabınıza çekmek
    2- Lig sıralamasına girip oradan aldığınız rakiplerin parası ile vudu topu ve alev topunu hesabınıza çekmek.
    3- Aylık en az 2 tane bokor atıp {cüzzi bir miktar} sıralamaya girebilme şansınız olduğu için ordaki çekilişten gelecek olan toplardan yararlanmak.

Benim bilgim bu kadardır iyi oyunlar dilerim.

3. Selam,

Konunuz uygun bölüme taşınmıştır.

Saygılarımla.

4. Mükkün değil oyunda sana etkinlikte sadece alev ve vudu topu veriyor ama şuan en önemli top balyoz onun için maalesef para yatırmalısın