Oyundaki En İyi Top Hangisi

Konusu 'Yeni Korsan Öğreticileri' forumundadır ve Ölüm_37 tarafından 27 Ağustos 2018 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
  1. Ölüm_37

Ölüm_37 User

Arkadaşlar oyunda savaş için en çok kullanılan top hangisi?
    Ayrıca Npc vurmak için en çok kullanılan top hangisi? (Amiralden sonra)
    Npc için Vudu topu mu daha iyi yoksa 5. seviye 30 luk top mu??
    Yardımlarınız için şimdiden teşekkürler... İyi forumlar.

2. savaşta = balyoz
    NPC de eğer etkinlik npc si ise yani darbesi çok fazlaysa = alev, yok oyundaki normal npc lerse yine balyoz.
    NPC ve savaş için de balyozun yoksa vudu topu.

3. KaRaNLıK.

KaRaNLıK. User

acı verici top ?

4. srknszn

srknszn User

Şuan için balyoz ama ileriye dönük toplarda acı verici top çünkü acı verici topun 3. Seviyesi balyoz 5 e eşit ve acı vericileri fullediğinde fazladan %50 hasar gücüde gelecek

5. ArmageddoN

ArmageddoN Guest

Merhaba,

Konu uygun bölüme taşınmıştır.

Saygılarımla,
    İyi oyunlar, iyi forumlar.

6. Şuan pvp için oyunda elde edebileceğin en iyi top kıyamet balyozu seviye 5 kullandığın cephanenin dışında +150 elit cephane bonusu alıyorsun.İleriye dönük konuşacak olursak , arkadaş 3.seviye acı vericiyazmış ama 3.seviye acı vericinin +80 elit cephane bonusu olacak yani gemini tamamen acı verici topla donatabilirsen %50 fazladan özelliğini de alacaksın totalde +120 cephane bonusu olacak.Denk değil yani.Acı verici top 5. Seviyeyle gemini donatırsan (çok ilerisi için konuşuyorum) %50 özellikle beraber +150 cephane bonusun olacak.Acı verici topun doldurma süresi kıyamet balyozunun doldurma süresinin yanında muhteşem kalıyor; Yani 5.seviye acı verici top 5. Seviye kıyamet balyozundan kat kat daha iyi olacak.Şuan için sana tavsiyem paketlerle gemine balyoz takviyesi yapman çünkü gemini 5. Seviye acı verici topla doldurman çok uzun sürecek gibi duruyor ;)

7. şu mesajlarımı silmeyin boş yere, ben diyorum okuduğunu anlamada insanlar problem çekiyor diye. buyrun üst mesajdaki arkadaş da acıların özelliğini yanlış anlamış :D

8. madem öyle diyorsun. aydınlat ozaman bizi.

9. cephane bonusu kendi özelliğinin %50 si olsaydı 60 70 80 değil direk 90 105 120 yazarlardı oradan pay biç

Son düzenlenen: 28 Ağustos 2018
  10. bu zaten belli bir şey topun üzerini okudugun zaman. Ama arkadaşlarımız acı vericinin çıktığı ilk güne takıldılar. çünkü orada yazan gemin full acı verici olursa özellik devreye girecek yazıyordu. Yani senin bildiğini bu oyunda %90 kişi biliyor. Bence insanları küçük düşürmeye çalışmak yerine daha güzel cevaplar verebilirsin.

11. full acı verici olursa %50 yazıyor diyordu yarısı olursa %25 olur o hasar bonusu tek topun bile olsa %50 dir bu kadar net burda anlamayacak bir şey yok.

12. bunu bu oyunda %90 lık bir dilim biliyor zaten. ama bilmeyen arkadaşlarımızı aşağılamak yerine düzgünce anlatabilirdin. Demek istedim ben.

**kartalgöz** bunu beğendi.
  13. evet anlatabilirdim

14. srknszn

srknszn User

Peki çok bilmiş arkadaş 150 adet 4 balyozu cıksrıp yerine 150 1. Seviye acı verici taktığımda senin mantıkla atışın düşmesi gerekirken neden sabit kalıyor demek ki 1 .seviye 4 ile aynı biz cahiliz yap açılmasanı egoist bey

**kartalgöz** bunu beğendi.
  15. arkadaşlar size yakışıyor mu? küfür hakaret yapmayın lütfen bu sadece bir oyun.

16. kusura bakmayın da harrypotter haklı hadi açıklamada okuduğnuzu anlamıyorsunuz çoçuğa anlatır gibi anlatmış onu anlayın bari...

10tane topun var 1i acı verici diğer 9u 25lik olsun, %50/10x1= %5 geneli etkileyen elit puan bonusukatkısı sağlıyor acı verici, bu durumda oyundaki en iyi top elit gülle için acı verici 1lvl, hem geleceği var hem atşı süresi 6.9 saniye açık ara fark var burda. oyuk gülle içn en iyi tartışılır admiral mi alev mi ? biri hızlı birinin vuruş avantajı ep ve tp avantajı yanş neye göre kullanacağna göre değişir.

ayrıca geçen etkinliklerin birinde elitle benden 25 bin fazla vuran arkadaşla denedik ki, 8m can aldığmız npc de darbe ondan bana geçiyor bu da ekstra bilgi olsun...

17. aynen öyle fazla kurcamalaya gerek yok, ortalama hesap ne demek bilmiyor ki adamlar :)

18. şaka mısın ben ne zmana böyle bir cümle kurdum?

19. şimdi oyuna tekrar başlamış bir kişi olarak en iyi topu hangisi belirlediniz :D bu arada hpotter sen hala oynuyor musun hocam ya :D seni görmek güzel :)

20. Buralar benim biliyorsun :D

en iyi top belirlemekten ziyade çıkan paketin fiyat / performans oranına göre sana uygun olani cekersin hangi top gelirse.

Mesela bizim balyozlar full, 15 tane 4 balyoz cikarip 15 tane 5 balyoz takacam vurusum 300 artacak diye gidip su ortanca paketi cekmem anlatabiliyor muyum? :) ha topun eksiktir vudu tahrip takiyorsundur al ortanca paketi keyfine bak. Ben en küçügü aldim aciya seviye attim o kadar, sonucta seviyeli aci en iyisi. Gelecek paketlerde acilara yönelirsin bu dedigim kar oranini dengeleyecek sekilde.