Oyun Hakkında Yardımcı Olurmusunuz?

Konusu 'Kullanıcı Köşesi' forumundadır ve Binbaşi_61 tarafından 2 Ocak 2018 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
?

Top mu kale mi

1. Topları fulle

2. Barutluk geliştir

Sonuçlar sadece oy kullanıldıktan sonra görülebilir.
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
  1. Teşekkürler.

2. FouRWaY

FouRWaY User

Arkadaşlar merhaba herkese oyuna yenı kaydoldum web tabanlı oyun ararken seafight hep görüyordum ve hoşuma gitti. Hangi sunucuyu seçmem lazım bilmiyorum. En kalabalık en tutulan ve Türklerin oldugu sunucu hangisi ? Lütfen yardım pls..

3. ozican2525

ozican2525 User

Türkiye 1,2,3 serverları birleşmiş durumda.Anasayfadan hangisini seçerseniz seçin ortak bir serverda oynamaktayız.

FouRWaY bunu beğendi.
  4. FouRWaY

FouRWaY User

Global avrupa var Tr bulamadım sanırım Global avrupa1 gircem?

5. Selam,

Konu uygun alana taşınmıştır.

Saygılarımla.

6. x.ΛŦΛ.x

x.ΛŦΛ.x User

Selam,

Türkiye 1 , 2 , 3 herhangi bir serverde başlıya bilirsin mega server olduğu için hepsi aynı sunucuda oluyor.
    Oyunla ilgili merak ettiklerini ne yapman gerektiğine Buradan ulaşabilirsin.

Saygılarımla.

7. x.ΛŦΛ.x

x.ΛŦΛ.x User

Selam,

oyun ana sayfasında bulunan çıkış bölümünün hemen üstünde sunucu seçimi vardır oraya tıklayın ardından açılan pencerede Doğu Avrupa 0/7 olan kısma tıklayın orada Türkiye serverlerini görüceksiniz.

Saygılarımla.

8. Arkadaşlar Merhaba.Size sorum şu.. şimdi hesabı ben 15 levelde bıraktım, kasmak için gerekli zamanım var bu arada.Sizce level kasmalı mıyım kasmamalımıyım? NOT:para yatırmadım ve yatırmayacağım

9. Geminizin özellikleri neler? Oyundaki temel amacınız, hedefiniz nedir?
    Oyunda Taçlar fazlasıyla ön plana çıkmaya başladı. Elde edebilmek için seviye atlamanız gerekiyor.

10. 2 aylık bir gemi oyuk gülle hasarı barutla 5-5.5 k civarı elit gülle 21-22 k civarı doldurma rampası 3. seviye, bunların haricide birde şu pet paketi var kese veren onu aldım.Yeni bir gemi işte

11. Işık Tılsımı'nda sistem gemilerini vurarak inci biriktirip, kaleleri açın.
    Bir yandan da yeteneklerinizi yükseltin.
    Geminiz henüz yeni olduğu için taç kazanmaya başlamadan önce inci ile yapabileceğiniz geliştirmeleri tamamlarsanız daha iyi olur.

Huabtais bunu beğendi.
  12. Selam,

Konu ilgili alana taşındı.

Saygılarımla.

13. işte onu diyorum adam atmış bota yakaladığını bam bam nasıl oluyor onlamıyorum sürekli ışıkta. scar olsa tek gemi olur...

14. Menetli

Menetli Guest

Selam Arkadaşlar ,

Konu dışına çıkmayınız lütfen.

Saygılarımla.

15. Merhabalar, herkese aynı tavsiyeyi veriyorum sana da aynısını vereyim.Alt levellerde kalmanın bir mantığı yok madem yeterince zamanın da var para yatırmadan da oynayabilirsin istediğin güce ulaşabilirsin demek istiyorum ne kadar çabuk level atlarsan geminin geleceği için o kadar çabuk adım atmışsın demektir.Bir an önce başla level atlamaya, korsanlık sınavlarında başarılar.Kolay gelsin:)

16. sagitta03

sagitta03 User

lvl atlayarak vudu toplarini alabilirsin fakat etkinliklerden kar etmen zor olur..Yeni etkinliklerde kar zarar orani yeni toplarin vurus gucune gore ayarlaniyor,ancak attigini alirsin ya da cok az kar edebilirsin.Herkes gemiye fazladan top koymak icin ugrasiyor,olay 350 top olmasi degil az topla maksimum vurmak.o is icinde satin alman lazim,kisaca hersey para verip veremeyeceginde bitiyor..Top varsa inci var,kale de var,sinavlarda rahat, haritalarda rahat,savasta rahat vb..

Bence bos zamanini arkadaslarinla disarida dolu dolu gecir :)

17. Boşver level atlama bir yığın dert yok 40vudu topu bu etkinlik alım yok şu etk 50vudu topu alım yok level atladım 10ar vudu topu full vudu topu doldurursun gemiyi level atlama o yüzden kal öyle zaten entm ordusu sana incide kastırmaz mojo biriktir harita vur boşver leveli

яυzgαяιмуєтєя bunu beğendi.
  18. Teşekkürler.

19. Cevabınız için teşekkürler.

ForumMaster bunu beğendi.
  20. şaka maka bir yana ışık boş artık cık 21 e tak npc az vurduran muhafızı in drekiel kes 2100 inci 3bin elite 1 tanede bin inci kar 10 dakikad sansa bağlı 8 9 tane bulursun müthiş bir kar var 2 saatte 120 130bin incilere kadr ksanlar var (sadecce kar)
    ha sunburst kesmişsin ha drekile midir nedir ona bir tane elit atmıssın o kdr karlı ama tabiki npcden kacınma olmalı yoksa 35k falan raht yersin ondan o yuzden level sart

Son düzenlenen: 20 Nisan 2018
    яυzgαяιмуєтєя bunu beğendi.
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.