Öneri Oyunculardan Öneriler

Konusu 'Kullanıcı Köşesi' forumundadır ve *Єsεr*ßαşκαη*AFŦ tarafından 30 Aralık 2017 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
?

Pazar Teklif Sınırı

1. Olabilir

2. Olmamalı

Sonuçlar sadece oy kullanıldıktan sonra görülebilir.
  1. Merhabalar arkadaşlar benim düşüncem bugün ödeme paketleri gün sonunda kalkıcak marketten.Sonra 4 5 gün daha yağmacı karaborsası açık kalıcak yani kimse paket alıp açamiycağina göre bir kaç ekleme yapılır diye düşünüyorum o kadar gün boş boş tutmazlar bence yağmacıyı yani .Neyse umarım istediğimiz gibi olur da eklemeler yapılır .

2. ozican2525

ozican2525 User

Bana kalırsa da geçen sefer yapılan gibi daha karlı ama karaborsayı açmayan paketler yapılabilir.Örnek olarak Mayıs ayı paketleri adı altında.

3. Tabii ki herkes öyle olsun ister fakat şuan elimizdeki bu.Bunun üzerine yorum yapıyoruz :) Keşke dediğin gibi olsa da 5 6 kere o paketi çeksek topla işimiz bitse :)

4. yağmacının ödülünde 2. sev ejder almak için normal ejder istemişsiniz.
    normal ejderi vermiyorsunuzki takas edip 2. seviyesini alalım
    bunu bir düzeltin bir zahmet
    buna bir çözüm üretin.

NightWish66 bunu beğendi.
  5. Özdemirx

Özdemirx User

Eski ghost tasarımlardan herhangi biri gelse hiç fena olmaz :)

6. Selamın aleyküm. Şuanda oynayan tüm oyuncular level olarak çok yüksek ve ağırlıklı yıllardır oynayan oyuncular. Gemilerde şuanda;
    -Acı verici
    -Tahrip edici
    -Alev fırtınası
    -Balyoz-Vudu
    -Amiral
    -Şifa topları
    kullanılmakta. Kısaca yoyunu oynayan tüm oyuncular yeni çıkan topları gemilere koyabilmek için çabalayıp zaman harcamakta vede para harcamakta. Yıllardır oynayan tüp oyuncuların bu yazdığım toplar dışındakı toplara ihtiyacı yok . Özet olarak şunu istiyorum diğer oyuncularda ister diye tahmin ediyorum.
    Bence değişim şart olan nesneler ;
    1-Kullanılmayan topların durumu
    2-Sandıklardan kullanmadığımız topların çıkması
    Çözüm olarakta nacizane düşüncem;
    1-Levellere göre sandık itemlerinin sağlanması
    2-Kullanılmayan yada kullanmak istenmeyen topların başka bir topla yada oyundakı ıtemlerle değişimine takasına olanak verilmesi
    3-Belki de cüzzi bir miktar yada oyun içi nesneler, paketler ile takasına değişimine fırsat verilemesi
    Şimdiden diğer oyunculardan da destek bekler oyun yönetimi ve kurucularına saygılar selamlar sunarım

7. MantıkLı cünkü gün gectikce elimizdeki kullanilmayan malzemeler artıyor ve bunlara bi cozüm getirilmesi gerekiyor hersey sizlerin istekleri ve dusunceleri dogrultusunda işlem gorüyor aksine bu oyunu oynayan para yatiranlar biziz . Bizim dusuncelerimize ve onerilerimize en kısa zamanda cozüm getirmeniz gerekiyor

8. ben hep söyledim zaten sandıktan 30 luk top çıkıyor bi işimize yaramıyor diye fakat dinleyen olmadı :) bu sandıklara ve elit top işine çözüm gelmeli illa parayla almayalım teşekkürler..

9. Selam,

Konu ilgili alana taşınmıştır.

Saygılarımla.

10. oyun penceresinde sol üstdeki buff lardan, kartal gözü acıkmı kapalımı yada barut ,celik zırh acıkmı kapalımı
    hiçbiri belli olmuyor. solüstdeki buff ların kaldırılması gerek , bufflar sadece desteklerde gözükse yeter diye düşünüyorum.