Open Beta Sunucusu

Konusu 'Genel Tartışma' forumundadır ve Bigpatron tarafından 4 Şubat 2014 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
  1. [KRAL60]

[KRAL60] User

pazar yerinde elit güvertler gözükmüyor tahta güvertem olduğu halde ilgilenirseniz sevinirim sayılarımla.

2. beylerbeyi beta seafight 'de ETKINLIK yoq. ne zaman başlıyacakk

3. Beylerbeyi

Beylerbeyi Guest

selam

oyunu takip ediniz.

4. [​IMG] Acaba segelmacher yelken tamircisimi?

5. bir test serveri açıyorsunuz 1 hafta duruyor veya durmuyor biz nasıl bakalım etkinlik nasıl diye veya diger şeyleri nasıl deniyelim daha elit gemi alamıyoruz kalmış geriye güverteleri almak fullemek biraz düşünerek yapın şu betayı

6. Gösterde ayrıntılarını yükseğe veya normale getirdiğimizde npcye sıktığımızda gülleler npc nin tam üstüne değil 1-2 cm sağına soluna falan gidiyor sanki görünmez npcye sıkarmış gibi ilgilenmesi gerekilen bir konu.

7. XanTier

XanTier User

Evet, segel yelken demek.
    Segelmacher da Yelken yapıcısı, tamircisi anlamına gelir.

8. hayall

hayall User

selam iyi görevler id nosunu bilmiyorum ama EvilBoy isimli gemi haritalarda dolaşarak tek atış yapıyor gemilere acaba neden :)

9. teset serverında bi oynayalım dedik. işkence resmen yeni baştan başlamak gemi o kadar yavaş gidiyorki . arkadaş ben tr serverında gemimi 6 yılda bu hale getirdim test serverında niye yıllarca oynamam gerekiyorki? cok gereksiz buldum. bir şey teset edilicekse tr adminleride oyuncular yardım etmeleri lazım. ben baktımda herkezde özel tasarımlar var

10. baştan aşağa hersey bozuk ve buglu test serverında nasıl ne deneyecegiz?

11. beta deneme serveri olduğu için bence tüm oynuyanların herşeyi sınırsız olmalı tasarım nmet vudu gverteleri oyuncu bide orda gelşmek için uraşıyo

12. bence hiç oynamayın. ben bıraktım mesela . cekilmez yani

13. çok sacma bi beta ya 3 saat ugraşıyorum 20 mil altın kasıyorum elit gemiye vuruyorum alamıyorum ya nasıl test edecez yenilikleri gemiyi yapmaylamı ugrasacaz yoksa yenılıklerımı test edecez güverte güçlendirmesi getirmişler daha güverte alamadık nasıl bakacaz :D

14. betada oynayan arkadaşlar şu kaplumbaga gibi adayı vurdugunuzda neler veriyo veya etkinlikle ilgili neler cıkıyor bilgilendirebilirmisiniz bizi ??

15. beta herhangi birşey alamıyorun güle olsun yada diğer itemler bunlarıda acsanız alınsa yada madem burayı test için kulanıyosunuz başka bir amac yok sanırım ozaman burdaki itenleri neden kualıma serbest bırakmıyosunuz sonuçta 1 hafta ve ya 2 hafta acık kalıyor bırakın bizde orda rahat oynayalım bu sürede adamlar gemileri iyi kasmaya bile firsat omuyor bence burdaki iemleri herkese kulanıma acık yapmalısınız

16. yasin1219

yasin1219 User

nasıl nerden giriyoruz test servere ?

17. Beylerbeyi

Beylerbeyi Guest

18. Eğer vip üye iseniz yelken tamircisi vip olduğunuz sürece hesabınızda kalıcı olacaktır.
    1 kere sandıktan çıktı mesela vipligimde 1 sene gitmeyecek mi 1 sene ?

19. Beylerbeyi

Beylerbeyi Guest

selam

test sunucusuyla ilgili şikayetlerinize bakılmamaktadır.

20. test sunucu ile ilgilli bir soru sormadım ama yukarda ?