Oyun Her Yönüyle Sıkıntılı

Konusu 'Teknik Sorunlar' forumundadır ve göktürk tarafından 15 Eylül 2020 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
  1. göktürk

göktürk User

Oyun öyle bir hale geldi ki sinir stres atmak için oynadığımız şu oyun da illallah etmeye başladık.
    Uçurum oynarken oyun takılır batarsın,İtem kullanırsın hiç bir faydasını göremeden gider.
    Savaşırsın oyun donar 5 dk sonra gelir.
    Marketden alışveriş yapmak istersin açılırsa market ne ala.
    Görev yapmak istersin 50 sefer f5 çekersin her seferin de oyunda sorun çıkar.
    Etkinlik de oynamak istersin gene sorun.
    Yahu bu oyun ne zaman düzelecek.Sinirden kötü laf etmemek elde değil.Acaba bu oyunun düzeltilmesi çok mu zor ya da uğraşılmak istenmiyor.

•کëwøпτë• ve -onur824- bunu beğendi.
  2. 10 tane topa 200 tl verdikçe bu şeyler devam eder :) Adamlar açık dünya oyunları yapıyorlar aylarını verip , 30/40 tl ye satıyorlar indirimle , okadar geniş oyun platformunda seafight kalırmı sence bu şekilde ? Oyunda donma vs olunca 1 saatte çözülmeli , 2 yıldır çözemediler.

3. Yazılım ekibini çok merak ediyorum gün boyu acaba ne yapıyorlar şöyle bi görmek isterdim:)

•کëwøпτë• bunu beğendi.
  4. Samet23

Samet23 User

İtem kullanırsın hiç bir faydasını göremeden gider aynen de öyle kaç kere bende oldu bir de yakılı kalıyor nadiren.

5. bigpoint in sadece 1 oyunu olmadıgı ıcın cok zorlandıkları kesin

6. pazara girmek için f5 atıyorsun oyuna giremiyorsun bu sefer gayet başarılı yazılımcılar var cidden aldığı parayı hak edenler yani oyun zıvanadan çıktı iyice adminlerinde haberi yok kendi hallerinde sadece bilgileri var ama bir gelişme yapıp da baskı yapmıyorlar. paket almaya gelince ödeme kısmında hiç bir sorun yaşanılmıyor nedense paket ücretsiz gelse gemi banlanıyor ücret ödenmeden de açılmıyor peki bizim oyun içinde kaybettiklerimizde ne yapmamız lazım admin ? item açıyorsun kullanamıyorsun birşey yapmak istiyorsun oyun gidiyor pazara gireceksin 30 defa f5 atıyorsun giremiyorsun size göre herşey normal mi şu anda ?

7. Bunun yanında geçtiğimiz ay içerisinde akrep bufu olan bir paket vardı bir kere çekenlere sabaha kadar geldi o paket sadece bir defa ödendi ama birden çok fazla kez hesaplara tanımlandı. O kadar şikayet oldu hala daha o paketlerin silinmediği hesaplar var oyunda. Millet 300-400 tane seviye 4 dünya yaran yapmış buflar desen haddi hesabı yok. Her açıdan sınıfta kalıyorsunuz. Ama suç bizde bu vurdum duymazlığı bizler tanıyoruz.

8. Bir ekleme de ben yapayım Geçen etkiligin son gününde grup haritasında 1. Oldum tasarımım verilmedi bağlı olduğum yabancı serverin supportuna yazdım teknik ekip ilgilenecektir denildi 2hafta geçti üzerinden şimdide sorgu biletini kapatmışlar.

9. Samet23

Samet23 User

oyun a ciddi bir el atılmalı çok kasıyor ...

10. etkinlik yapmayı malzeme satmayı bırakıp oyunu düzeltsin programcılar
    oyun oyun luk tan çıkıyor.

11. Star

Star Board Administrator Team Seafight

Selam,

Bütün sorunlar rapor edildi ve biliniyor. Bizler iletim kanalıyız. Daha fazla bir bilgim yok.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.