Oyuna Yeni Başlayanlar

Konusu 'Donanma' forumundadır ve izmirli tarafından 8 Temmuz 2021 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
  1. izmirli

izmirli User

Arkadaşlar herkese merhaba oyunu çok eskiden bırakmıştım kaç sene oldu bilmiyorum 3 gün önce başlamak isteyip bi hesap açtım lakin oyun içerisinde hiç bi destek bilgilendirme bulamadım hadi az çok oyunu biliyorum ben kendimi toparlarım ama böyle oyunlar yardım olmadan muhappet sohpet olmadan oynanmaz denizin açıklarında yalnız kalmış gibi oluyo insan lütfen nu konuda bişiler yapın donanmaya katılmak istiyorum alan yok yardım istiyorum cevap veren insan çıkmıyor bile neyse oyun yetkililerine seslenmek istedim inş bişiler yaparsınız

2. flutterdev

flutterdev User

Zaten oyunun artık reklam verdiği falan yok. Oyuncu kitlesi 2008-2012 arası oynamış ve tekrar oynamak isteyen insanlardan oluşuyor. Dolayısıyla herkes mantığı az çok kapmış olarak başlıyor oyuna. Ama zaman içerisinde eklenerek geliştiği için başta ben de yadırgamıştım, su soğuk ama içine girince alışıyor insan... :)

izmirli bunu beğendi.
  3. izmirli

izmirli User

vala doğru söylüyosun 3 gündür oynadıkça oynayası geliyo insanın bende o yıllarda oynuyodum müptelası olmuştuk:D
    ama muhappet sohpet etmeden oynanmıyo eskiden donanmaya almadan önce ts kullanıyomusun derdik

4. flutterdev

flutterdev User

Evet, hala oyun dediğiniz gibi oynanıyor. Tek fark artık yeni oyuncu gelmediği için oynayan ekip yıllardır birbirini tanıyan ve oyun arkadaşlığından artık gerçek dostluğa evrilmiş oyuncular. O yüzden yeni başlayan birinin ortada kalması normal, bu duruma yapacak bir şey yok oyun mekaniği bu şekilde gelişti. Yine de Global 7 sunucusunda oynuyorsanız buyrun gelin :)

izmirli bunu beğendi.
  5. izmirli

izmirli User

iyi olur vala :D nasıl görüşücez

6. flutterdev

flutterdev User

Forumdan özel mesaj atın diyeceğim ama profiliniz sınırlı. Bi kontrol edin isterseniz.

7. izmirli

izmirli User

sizinde profilinz sınırlı dedi ben açtım galiba bi denermsiinz

8. https://discord.gg/4tTmrQX8 dc sunucuma gel bana yaz yardımcı olabıldıgım kadar olurum