Open Beta Sunucusu

Konusu 'Genel Tartışma' forumundadır ve Bigpatron tarafından 4 Şubat 2014 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
  1. Yahu bu Beta serverde [√] filosu mu her neyse adamlar büyük ihtimal admin hatta ithimal değil %100 admin . Bunlar neden kendilerine abanoz güverte veriyor . O filodan da Vairo diye biri zırlı gövde 6/6 olduğu halde bana 47983 vuruyor . Allah bilir 30'luk toplar kristallenmediği halde bi güzel onları da kristallemiştir . Neden Eşitsizlik var . Bu konu hakkında ki düşüncelerinizi açıkçası çok merak ediyorum Sayın adminler !!!

[Cvp verilmediğinden dolayı 2 . kez yazıyorum ]

2. ya bu oyuna girmeme sorununu kaldırın bide oyun neden kapandı ?

3. CNDKILLER

CNDKILLER User

admin çok özür dilerim ama bir sorum olacaktı beta server ne zaman açılacak şuan maintenance bide açılınca karaborsa aktif olacak mı ?

4. Ben beta serverden daha zevk alıyorum diğer serverlerden asla zevk almıyorum ve birçok kişide öyle bu yüzden beta serveri açın yine test sunucusu olsun ama kapanmasın. (bunu yetkililere iletiniz)

5. qweewq3qq

qweewq3qq User

Tahminimce Etkinlık bıtımıne yakın Açılıcaktır Etkınlıklerın Beta Serverınde test edılmesıde gerek dige düşünüyorum...

6. qweewq3qq

qweewq3qq User

30 kq lık toplada okdr wramaz bnce vudu topu atılmıştır vudu rahıbıde 3. seviyede oyuna başlarken weryor

7. qweewq3qq

qweewq3qq User

Bu hataları buraya yazıldıgında admınlerde oyundakı hataları düzeltip beta serverını kapatıyorlar... Çünki beta serveri bizim oynamamız için açılmadı. Yenilıklerı test etmek içn açıldi.

8. firatatak

firatatak User

Sayin admin beta server hakkinda bir bilgi varmi ne zaman acilicagiyla ilgili

9. Iyide o zaman oyun nasıl para kazanacak öyle işmi olur :S

10. Ben herkes betaya gelsin demiyorum ki ne alakası var beta zaten etkinlik öncesinde veya sonrasında açılıyor o dönemlerde oyun para kazanamıyor mu ben betadan zevk alıyorum onu oynarım sen normalden zevk alırsın onu oynarsın seafight oyuncuları resmen kullanıyor 10gün betayı açıyorlar herkes seviniyor oynuyor geri kapatıyorlar millet oyundan soğuyor tamamen açılsın biz onların kulu kölesi değiliz ya tamamen açsınlar ya da hiç açmasınlar

11. Dostum sen olayı algılayamamışsın! Beta sadece deneme amaçlı öyle ben bundan zevk alıyorum bunu oynayacağım normal seafigh sevmiyorum v.b YOK OLAMAZ!

12. admin verilen siteden kayıt oluyorum hata veriyor saçma sapan yazılar çıkıyor bakarmısınız lütfen

13. Yanlış bilmiyorsam beta şu an kapalı.

14. Şu an beta aktif.

15. Doğru kilometre taşının 3. Aşamasını test etmek için beta açılmıştır.

16. beta açıkta ben neden giremiyorum kayıt olamıyorum arkadaş hesabını verdi üye ismi şifre birleşemiyor diyor. Hiç bi şekilde ulaşamıyorum betaya. Neden acaba??

17. Yeniden üye oluver istersen :)

18. teşekkürler

19. Galiba 3. Kilometre taşının denenmesi için tekrar açılmış. :)

20. işte kayıt olunmuyor hata veriyo