Oyun Hakkında Yardımcı Olurmusunuz?

Konusu 'Kullanıcı Köşesi' forumundadır ve Binbaşi_61 tarafından 2 Ocak 2018 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
?

Top mu kale mi

1. Topları fulle

2. Barutluk geliştir

Sonuçlar sadece oy kullanıldıktan sonra görülebilir.
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
  1. İlk başlarda 10 sonra 20 sonra 30 ufak bir gemi için yeterli yetenek özgürlükte enkaz falan kes teklif ver gün içinde orta gemiye 40 yetenek fazla bile 37 mi ne yeterliydi mesela bende bir gemi var 50bin vuruyor 29 yetenek diğeri 62 yetenek 80bin vuruyor ama 62 yeteneğin 6-7si fuzuli inci arttığı için yapıyorum legba yoluna

2. Levelim 21 oyuk ile 11 atıyorum sağlam gemi yapmak için ne yapmalıyım

3. Selam,

Konu uygun alana taşınmıştır.

Saygılarımla.

4. Geminde kaç top olduğunu sorabilir miyim?

06-BaşKent-06 bunu beğendi.
  5. 299 fildişi abanoz vudu ve kraliçenin nimeti var bu arada 21 level öğlen 2 gibi oldum

[ASİL]COMMANDER bunu beğendi.
  6. Dostum dükkandan 30 günlük 1 haftalık indirimlerden alarak hrell felan vurabilirsin cephaneyi sudan ucuza götürürsün

7. tanerm54

tanerm54 User

Gemimde 155 top var. Oyukla 2500-2800 arası vuruyorum. Npc lere verdiğim hasarı artırmak için hangi yeteneklerimi geliştirmeliyim. Kristallere harcayak 100k incim var.

8. Selam,

Konu uygun alana taşınmıştır.

Saygılarımla.

9. herşey burda tıkkla

10. Lina

Lina User

Oyunda şuan en iyi top sıralaması nedir yazabilirmisiniz?

11. Acı verici- Balyoz -Tahrip -Alev (alevin sıralaması tartışılır.-Vudu-....

Lina bunu beğendi.
  12. Esesli69

Esesli69 User

Öncelikle rahatsızlık verdiysem özür dilerim. Eskiden çok seafight oynardım. 2 sene önce yeniden başladım, çok şey değişmişti. Bir yaz dönemi oynadım. Yeni başladığım için çok güçsüzdü gemim. Bir filom olmadan gelişiyordum. Etkinliklerden kasılmayı öğrendim. Gerçekten bazı etkinliklerden güzel inci kasılıyordu. Güçlü gemiler daha iyi yararlanıyorlardı tabi ama güçsüz gemilere de hiçbir şey yok değildi. Ben de bayağı bir hevesliydim :) Oyunu takip ediyordum bilmediklerimi öğrendim falan. Şimdi tekrar başlama isteği duydum. Yine birçok şeyin değiştiğini gördüm. Oyuna girmemle 2 kere ölmem bir oldu. Harita sistemi değişmiş. Sanırım npcler de değişmiş. Kısaca bahsedebilir misiniz değişen şeylerden? Bir de hesabımda çok olmasa da 120k inci var bunu neye vermemi önerirsiniz? Yanlış hatırlamıyorsam geminin vuruş hızını geliştiriyordum ama nerden geliştirdiğimi hatırlamıyorum. Yoksa top yerimi almalıyım? Top demişken elimde 100 amiral topu var gerçekten özür dilerim ne işe yaradıklarını unuttum amiral topları ne işe yarıyordu? Oyuna alışabilirsem devam etmek istiyorum ve daha çok soru soracağım sanırım

13. 189tl sağlam 2 paket alcan bu fiyatta her bir paketde 150 topdan(100 son seviye top paketide olabilir.) 300(200) top olur sonra her ay 30tl bokor atman lazım bunları yaparkende 21level üstüne varıp güzelce incini kasarsan en iyi kafa gemilerden olursun bokoruda 350(Vudu topuda oyun içindem kasabilirsin) tane paralı top olduğunda atmayı durdurablirsin bu gemi seni 3-4 yıl idare eder rahat yani 1 yıl içinde her aya 50tl vermiş olucaksın ama gemin son model en iyi olur toplam 620 650 tl vermiş olup kafa gemi yapmış olursun Yani ben böyle yapıyom yeni gemi açarsam 4-5 yıllık gemiyle aynı oluyor. Ama takip etmek lazım tabiki

Toplam bunu yapmak 3-4 ay sürüyor ben son seviye toplam 250 tahrip, acı verici, balyoz ve alev den oluşan 250 topu 379tl den aldım zaten oyun içinde rahat bokordan da 30-45 top çıksa oyun içinden de100 vudu kasarsın
    Gerisi zaten kese mese onuda attığımız bokorlardan bolca elde edebiliriz geriye vakit(10 ay 30 tlik küsürlü bokordan at)
    İnci kasıp kale toplamak kalıyor 2 ay sürmez full kale 55 yetenek oluyorsun toplam 5-6 ay işte 4-5 yıllık gemiye lafa tutarsın(para kısmı 4 ay kasma kısmı 2 ay vuruşma savaşma kısmı 3-4 yıl gider bence karlı bir ticaret

Son düzenlenen: 19 May 2018
  14. Gemimi nasıl geliştirebilirim ve farmer gemi nasıl yaparım

?

Moderatör tarafından en son değiştirilen: 31 May 2018
  15. Merhabalar, öncelikle level almanızı tavsiye ederim böylelikle hem top hem inci hem de kristal kazanabilirsiniz.Sonra behemoth tılsımında , etkinliklerde, oyun içi npclerde, bonus haritalarda inci kazanıp top yeri açın açabildiğiniz kadar.Top yerleri belli bir düzeye ulaştıktan sonra kale günlerinde kalelerinizi bir miktar yükseltmeye çalışın.Yeni oyuncuların yetenekle ilgisi sıkıntıları oluyor maalesef o yüzden size tavsiyem ilk olarak barutu ve npc hasarını 6/6 yapmaya çalışın .İmkanınız varsa arada bir özel paket de alarak (top içerikli almanızı tavsiye ederim) geminizi geliştirin.Böylece etkinliklerden daha fazla kar edersiniz ve daha hızlı gelişirsiniz.Amacınız 21 levele ulaşıp fazladan 30 top yeri elde etmek olmalı böylece npclere daha fazla vurursunuz.Bir yere kadar gelişirken sıkıntı yaşarsınız ama şu dediklerimi yaparsanız rahat rahat gelişirsiniz.Sonra 26 level olup aslan yürekli tılsımına girerek daha fazla inci edebilirsiniz.Bunların dışında sormak istediğiniz birşey varsa cevaplayabilirim umarım yardımcı olabilmişimdir.Bu arada yeni oyuncu olduğunuzu varsayarak tavsiyede bulundum durumunuz farklıysa biraz daha üst kademe gelişebilirsiniz ama oyun içi gelişim genel olarak bu şekilde işliyor.İyi oyunlar :)

16. hocam 1 yıldır gırmıyorum sanrıım o kadar oldu. imparator ganımet kesesi var 5 vudu topu gelmiş 75000 de kafatası cephanesı var nerden geldi? posta kutusu ve seyir defteri boş. birde hazır alimiz deymişken etkinlik kodu buldum forumda yazdım ama olmadı süresi mi geçti?

17. görevleri sormayı unuttum. birde görevler varmış forumda gezerken gordum ama ayrıntılı olarak okuyacak bir metin bulamadım. görevlerle ilgili kısmın linkini verebilirmisiniz?

18. Noddegamra

Noddegamra Guest

Merhaba,

Konu uygun bölüme taşınmıştır.

İyi oyunlar, iyi forumlar.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.