Oyuna Giriş Sorunu

Konusu 'Genel Sorular' forumundadır ve ~WHİTE~EAGLE~ tarafından 3 Ocak 2021 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
  1. inşallah siber saldırıdır :D inşallah kapanır oyununuz

2. göktürk

göktürk User

Evet arkadaşlar oyun gene bildiğimizgibi ancak şunu net bir şekil de belirtmek isterimki diğer serverlar da sıkıntı yok çünki denedim ve gördüm. Tr oyuncularına karşı net bir şekil de sıkıntılar gösterilmekte ve bunun için yemin edebilirim.Hiç kimse alakası felan yok demesin boşuna.Gün gibi orta da görünen köyklıavuz istemez.

δcƦψκπĝ bunu beğendi.
  3. Arkadaşlar ben »нειsεηвεяg« sevmeyenim çoktur bilirim :) ama bu duruma susmayın hakkımız vaktimiz paramız yeniyor sessiz kalmayın paramızla emeğimizle rezil olmayalım vaktimizin çalındığı gibi geri vermesinide bilirler. bi nebze (grev) tarzı yazabilirsiniz bu kadar sık gitmesi sinir bozucu cidden hiçbirimiz bunu haketmiyoruz..

4. Ve son olarak chet sohbetimi (satılık gemi var mı diye ?) sorduğumda beni 1 ay süre yasaklayan gm senide tanımak isterim :)

5. göktürk

göktürk User

diğer serverlar da sıkıntı yok örneğin almanya 4 serverına direk girmekte ancak tr serverların da kesinlikle sıkıntı var ve bu bence kasıtlı yapılmakta. Eğer kasıtlı değilse neden sürekli sorun aynı şekil de devam etmekte.Bence hiç bir açıklaması yok bu işin.

6. arkadaşın dedigi gibi bende görevleri teslim edip karaborsada kurabiye adamlarla kartaborsadan alış veriş yapıp yatacaktım.yapamıyorum şu anda.yatcam sabahta yokum dışardayım.yarın öğlende karaborsa kapanır.nolcak şimdi işmi yani ne hallere düştük nolcak şimdi nasıl olcakta ben alışveriş yapmadan etkinlik bitecek.şimdi uyumayalım saatte bir oyunu kontrolmu edelim geldimidiye

7. Ağzına sağlık adam gibi yönetim yok işte. Baştan sağma iş ypıyorlar yama ile işi geçiştiriyorlar. Oysa 1 gün kapatın ada gibi düzeltin beklediğimize deysin. Ama yok hem ayranım dökülmesin hem oyun kapanmasın :)

8. göktürk

göktürk User

global 7,global 6,almanya 4, global asya 1 hiçbir sıkıntı ile karşılaşmadım oyuna giriş konusun da

uzayay bunu beğendi.
  9. Seafight gurbetçisi olacağım yakında :) Topluca Alman serverına mı geçsek_?

10. Hala cevap, bilgilendirme ya da açıklama yok :) aldığınız paralar bizim sayemizde sadece oyunun değil tüm ülkenin ama yine vatandaş mağdur :) bu durum böyle gitmeyecek merak etmeyin :) gerekirse bir muhsin yazıcıoğlu olacağım ama susmayacağım :)

11. farketmez

farketmez User

2021 ocak 4 te genel grev var

öğlen 12 ile 13 arasinda 1 saat oyunu botkot etme var sadece savas alyansi ve kng alyansi iki alyansta bu boykota uymasi lazim yoksa bu surekli boyle olmaya devam edecek kng alyansi ve S alyansinin bilgisi dahilinde paylasilmaktadir

çağrı2323 bunu beğendi.
  12. LostHeaven

LostHeaven User

PEKİ HATA OLUR TAMAM DA BİR AÇIKLAMA YAPIN DA UYUYALIM MI BEKLEYELİM Mİ BİZİ 1 KERE MAĞDUR EDİN, BU ŞEKİLDE YAPARAK 2 KERE MAĞDUR EDİYOSUNUZ BİR AÇIKLAMA YAPMANIZ GEREKİYOR.

jackiye bunu beğendi.
  13. (Sorun bildirildi en kısa sürece çözülmesi dileğiyle) diye nazik bir cevapta gelmez saatler sonra sorun bildirildi derler geçer gider :)

14. oyun 49 da kalıyor demi :D 1 kere de şaşırt be seafight bir kere

15. kaldırmıyorsa eğer ki belli kaldırmıyor tr serverlarını ayırın nasıl birleştirdiyseniz

jackiye bunu beğendi.
  16. oyun bizim için yok biz oyun için varız bu oyunu en azından tr serverini ayakta tutan tr oyuncularıdır ben ne s de ne de king de oynuyorum ama oyuncuların büyük bölümü bu alyanslarda oynuyor herkes elini taşın altına koysa çok değil 1 hafta oyuna girmese yeni gelen paketleri hiç kimse çekmese bakalım o zaman ne olacak yıllar önce bunu yapmıştık ve isteklerimiz yerine getirilmişti ama şimdi sv bu haldeyken bana da zor geliyor

Yusuf33 bunu beğendi.
  17. 20 kişinin oynayıp 80 kişinin botta olduğu bi serverda oyunun bu kadar gitmesi gayet normal...

18. Mister_No

Mister_No User

birazdan gelecek cevap.:rolleyes:
    STAR : Sorun biliniyor zira bir süredir bu sorun var. Umarız çözülür.

Yusuf33 bunu beğendi.
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.