Oyuna Giriş Sorunu

Konusu 'Genel Sorular' forumundadır ve ~WHİTE~EAGLE~ tarafından 3 Ocak 2021 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
  1. Dostum s.a bizimle dalga mı geçiyorsunuz yoksa sadece benimle mi? adamla ameterasu kesiyoruz savaşıyoruz ben battım ve giremedim. Hayırdır ya yıl 2021 bunu yetkilelirine bildir sizi ve ailenizi çok seviyorum bilginize :)

2. sayfa yenilemektn gına geldi ne npc vurabiliyoruz ne görev yapabiliyoruz. nasıl bir oyuna dönüştürdünüz anlamak zor.

3. CrasHOhara

CrasHOhara User

TÜRKLERE Mİ ÖZEL BU SERVER KESİNTİLERİ ?

4. fortuna60

fortuna60 User

Oyuna girilmiyor bir ilgilenin lütfen

5. beyler bugünde oyun gitti bilginiz olsun :)

6. şimdi ben kurabiye adamlarla kartaborsadan alış veriş yapıp yatacaktım.yapamıyorum şu anda.yatcam sabahta yokum dışardayım.yarın öğlende karaborsa kapanır.nolcak şimdi işmi yani ne hallere düştük nolcak şimdi nasıl olcakta ben alışveriş yapmadan etkinlik bitecek.şimdi uyumayalım saatte bir oyunu kontrolmu edelim geldimidiye.

KONYA.KARTALI42[ÇRŞ bunu beğendi.
  7. corumlu*06

corumlu*06 User

son günmü aklına geliyo ohhh çok güzel olmuş sana bot

8. Bu gidişle tr serverinde hiç oyuncusu kalmayacak dostum bilginize ki binlerce lira yatırdım bu oyuna böyle devam ederse mahkemelikte olururuz :) önemle bildirin saygılı yetkililerinize

9. Para yatırıp yatırmam seni ilgilendirmez tabi ki :) seni ilgilendiren oyunun düzeni ama düzen yok dostum :)

10. sen şakamısın.bu düzen böyle olmaz senin gibi çok bildigini zannedenler yüzünden meraketme aldıgımı aldım.şimdi rahatlarsın belki.şu sorunların nekadar sıkıntılı oldugunu dile getiriyoz.ama sen çıkıp şakagibi cevaplandırıyosun.sen aklını kendine sakla....

11. :D erhan vurdu ve gol oldu :) :D

12. böyle bir saçmalık olabilirmi ya allah aşkına yarım saattir girmek için uğraşıyoruz oyuna ayıptır. adam gibi iş yapın uğraştırmayın size para kazandıranları

13. İnsanların kasılmaması ve sırf para yatırması için bu kadar sık kesinti yapıyor olabilir misiniz ? :) Bunların hepsi kayıt altına alınıyor arkadaşım biliginize fazla zorlamayın bence türkleri hafife almayın :)

14. ~HADES~stn

~HADES~stn User

bence seafight vurdu gol oldu:):)

erayaskin bunu beğendi.
  15. oyunu tamirden çıkarmayı unuttular sanırım :D :D

16. ne zaman açılacak oyun bilgisi olan varmı ?

17. Merhaba

Oyuna erişim gitti lütfen ilgilenirmisiniz.

18. Onlarca ilgilenen var lafta değil mi ama hala dönüş yok? Nasıl oyun bu yıllarca süre? Küçüklüğümün oyunuydu o yüzden başladım tekrar ama boş ne gmleri ne ilgilileri ne yapanları hepsi boş amaç satmak değil teknik servistir bilir misin? İnsanları kandırmak değil güvenini kazanmaktır olay bu yüzden kaybedeceksiniz :) isterseniz banlayın isterseniz kötü düşünün hakkımda doğrusu budur dostum oyun bu biz istediğimiz zaman girmeliyiz siz kimsiniz de müşteriye bekle bilgimiz yok diyorsunuz ??

19. sabaha kadar gelmez boşa beklemeyin

20. bende yatmam lazım oyun yok görevler teslim edemedim kurabalerımı harcayacaktım etkilik yarın bıtıyor ne yapacagız

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.