Oyuna Uzun Zaman Sonra Başladım Ne Yapmalıyım?

Konusu 'Yeni Korsan Öğreticileri' forumundadır ve ~∫~iρєк~∫~(güłrєηgi) tarafından 13 Aralık 2019 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
  1. Size ne yapmalıyım, hangi filo ve alyansları tavsiye edersiniz para harcamayı düşünmüyorum kesınlıkle sezondan kasılıyor toplar zaten

Önce hangisi fullenmeli level mi kale mi yetenek mi kupa mı itibar mı uçurum mu tonla sey var.. :/

Moderatör tarafından en son değiştirilen: 13 Aralık 2019
  2. -Croatia-

-Croatia- User

Öncelikle Allah sabır versin diyerek hoşgeldiniz :D

1. Serverinize bağlı olarak serverin full adalı kafa filolarından birine girin ve %10 ada indirimine sahip olun bu çok işinize yarayacak .
    2. İkinci olarak lewelinizi 15 e kadar çıkarıp bırakın bu sayede ışık tılsımında gelişebilir ve 13-15 lerdeki drakirlerdende yararlanabilirsiniz .
    3. Yetenek için ilk başlarda acele etmeyin özgürlüklerde olabildiğince aktif olun incinin yanında kristalde kasabilirsiniz :)
    4. Mojo biriktirerek özel harita açıp onları bitirinki can-hasar-inci malzemeniz gelsin .
    5. Kalelerden ilk önce rampayı açın daha sonra barutluk , hasar önleme , top yeri , sextant ve hız olarak devam edersiniz . Kupanın sırası daha var .
    6. Bokorunuzu olabildiğince atmaya çalışın her ay size pet kesesi , 10 top yeri , 200 bin gülle , acı verici toplar ve belkide sağlam bir tasarım olarak dönecek :)
    7. Paket çekmemeyi düşünüyorsanız bile bazen 10-15 liraya çok uygun küçük paketler çıkıyor onları takip edebilirsiniz tam fix paketler :)
    8. Uçurumada olabildiğince girip yapmaya çalışın taç-uçurum parasıyla tasarım-npc mayını veya bazı itemler alabilirsiniz .
    9. Etkinlik kodlarını muhakkak takip edin ve kaçırmayın .
    10. Geminizde her zaman 3-5 sandık bulundurun gemi kesesi , 4-5 çeşit gülle , item , yürüyen tamirci , vip , tp ve ep destekleri , pet yemcileri gibi çok işinize yarayacak şeyler çıkacak .

Başarılar dilerim ve eğer bizim serverimizdeyseniz yardımcı olurum nerede başladınız ? :)

Son düzenlenen: 14 Aralık 2019
    [hayaletajan] bunu beğendi.
  3. En güzeli salam paketleri takip edin ve yeni sezon çıkacak ocak 2 sinde başlıyo bokora vercen parayı salam pakete vermenizi tavsiye ederim 2 salam paket ( içersin de 5 seviye ıskarmoz , fener olan ) ve sezonda da dünya yaran topları kasmanızı tavsiye ederim 2 paket ve dünya yaran toplarıyla vuruşunuz artacak boşa o kadar bokora para vermene gerek yok 2 tane bokor atacana 1 günlük pazar indirimi çek ondan iyi lvl konusuna gelirsem eğer ben 45 lvl bence lvl artıra bildiğin kadar artır derim benim tavsiyem sadece kolay gelsin..