Oyun Sistemi Hakkında

Konusu 'Genel Sorular' forumundadır ve TiryakiHasan tarafından 4 Haziran 2018 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
  1. bu oyun iyice içinde cıkılmaz hale geldi. yıllardır 15 lvl dim ordamı kalsaydım bilemedim ilk defa level atlamaya karar verdim 21 e kadar geldim
    22 lvl için 75bin taç bağışla diyor o kadar taçı biriktirip vermek içim almıyor keşke görev 75 bin taç biriktir olsaydı da bizde kalsaydı.
    neyse taç biriktirmek için
    vmc gemilerini kesmek lazımdı ancak toplam dp puanları 600bin oldugu için ve az taç verdiği için tercih etmedim 21 haritalarındaki
    HRMS Şöhreti ve HRMS Savaşçısı kesmek daha mantıklı geldi. 21 lvl oldum ve ilk gördügüm hrms leri keserken oda ne bir de ne göreyim gemiye 40-50bin arası vuruyorum töbe dedim bi araştırayım milletler topluluğu mürettebatı gerekiyor

bekçi yada paralı asker tercihim yaptım gemiye +30 top +40 isabet ekledim 73-76 arası vurmaya basladı gemi zaten 15 lvl de vurduğum 285 top ile aynı oldu suan 336 topum var demek ki 46 top fazla olmasına rağmen aynı vurmak bir nepze enayi yerine koyulmak gibi hissettirdi fazla gülle harcıyoruz. sonra bu gemiler hayvan gibi vuruyor biri 40k digeri 50k başa çıkamadım cokta elit gülle gidiyor verdiği taç 20 civarı toplamda ele gecirmede dahil bende pet deki isabeti kaldırdım kaçınmayı ekledim sonra ne oldu 20-25k arası hasar aldım yine çok, dahada düşmüyor pet eğitimcisi de var olan bütün savunmalar mevcut daha sonra

ne sıkmaya basladım odanesi petteki %10.5 isabeti kaldırdığım için HRMS Savaşçısı +80 geliştirilmiş patlayanla 59 bin vurmaya basladım aman Allahım dedim hrma intikam mı hrma zaferi Dalgaların Dehşeti 59k vuruyorum yuppi ne kadar enayiyim neden cünkü gemide hayvan gibi 3 ve 4 .seviye kıyamet var cok heyecanlıyım bastım paraları ollley ve aptal gibi hissettim kendimi
    sonra c4 filosundan rojinmidir nedir gemiye 30bin 667 vurdum vaybe 6-7 sene önceki elit vuruşlar az daha ıkınsam 25 bin vuruşa düserdi hadi diyelim ki yeteneklerde ogoun yumruğunu kaldırdım %14 hasar %10.5 de gemiden kaldırdım ama bu kadar düşük vurmakta yuh artık. zaten 70 yetenek yetmiyor mecbur kaldırdım olsada 40k vururudum herhalde e pete de 2 den fazla bir şey ekleyemiyorsun hasar önleme ve kaçınma sansı koymazsam cok vuruyorlar isabet koymassam ben vuramıyorum bu işin içinden çıkamadım oyun ve sistem bizimle dalga geçiyor herhalde sorarım size bende eksik olan neki daha fazla topmu?

2. oyunu bilmediğin kesin 70 yetenek yetmiyor ne ye :D
    65 yetenek var legba hıza kadar açık
    ne beklediğin acaba herşeyin 6-6 olmasını mı

3. Selam,

Taç bağışla konusu ile alakalı, bir seviye atlamak için bir bedel ödemeniz gerekiyor. Kimsenin sizleri enayi yerine koyduğu yok. Kullandığınız toplara bakın. Hangi tür top kullanıyorsunuz? Lütfen kelimeleri seçerek cümle kuralım. 70 yetenek yetmiyor derken? Siz sanırım bütün herşeyin 6/6 olmasını istiyorsunuz ama bu maalesef mümkün değildir. Eger konu ile alakalı fikirleriniz var ise, bu böyle olsa daha iyi olur gibi, Fikir havuzu ve düşünceler kısmına yazabilirsiniz.

Saygılarımla.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.