Oyun Hakkında Yardımcı Olurmusunuz?

Konusu 'Kullanıcı Köşesi' forumundadır ve Binbaşi_61 tarafından 2 Ocak 2018 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
?

Top mu kale mi

1. Topları fulle

2. Barutluk geliştir

Sonuçlar sadece oy kullanıldıktan sonra görülebilir.
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
  1. ada alırlarken gördüm bu filo kısaltması taşıyan npc ler var bunlar nedir ?

2. sonikaz

sonikaz User

Gemi çekicileridir, saldırı ve savunma olarak iki çeşiti bulunur.Düşman tarafından atılırsa ada kulelerine hasar vermekteler.Üç leveli bulunmaktadır ayrıca 25 ten 26 ya geçerken sınavda ona hasar vermenizi istemektedir.

3. Noddegamra

Noddegamra Guest

Merhaba,

Cevabınız için teşekkürler. Bahsettiğiniz sistem gemileri oyun içerisinde bulunan adalara karşı hasar vermek veya savunmak maksatlı 24/1 haritasında bulunan görev vericiden kiralanan filo sistemidir. Detaylı bilgiye buradan ulaşabilirsiniz.

İyi oyunlar, iyi forumlar.

*KOMODOR* bunu beğendi.
  4. kaddofi

kaddofi User

Merhaba 2-3 yıl önce bu oyunu oynardım hesabımı okadarda güçlendiremeden bırakmıştım tekrar bu sefer baştan başlicam hangi server daha iyi ?

5. Fearles[]

Fearles[] User

Dostum Globalde olabilir ama bence Tr her türlü daha iyi.Sonuçta her serverde gelişmiş gemiler var.Burda daha çabuk insanlarla iletişim kurabilirsin.Bu arada bilmiyorsan söyleyim serverler birleştirildi.Yani tr1 tr2 tr3 hepsi artık mega tr.

6. MACKALI_61

MACKALI_61 User

Merhaba
    oyuna başlamayı düşünüyorum oyun hakkında bişey bilmiyoeum yardımcı olurmusunuz ve nasıl ilerlemeliyim
    teşekkürler

7. zenginsen çok kolay ama dersen yok çok zor :(:(

8. MACKALI_61

MACKALI_61 User

Yani paran varsa kolaydır
    Oyuna çok para verecek biri değilim :D ben darkorbite döniyim :D

9. Merak ediyorum bir oyunda buz güllesi neden inci ile değilde parayla satılır inci ile hiç satılmayacak mı sayın bigpatron

10. Reese

Reese User

Merhaba,

Sizleri açık denizlerde görmekten memnun oluruz, oyun hakkında işinize yarayabilecek bir kaç bilgiyi paylaşmak istiyorum sizinle. Gemi aksesuarları hakkında bilgi almak için BURAYA , yüzen kaleler hakkında fikir sahibi olmanız için BURAYA , oyun içerisinde bulunan nesne ve bufflar hakkında bilgi almanız için BURAYA , korsanlık sınavı için ise BURAYA , Donanma adaları ve kuleler için de BURADAN bilgi sahibi olabilirsiniz. Paylaşmış olduğum bilgilerin yanı sıra kendinizde forumda Genel SSS ve Genel Sorular kısmından oyun hakkında size yardımcı olabilecek bilgileri bulabilirsiniz.

İyi oyunlar .

11. Aerials

Aerials User

evet arkadaşlar ben 7 level bir arkadaşınızım oyukla 4 buçuk k vuruyorum barut kullanırsam 5 buçuk k. kalelerde top rampası 2 sadece. pırıltı gemime ne gibi yardımlarda bulunur?

pırıltı mı toplasam npc kesip altın mı kassam ne yapsam

pırıltıdan çıkan haritaları yapmak çok zor geliyor nasıl daha kolay yaparım

inci nasıl kasarım?

şimdilik bu kadar arkadaşlar

12. Fearles[]

Fearles[] User

İlk olarak altını eğer 25lik topları fullemek için kasıyorsanız mantıklı yada mürettebatı pazardan teklifle almak için.Ama bunlar mevcutsa altın kasmanızın pek bi mantığı yok.Açıkcası hiç para harcamamak yada az miktarda harcamak istiyorsanız pırıltı en mantıklısı.Katlayıcı ile toplarsanız çok daha mantıklı.Pırıltı ile inci kasabilirsiniz.Mojolardan açtığınız haritalarıda en azından başak haritalarını rahatlıkla vurabilirsiniz buda size inci olarak döner ve ayrıca ordan %5 hasar vs. şeylerde kazanırsınız.Mojodan çıkan elit güllelerde ayrıca fayda sağlar size.Önerim bu gülleleri mümkün olduğunca harcamamanız.Sonrasında etkinliklerde veya ışık tılsımında sıkıp inciye çevirebilirsiniz.Sonrasında kale gününü bekleyip %25 indirimle kaleleri yükseltirsiniz.

13. bence 12 lvl olmaya bak ve orda admiral kesmeye bak(santa ve kiribati) bide ışıkda ana gemi hariç diğer gemileri kes ordanda kasabilirsin

iyi oyunlar:):)

hasanadakan65 bunu beğendi.
  14. Aerials

Aerials User

o admiraller ne işe yarıyor biraz aydınlatabilir misin beni

toplarımın hepsi amiral ve 25.

pırıltıdan ve mojodan başka ne kârım olur?

Moderatör tarafından en son değiştirilen: 7 Ocak 2018
  15. tabiki
    https://board-tr.seafight.com/threads/admiraller.42403/
    istersen buraya bak ama bensana özetliyim 10,11.12.13 lerde santa ve kiribati adlı gemi var onda ellitane kesildiginde son kesen kişinin yanına atar ve onu kesersen 17 bin inci verir.
    umarım yardımcı olmuşumdur eğer anlamadıysan link'e gir bak orda anlarsın

iyi oyunlar:):)

16. Aerials

Aerials User

peki kaç canları var kaç vuruyorlar

17. linkde gerkli açıklamalar var

18. Fearles[]

Fearles[] User

Harita vurarak 500lük zıpkında kasmış olursun.Buda sınavlarında çok işine yarar.Diğer yararlarını zaten belirttim.İnci,harita sonu ödülleri barut çelik zırh kasmış olursun.Bunların hepside senin gemin için çok önemli şeyler.

19. esk2404

esk2404 User

Öncelikle Selamun Aleyküm

Herkese iyi pazalar

7 Seviyeyim

• 156 Tane Topum Var

• Yetenekleri 4-1-1 verdim

• 32 bin incim var Daha neler alabilirim Neleri geliştirebilirim.

Yardımlarınız için teşekkür ederim

20. sana tavsiyem 12 level olman ve admiral (santa ve kiribati) bunları kesmen en azından inci kasarsın
    o inciyi once top ve gülleye harcan ondan sonra kazancagın inciyide kaleye kullan yeteneklerinde zamanla hellede bilirsin yada bunları boşver paran varsa kristal,top,gemi,gülle veren paketler var bunları al en azından bi nebzede olsa gemi bişeler elde eder.
    bu benim fikrim

iyi oyunlar.

esk2404 bunu beğendi.
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.