Oyun İçi Bug ve Botlar Hakkında

Konusu 'Teknik Sorunlar' forumundadır ve servet00 tarafından 13 Haziran 2019 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
  1. Yemin olsun 3 gündür gemiye girmiyorum. Oyuna azımsanmayacak derecede para yatırdım, emeğimi ve geçirdiğim zamanı saymıyorum bile. Oyunu belkide Türkiye de ilk oynayanlardan biriyim. Botlar nedeniyle haksız kazançlar nedeniyle oyundan soğumuştum 4 yıl üzerine eski oyun arkadaşlarım vasıtasıyla oyuna geri döndüm. Bin pişman oldum. Bot ne kelime, oyunda isteyipde elde edemeyeceğin, arayıpta bulamayacağın açık bug kalmamış. Seafightta yönetimde bu görüş olduğu sürece bu oyuna emek veren ve yıllardır oynayan kemik kadroyu emin olun ki uzun vade demiyorum çok Kısa vadede kaybedecekler. Ben ve benim gibi düşünen yüzlerce kişi var. Tek kelimeyle yazık!

Black-Lady[αк¢] ve xxlsea bunu beğendi.
  2. sen 3 gündür girmiyorsun ben 1 aydır. ban sürelerini gorunce ve botculara sanki ödül dağıtan bir anlayış görünce oynamiyorum. sadece girip ödül yani günlük ödülü alıp foruma bakıp çıkıyorum. hani bir gün adalet gelir diye bekliyorum. gelirse oynayacağım yoksa boyle devam . Yönetim oynasın bizde izLeyelim:(

xxlsea bunu beğendi.
  3. tonyugug

tonyugug User

Bot yine iyi , kara cumada bug ile acı verici yapıpta gemisinden çekilmeyen hesaplar var serverda bunları alyansca şikayet ettiğimiz halde aylardır topları çekilmedi .

4. xxlsea

xxlsea User

Bu kadar bug olan bir oyun varmı? Sanırım yoktur.Aklıma 5-6 yıl önceleri geldi. O zamanlarda zaman zaman bug oluşurdu. Her nedense son iki saatte TS'lerde paylaşılırdı ki sanki bakın herkes de yapmış gibisinden..5 6 yıldır bug olmadan oynuyorum.Ben de bug isterem ne de olsa bedava....

5. KяaL!

KяaL! User

bu zamana kadar azizle oynadığım bu oyunu bırakma noktasına geldim bug ve bu botlardan ötürü. okadar dil düküldü bir çözüm bulunması ve yaptırımı için ancak hiç bir şekilde uygulanmadı bu gidişata bakılırsa olacak gibi de deil. SON DEMLERİN SEAFİGHT!!. vesselam kendime yeni bir oyun bulma vakti geldi gibi.

6. Taç bugu yapıyolar vahu kutusu bugu yapıyolar ve acı verici katlıyolar nasık oyun bu oyun bırakma sebebi

7. 1-1 haritasında 300 kişiden fazla var

8. Oyunda Sorun var bazı oyuncular oyundan çıkış alamıyor veya bazıları güvenli limanda takılı kalıyor bu sebepten dolayı oyun şuan azalan ödüller sistemini devre dışı bıraktı kısa süreliğine, fırsattan istifade şuan oyunda bir bug olmadığı halde millet abartılmış bir şekilde taç,bokor ve top bugu yapıyorlar diye kulaktan kulağa laf yetiştiriyor.İşin özeti şuan oyunda herhangi bir bug yok sadece bazı oyuncular güvenli limanda takılı kalıyor.

BaRBaR_QS bunu beğendi.
  9. bunu foruma atan ılk kısı sensın askın kulaga ılk fısıldayan :D

10. Menetli

Menetli Guest

Selam ,

Bazı arkadaşlar halen bazı hesaplarda buglar çekilmediğini devam ettiğini söylüyor.Kesin emin iseniz Support'ta yazabilirsiniz.Ama şikayet ettiğin kişide bu durum söz konusu değil ise size de bir yaptırım olmalı bence. Kimse kulaktan duyma bir şekilde hareket etmemeli. Bizde bunun için sistem kayıtlarını kaydediyoruz. Bu konu üst mercilere iletmiştir ve sanırım artık kapatabilirim.;)

Saygılarımla.

canbey66* bunu beğendi.
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.