Oyun Durumu ve Geleceği

Konusu 'Yeni Korsan Öğreticileri' forumundadır ve okankara68 tarafından 21 Ağustos 2018 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
  1. okankara68

okankara68 User

Merhaba arkadaşlar uzun zaman sonra tekrar oyun oynama isteği doğdu içime tekrar seafighta başlamak istedim ara ara forumu kontrol ediyordum herkes oyun bitti oynanmaz gibi sözlerde bulunuyor benim bir online oyundan istediğim kalabalık ve çetin savaşlar olması haritalarda pek kimseyi göremedim acaba oyuncu kitlesi ne durumda kalabalık varmı ve oynanır durumda mı oyun eski savaşlar devam ediyor mu şimdiden herkese teşekkürler

2. ara sıra savaş oluyor ama oyun genel anlamda günlük görev ve etkinlik denen zımbırtılarla dolu... günlük görevleri yapmak için bile 3-4 saat harcamak gerekiyor, etkinlikte ise nasıl daha çabuk "bitirebilirimin" bilmecelerini çözmekle zamanını harcayabilirsin. yani oyun yapımcıları bizi sadece bu oyundan ekmek yediğimizi zanneden " boş kişilerden " oluştuğumuzu sanıyor... "isteğini" tekrar gözden geçirmeni tavsiye ederim. psikolojin iyi ise başlama :)

3. Selam,

Konunuz Uygun Bölüme Taşınmıştır.

Saygılarımla.