Oyun Donması Hakkında

Konusu 'Genel Sorular' forumundadır ve BirlikPort tarafından 23 Haziran 2018 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
  1. BirlikPort

BirlikPort User

Yeni
    Merhaba,

Bu konu maalesef bizim elimizde olan bir durum değil. Biz sorunu merkez ekibimize ilettik. Sorunun mümkün olan en kısa süre içerisinde giderilmesini umuyoruz.

İyi oyunlar, iyi forumlar.

bu yazan yetkiliye sesleniyorum konuyu kilitleyip cevap gelmesini istemediğin belli bu sorunu ilettiğinizi kesinlikle düşünmüyorum eğer iletmiş olsaydınız sorun 50 kere düzeltilirdi biz bu sıkıntıyı 3-4 gündür değil 3-4 aydır çekiyoruz ama hala ne bir adım atıldı ne de her hangi bir geri dönüş yapıldı akşamları oynadığımız oyun keyfimizi de aldınız teşekkürler​

sekiz bunu beğendi.
  2. Menetli

Menetli Guest

Selam ,

Mod arkadaşımız size gereken cevabı vermiş ve kilitlemiş.Bundan farklı bir cevap gelmiyecek maalesef.Bu durumu emin olun hemen merkez ekibimize iletiyoruz.Çünkü bizde bu oyunu oynuyoruz.Bazı düşüncelere girmeden önce bu durumuda göz ardı etmeyiniz.

Saygılarımla.

*_*ИİL●APO*_* bunu beğendi.
  3. peki siz bundan memnunmusun mod arkadaşım ??
    bende bu konu ile alakalı yazmıştım banada mod arkadaş ''bigpoint kendini geliştirdi'' demişti lakin gelişme yerine sanki geriye gitme söz konusu bu durumda çoktandır oyun bu şekilde 3 5 ay öncesi ne donma vardı ne kasma gayet akıcı şekilde oynayabiliyorduk şimdi gelişme yapıldı daha kötü oldu o gelişmelerden kaynaklı ise gelişmelerin geri alınması gerekli bu şekilde oyunun hiç bir tadı yok cidden bi görev yapacaz diye canımız çıkıyor resmen tıklıyorsun 3 5 saniye sonra gidiyor gemi sistem gelişmek yerine iyice zayıflamış bu nedenden dolayı oyuna bakıyorum kasıyor başka oyuna gidiyorum onunla vakit geçiriyorum kasıyor çünkü oyun oynanmıyor can sıkıcı ve oyunu bıraktırma noktasına getiriyor bazen yapmak istediğini yapamıyor hiç kimse en kısa zamanda bu sorunun düzeltilmesi gerekli bu oyuna para bağlıyorsak hakkımız olanı vermesi gerekli hakkımız olanı alamıyoruz diye düşünüyorum bigpoint telafi içerikli herhangi birşeyde yapılmıyor bu kasma probleminden çoğu kişi oyunu bırakacaktır düzelmediği sürece adamlar oyun oynayamıyor çünkü haklıyız müşteri her zaman haklıdır bunu unutmamak lazım biz olmazsak bigpoint gelişme ilerleme yapamaz bunu göz önünde bulundurmanız gerekli evet sizde giriyorsunuz oyuna madem devam ediyor bu donma neden sürekli ısrar ederek bildirim göndermiyorsunuz ? siz memnunsanız eğer böyle kasarak oyun oynamaktan bizler memnun değiliz akıcı bir oyun istiyoruz ve gereğinin yapılmasını istiyorum kolay gelsin.

4. merhaba
    öncelikle hiç bir şekilde yoğurdum ekşi diyen olmayacaktır.Support arkadaşlara yazdıklarımızda bizlere gülünç cvplar vermekteler.Bunun artık anlık bir sorun olmadığı ap açık ortada.Hem sistem kendiş göstermektebu sorunu hem oyuncular isyan etmekte.Günde 2 reset yada bilişim anlamında nasıl bir sorun bulunacaksa en kısa zamanda çözüm bulunsa iyi olur.Sizlerde bizler gibi oyuncuysanız bunu temenni etmeniz gerekmekte.

iyi çalışmalar

5. oyunda donma yok şimdi

6. Selam,

Sizlerin isyanını anlıyorum. Her defasında vurguladığımız gibi, bizlerde bu oyunu oynuyoruz. Sizlerin donan oyunu bizlerde buz gibi kaymıyor arkadaşlar. Bizlerdede oyun sizde donduğu kadar donuyor. Fakat sizlerin konu ile alakalı bildirimlerinizi, bizlerin üstlerimize,onların ise ilgili birimlere iletmediği ithamınız gerçekten çok üzücü. Hiç merak etmeyin, buraya yazdığınız her mesaj bizler iletmemiş olsak bile forum adminimiz ve takım liderimiz tarafından okunmnakta.

Saygılarımla.

*_*ИİL●APO*_* bunu beğendi.
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.