Open Beta Sunucusu

Konusu 'Genel Tartışma' forumundadır ve Bigpatron tarafından 4 Şubat 2014 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
  1. ozancifci1

ozancifci1 User

Beta server açılmış ama server ıd pass istiyor?

2. yasin1219

yasin1219 User

3. yasin1219

yasin1219 User

s.a beta servere girerken CONGESTION ERROR ! ... Bağlanıyor 8s... hatası alıyorum sorun bende mi genelde mi ?

4. Beylerbeyi

Beylerbeyi Guest

selam

bu hata üzerinde çalışıyorlardır.

5. yasin1219

yasin1219 User

bi çözümü yokmu ya yarım saatten fazla oldu forumu gezdim bazı konularda beta server açılınca sürekli sorun çıkıyor gibi yazılar gördüm doğruymuş açıldı beta server şimdi giremiyoruz ne anlamı kaldı ki ?

6. yasin1219

yasin1219 User

s.a açıldı giriş yaptım oyuna tşkler
    beta serverde chat yok mu ?

Son düzenlenen: 12 May 2014
  7. [KRAL60]

[KRAL60] User

betada karaborsaya tasarım ve barut vb şeyler gelmicekmi

8. yasin1219

yasin1219 User

beta server baya pahalıymış kaç kere bastım gemiye alamadım adım dahi görünmedi ne kadar basıyorlar arkadaş bunlar yaw :)

9. [KRAL60]

[KRAL60] User

admin ne zaman cevap vereceksiniz betada karaborsaya tasarım barut vb şeyler ne zaman gelcek

10. yasin1219

yasin1219 User

beta servere giremiyorum 20% - connect to server yazısında takıldı kaldı sorun nedir ??

11. beta karaborsa serverinda barut ve kalkan - ıvır zıvır kartal gözü falan istiyoruz elit malzemeler kaleler kristaller güverteler falan 1 inci olsa kimseye zarar olmaz nede olsa istediğiniz zaman kapatabiliyosunuz beta seafighti. yani 1 inci oldu diye seafighti bırakıp betaya geçmezler teşkrler.

12. XanTier

XanTier User

Ne zaman açılacak? Ne zaman hesaplara belirtilen inci/kristal/tasarım yüklenecek?

kental bunu beğendi.
  13. 24jah24

24jah24 User

Eğer betaya girdiyseniz oyunun ne kadar kastığını görürsünüz bunun sebebi herkes eşit şekilde elit seviye ve bokor tasarımı verilmemesi herkes en iyi elit seviye ve en iyi tasarımların çıkması için sürekli gemi açıyo bu arada gelgit avcısı ile başka gemiyi birleştirince bug oluyo 400.000 vp ve yelkensiz 770 hız oluyor.

14. BeyZade

BeyZade User

arkadaşlar tasarımları nasıl almışlar betada

HASAN*efe bunu beğendi.
  15. Server çok kalabalık sanırım? %25'de kaldı, açılmıyor.

HASAN*efe bunu beğendi.
  16. Selamun Aleykum . Beta Seafight te bilindiği üzere Yetenk Ve Kaleler Görünmüyor beta admınlerını bıldırılrse sevinirim ! ?

HASAN*efe bunu beğendi.
  17. Selamun Aleykum . Beta Seafight te bilindiği üzere Yetenk Ve Kaleler Görünmüyor beta admınlerını bıldırılrse sevinirim ! ?

HASAN*efe bunu beğendi.
  18. inci altın ve tasarım yok ama ne zaman yüklenecek acaba sayın bigpatron ?

HASAN*efe bunu beğendi.
  19. slm open bta oyuna girilmiyor %25 yukarı cıkmıyor acmıyor

HASAN*efe bunu beğendi.
  20. 2 gündür betaya girilemiyor %25 de takılıyor yazıyoruz bir cevap alamıyoruz birde geri bildirim bekliyorsunuz pes doğrusu ilk önce oyunculara biraz saygı duyunda sorularını cevaplayın lütfen form neden varki?...

HASAN*efe ve 346393782 bunu beğendi.