OYUNU ZEHİR EDİLMESİNDEN BIKTIM

Konusu 'Genel Geri Bildirim' forumundadır ve Revenge[TR] tarafından 23 Eylül 2023 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
?

OYUNUN ADALETLİ OLUNMASI ZENGİNLERİN OLMADI OYUN

Anketin kapanma tarihi 23 Nisan 2024.
  1. ADALET OLSUN

69,6%
  2. ADALETLİ OLUP ZENGİNLERİ YOK OLSUN

30,4%

1. Selam,
    Oyunda yaşadığınız zorlukları ve hayal kırıklıklarınızı anlıyorum, gerçekten sinir bozucu olabilir. Oyun oynarken keyif almak ve adil bir deneyim yaşamak herkesin hakkıdır. İşte bu tür sorunları çözmek için yapabileceğiniz bazı adımlar:
    1. Sakin Kalın: İlk olarak, duygusal tepkiler yerine sakin bir şekilde sorunlarınızı ifade etmeye çalışın. Bağırarak veya öfkelenerek durumu daha da karmaşık hale getirmemeye özen gösterin. (Forum da BÜYÜK HARFLER ile yazmak bağırmak anlamına geliyor.)
    2. Oyuncularla İletişim: Oyun içindeki oyuncularla iletişim kurarak anlaşmazlıkları çözmeyi deneyin. Dostça bir dil kullanarak sorunları paylaşabilir ve belki de çözümler bulabilirsiniz.
    3. Oyun Geliştiricileri ile İletişim: Seafight'in geliştiricileri veya destek ekibi ile iletişime geçmek, ciddi sorunları bildirmek ve geri bildirimde bulunmak için önemlidir. Onlar oyuncuların görüşlerini dikkate alırlar.
    4. Oyun Kurallarını Kontrol Edin: Oyunun kurallarını tekrar gözden geçirin ve nelerin kabul edilebilir olduğunu ve nelerin yasaklandığını anlamaya çalışın.
    5. Eğlencenin Üzerine Odaklanın: Oyunun asıl amacı eğlenceli vakit geçirmektir. Rakiplerinizi yenmek veya yenilmek güzel olsa da, unutmayın ki oyunun temelinde eğlenmek vardır.
    Son olarak, her zaman için bir oyunda yaşanan sorunlar son derece sinir bozucu olabilir, ancak sorunları çözmek ve daha iyi bir deneyim yaşamak için yapıcı bir şekilde hareket etmek her zaman en iyi seçenektir. Umarım bu tavsiyeler sorunlarınıza yardımcı olur ve daha keyifli bir oyun deneyimi yaşarsınız. Eğer başka bir sorunuz veya yardım ihtiyacınız varsa, her zaman buradayım!

2. Elif25, üslubun biraz sert ve duygusal sanırım. Sadece oyunda değil pek çok alanda kaybettirir bu. Don Kişot görünmeye sebep olabilir. Zengin fakir ayrımı nedir arkadaşım? Böyle konuşmalar çok rahatsız edici. Bu oyunda deniz kurdu hariç hiç paket çekmemiş birisiyim. Buna rağmen benim aylık mutfak masrafım kadar oyuna her ay para yatıranlar var. Bu, senin vurguladığın bir zengin-fakir zıtlığı veya çatışması oluşturmaz ki? Anket açarken yerleştirdiğin seçenekleri dikkatlice bir daha okudun mu? "Adaletli olup zenginleri yok olsun!" Bu ne demektir arkadaşım? Anketin başlığı da kötü: Zenginlerin olmadığı oyun, ne demek? Kesinlikle zengin birisi değilim fakat "zengin düşmanlığı" da anlaşılır bir şey değil. Benim 200tl verip çıktığım lokantadan bir başkası 1200 tl ile çıkabilir. Bu, beni bir yemeğe 1200 tl veren kişiye düşman yapıyorsa sorun onda değil bendedir. Oyunla hayatı karıştırma arkadaşım.
    Ayrıca kimsenin kimseye (sen istemedikten sonra) sıkamadığı bir server var. Global7 ye gel. TR3 te SH ye geçene kadar beş defa battığım için Global7 ye geçtim. Birkaç sene oldu. Çok rahatım :)
    NOT: seafight yapıcılarının oyun mantalitesini bozduğunu vs gibi pek çok konuda eleştiri hakkımı saklı tutarak yazdım bunları.

Revenge[TR] ve inançbey bunu beğendi.
  3. Tekrardan Selam Musa,

Öncelikle, haksız yere yasaklandığını düşünüyorsan, bu durumu destek ekibine bildirerek detaylı bilgi alabilirsin. Unutma ki, eğer bir yetkili kişi seni haksız yere cezalandırdıysa, bu büyük bir suç teşkil eder ve böyle bir suçlamada bulunmadan önce emin olman önemlidir.

Oyunlarda her zaman güçlü ve güçsüz dengesi bulunur, hayatın içinde olduğu gibi çalışarak para kazanabilir ve bu sayede daha güçlü olabilirsin. Bu durumda adaletin işlediğini söyleyebiliriz. (Unutma, oyunun sahiplerinin bu oyunu işletmek için para kazandığını ve şu an aktif olarak oyunun açık olduğu her ay belirli bir ücret ödendiğini.)

Unutma, ayrıca bir korsan oyunu oynuyoruz; birinin seni sürekli batırması için bir engel yok. Bir önceki yazımda söylediğim gibi, bu kişilerle iletişime geçerek belki de bu sorunu çözebilirsin. Bunun dışında, sürekli batma durumuyla başa çıkmak için pek yapacak bir şey yok gibi görünüyor. PVE aktif sunuculara yönlenebilirsin veya günlük verilen PVE korumalarını kullanarak zaman geçirebilirsin.

4. Fotoğraf üzrinde oynanma var top yerlerinde. Ayrıca bu gemi test sunucusunda testler için kullanılmakta.

5. Alpacino

Alpacino User

Eskiden yeniler bilmez belli başlı haritalar PvE haritası olarak oynanabiliyordu. Şuan Serverlerin birleşmesiyle ve oyunun son demlerine yaklaşmasıyla yönetim herhalde herkes vuruşsun kozlarını ortaya döksün bizde gider ayak soygunu yapıp kapanışı veririz dedi herhalde. Tamam savaş oyunu savaş oyunuda eskidende öyleydi. O zamanlar neden PvE haritaları koydunuz. Gerçi bu sorunlara varana kadar önce oyunu bottan temizleyin, yalandan para yatırmayan gemilere scar debuff atmakla bot temizliği yapılmış olmuyor. Yabancı Support'ların nazı yazılımcıya geçiyorda bizimkiler pamuk ipliğine bağlımı koltuklarında oturuyor anlamış değilim. Her neyse...

6. Buradan ismini paylaş bro ben seni koruyayim zaten batiracak adam arıyorum

elif25 bunu beğendi.
  7. güzel kardeşim mega serverde tutunacak kadar iyi bir gemin yoksa git global 7-8 de oyna oralar pve server

8. BY_ZORBEY

BY_ZORBEY User

Zengin fakir ayirt etmiyor sikayet ettigin şey. 4.4 milyon dp ile geziyorum hasarim 300 k civari. 20 kez batirildigimi bilirim Ayni kisiye 20 kez batirildim Haritaya cikmam beklendi sayisiz kez gorev yaptirmadilar 3-4 kisi kovaladilar. Oyuna 15 bin tl yatirmisimdir simdiye kadar. Buyuk balik her zaman kucuk baligi yutar yapacak bisey yok sana tavsiyem kalabalik bir filoya girmen. Herkes dost olacagi icin rahat kasilirsin. Onun harici bazen guzel paketler geliyor 1000 tl butce ayirirsan gemini epey dizebilirsin. Baska bir tavsiyem de pve serverlar var oralara gecrbilirsin

9. @Star @-LegenD- Lütfen konuya müdahale edebilir misiniz?

Ayrıca, arkadaşım, eğer oyun sana bu kadar çileli geliyorsa ve keyif almıyorsan, sadece bırak ve git. Oyunun sana bu kadar stres ve sıkıntı getirmesine gerek yok.

10. SONSONSON

SONSONSON User

bu elif25 oyundaki görevcikaptan_dalmayın nickli arkadaşa çok benziyor :D bence o

11. elif25

elif25 User

lütfen oyuna barış map gelsin oylama sun nolur zengin olmayan hasar vuramayanlar için gelsin oyunu oynatmyolarr

12. *HHC*

*HHC* User

Çok fazla takılıyorsun bu batma işine, chatte sürekli isyan ettiğin için bilerek üstüne geliyorlar halbuki chate hiçbir şey yazmayıp üstüne oynadıklarında 10 dk oyundan çıksan bir zaman sonra peşine düşmezler bile.

Onun dışında denk gelip batıranlar için yapacak bir şey yok, kasılma modundayken herkes batıyor oyunun kuralı bu. Günlük 1 saat rahat rahat kasılma imkanı veriyor oyun aurayla, gerisi risk

Revenge[TR] ve elif25 bunu beğendi.
  13. elif25

elif25 User

MiG-29 bu arkadaş gebertecem öldürecemdedi oyuna giremiom adalet ya yetkin diye biri tüm oyuncuları taktı kaçamıom vuramıom oyuna giremiom polise gidecemenson haritada gezmeyi bırak oynatmıo şimdi neden hala buna ceza gelmio 20 kişi batırmak için peşime takılıolar klanıda casus diktim hepinizi oynatmıcaz öldürcez diyolar şimdi bu kişilere neden ceza yemiyo oyuna girmicem beklio şuan sohptetten banladılar durmadan şikayetler tehtidler ben diyince ne ban ne cezaonlara adalet bu dimi