Öneri Oyunculardan Öneriler

Konusu 'Kullanıcı Köşesi' forumundadır ve *Єsεr*ßαşκαη*AFŦ tarafından 30 Aralık 2017 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
?

Pazar Teklif Sınırı

1. Olabilir

2. Olmamalı

Sonuçlar sadece oy kullanıldıktan sonra görülebilir.
  1. yetenekler ne zaman oyu sistemine entegre edilecek böyle bir düsünce yoksa olmasını isterim her fırsatta 100 kristal vermekten bıktık yüzen kale gibi bir sistem gelsin her slot icin yetenek agacı düzenleyelim

2. Menetli

Menetli Guest

Selam ,

Bu konu daha önce raporlarımıza eklenmiştir.Bekleyip göreceğiz.;)

Saygılarımla.

3. Cretan verdiği cevaba göre heralde birşeyler geliyor zaten yazdılar daha çncede yenilik gelcek diye

4. nerde o cevap bende okuyayım

5. ben kendimden örnek vermek istiyorum artık 4.40 saniyede bir atış gercekleştirmekteyim 3 senede var olan haritadaki npc ve etkinlik gemilerinin DP puanları her gecen yılda giderek artmakta
    basit bir örnek 1.300bin kopartan kağlumbağanın DP sini örnek verelim önceden bu npc 500bin DP idi 2 katından fazla artmış bulunmakta ama oyunda vuruşlarımız 2 katı degil yıllar öncede etkinlikte etkinlik güllesiyle 150 bin vuruyordum simdide öyle. basit bir gemi kesene kadar neredeyse bir dakika geciyor acayip uykmu g eliyor. görevimi bitirir bitirmez sanki okuldan mezun olmus gibi oyundan kacıyorum kapatıyorum oyunu cok can sıkıcı işkence gibi

6. Yanlış yazmıiım menelti chete bakıyordum karışmış bekleyip göreceğiz demiş ya

7. :D:D:D

NightWish66 bunu beğendi.
  8. Bir sürü isim var karışır bir Menelti Lacivert Relax Gece Aslan bir Bigpatron karışmıyor :)

9. Yağmacı Karaborsasında Tasarım İstiyoruz ! Benim gibi Düşünenler İçin Yukarıya Anket Bırakıyorum Oylarsanız Sesimizi Duyurabiliriz.

10. yağmacının karaborsasına tasarım gelmedi bencede

11. bide ucuz paket yapmalılar bence karaborsayı acmak için :))

12. Destekleriniz İçin Oylayalım Arkadaşlar ..

13. farklı tasarımlar olursa olur, farklı tasarımlar koysunlar bence
    oyundaki eski tasarımları koyuyorlar, aynı tasarım herkesde olunca oyun cacık oluyor.

14. Yağmacının ödülünü tasarım için açıyoruz. Bu sebeple kesinlikle güzel bir tasarım çıkmasını bekliyoruz.

15. Somberlain

Somberlain User

Para verelim diye can atan böyle oyun kitlesi de zor bulunur. Alkışlar seafight a. Abi insan der normal pazara falan gelsin, direk kabul edip oraya gelsin nedir ya ?

16. Normal pazara gelmeyeceğini bildiğimiz için çene yormaya gerek yok diye düşünüyorum.

17. normal pazara ve etkinliklerede güzel tasarımlar istiyoruz. eskilerde olduğu gibi.
    yağmacı ödülünede ayrıyetten güzel tasarımlar, tasarlasınlar grafikciler, işlerini yapsınlar yani :)

18. Somberlain

Somberlain User

Keşke oyunum olsa da senin gibi oyuncum olsa be dayı.

19. ruhla top takasıda yapılmalı normal karaborsada yapılıyor yağmacıdada yapılmalı

20. arkadaşlar diyorum ki gözcünün bilgisi çok fazla kullanılmıyor .
    şifa güllesi de tabi şifa güllesini tam olarak gözcünün bilgisi kadar degerlendiremem
    şifa güllesi ve gözcunun bilgisi
    bütün gemillerde çok fazla var bunların da

ALIŞVERİŞ NOKTASINI DA YADA KARA BORSA DA
    bunlar benim aklıma gelen bu degilse bir şekilde degiştire bilsek daha iyi olmazmı
    10.1 yada 20.5 karşılıgın da işimize yarıya bililcek şeylerle
    SAYGILAR

NightWish66 bunu beğendi.