Oyun sorunu

Konusu 'Genel Geri Bildirim' forumundadır ve !●»вℓα¢к●¢υѕѕ«●! tarafından 2 Ekim 2017 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
  1. benım ufak sorunum var bırkac defa support ıle tıcket gonderdım fakat hıc bır cozum olmadı
    oynadıgım uyelık uzerınden fılo acmayı denıyorum bana sureklı hata verıyordu hıc bır fıloda olmadıgım halde fılodan cıkın gıbı hata verıyordu tıcket ıle bıldırdım bana konuyu programcılara ılettık bekleyın dedıler baya bır bekledım tekrar gonderdım tekrar aynı cevabı aldım sonra gorevde ele gecırme ıstedı bır gemıyı ele almaya calıstım fakat ondada hata verıyordu tıcket attım yıne aynı sorun oldu bıldırdık bekleyın dedımkı ben para yatırıyorum zaman harcıyorum duzelmeyecek durum varsa bıleyım farklı uyelık acayım bana gelen cevap para harcamıs olmanız sıze ayrıcalık tanımaz dedımkı ben ayrıcalık degıl hak ıstıyorum sonra dedım ne zaman cozumlenecek ıste soyledık beklıyoruz dedıler sımdı bılen bırı bana yardım ederse sevınırım uzun zamandır zevkle oynadıgım bır oyun uyelıgımede uc bes bırseyler harcadım zamanda harcadım sonuc ne olur nasıl olur sımdıden saygılar

2. Üstünde dururaa düzelir, ama hesapta fazla birşry yoksa yeni hesap aç derim
    Yeniden başlamak istersen ve yardıma ihtiyacın olursa bana ulaşabilirsin bu id arkadaş olarak eklersen elimden geldigince sınavlarına vs yardım ederim
    65/42073686

3. Janissary

Janissary Guest

Selam,

Bu tarz teknik problemlerle support ilgilenmekte, eğer hesapta böyle bir sorun var ise ve support çözemiyorsa daha üst birimlere yönlendirilir. O birimler tüm sunucularda ortak olduğu için yoğunluk yaşanabilir. Size forum kanalından verebileceğimiz tavsiye sabretmeniz ve supportla iletişimde kalıp geminizin durumunu takip etmeniz. Support bu konuda size yardımcı olacaktır.

İyi Oyunlar.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.