Paket fiyatları…

Konusu 'Genel Sorular' forumundadır ve yolcu11 tarafından 15 Nisan 2022 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
  1. yolcu11

yolcu11 User

Herkese merhaba
    Yıllardır bu oyunu oynuyorum ve yönetimden adminlerden oyun heyacanından büyük zevk alıyorum rakiplerimizle ve oyun içindeki dostlarımızla çok yakın bağlar kurup sıcak bir ortam sunduğu için teşekkürü borç biliyorum . İsteğim ülkemizdeki kazançların %50 artış olması rağmen halen oyun içi paketler/bokor/indirimler vb TL alışverişlerinin yıllardır aynı fiyatta kalması bence çok yanlış bu paketlerin fiyatlarının artırılması gerektiğini düşünüyorum . Önceden paketin bedeli yüksekti herkes alamıyor zevkli oluyordu ama şuanda herkes alabiliyor lütfen bu duruma son verip paket fiyatlarını artırın Seafight Türkiye ekibinden özellikle rica ediyorum Bigpatron lütfen ilgilenir misin

2. pinkypink

pinkypink User

Siz de bu ucuzlukla daha fazla alıp aranızdaki farkı arttırabilirsiniz. Yani değişen bir şey olmayacaktır, sizde talep olduğu sürece arz bir şekilde yaratılır, tek derdiniz bu olsun. Aynı şekilde Bokor için de uygulanacak zam oranı kadar farkı siz fazla kutu alarak o zevki yakalamayı deneyin derim.

3. Herkes sen gibi milyoner değil malesef herkesin kazancı %50 artmıyor bizler farklı ülkede yaşıyoruz heralde şu ana kadar oyunda gördüğüm en saçma istek senin ki. Millet oyun iyice paraya dönmesin para yatıran ezici bi üstünlük sağlamasın denge sağlansın oyuncu çoğalsın diye uğraşıyor senin isteğine bak.İlerleyen vakitlerde oyunda oyuncu kalmazsa paranı yatırır tek başına drakir Hrell kesersin artık.

-onur824- ve kiribati bunu beğendi.
  4. farklı oyun firmaları türkiyedeki durumu bildikleri için doları 8 liradan euro yu 10 liradan hesaplayıp sattıkları oyun dlc ve paketleri ona göre satarken . bigpointtin zaten 1 e 1 oranında sattığı ürünlere birde zam getirmesi trsw lerini batırır

ürünlere indirim gelmesi gerekiyor

kiribati bunu beğendi.
  5. Star

Star Board Administrator Team Seafight

Öyle bir şey olacaksa bizim önerimizle olmaz. Bunlar şirket içi kararlar.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.