Open Beta Sunucusu

Konusu 'Genel Tartışma' forumundadır ve Bigpatron tarafından 4 Şubat 2014 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
  1. ay-dede34

ay-dede34 User

Ne dediğini bile anlamadım. "Flash desteği bittiğinde istemci olmadan nasıl açacaklar" diyorsun. Nereden biliyorsun arka planda böyle bir istemci yapmadıklarını? Yapsalar bile sana hemen neden sunsunlar? Zaten şuan açsalar siteden açarlar. Flash desteği bittiği zaman eğer ki bir şey test edilirse yine bize betanın istemci linkini verirler artık oradan indirip gireriz. Gelmişsiniz yok hataları tespit etmekmiş yok bir şeyleri raporlamakmış mış mış mış bırakın bu bahaneleri beta açıldığı zaman %80'i savaşmak için giriyor. Uzun lafın kısası şu ; Beta serverin açılması için beklemeyin bu oyunun tester rütbesini almış kişiler boş kişiler değil. Eğer ki bizim test etmemiz gerekir, geri dönüş vermemiz gerekirse onlar zaten bilir ve açar. Normal sunucuda oynamaya devam.;)

2. Diyorum ki acaba hazır oyuna giriş sorunları , görev sorunları vb gibi olumsuzluklar yaşanırken oyuncuların bu sorunlardan uzaklaşması, oyundan daha da soğumaması, biraz vakit geçirmesi amaçlı beta aktif edilebilir mi ?

3. BIRAKTI

BIRAKTI User

ben yıllardır oynarım şu oyunu betada oyuna girer girmez batırılıyorum limana girmemize bile fırsat vermiyorlarki oyunu oynayalım ne nedir anlayalım bence betada oyuncular birbirine saldıramazsa oyun hataları daha çabuk ortaya çıkar beta amacı dışında kullanılıyor gördüğüm kadarıyla

4. eCeLL-

eCeLL- User

efendim casus attığımızda incimiz gitmiyor ve oyun aşırı kasıyor paketlerde ödüller hatadan dolayı kat ve kat fazlasını ödüller veriyor test edilmesi gereken birşeyler olmadığına emin misiniz ?

5. NePs

NePs User

eminiz, düzeldi.. Puahhahahahha

6. osman_emre

osman_emre User

düzelmiş olması lazım pakette vermiyor artık heralde

NePs bunu beğendi.
  7. boşuna yazmayın düzeltemeyeceklerini bildikleri için o konu hakkında birşey yazan yok milletin yanına kar kaldı 10 kat paketler afiyet olsun ne diyelim :d

8. eCeLL-

eCeLL- User

desene para yatırcağımıza bugları bekleyelim :) adminler hâla konuyu bildirdik diyor parayı yatırana mı adalet gemim ban yemesin diye yapmayana mı bigpointi fair play e davet ediyorum umarım sorunu çözerler yoksa milletin başı çok ağrır. ayrıyetten adminlere duyurum olacak buglar hemen kapatılmak yerine uzun bir süre oyunda aktif kalıyor birçok kişi bu kadar bildirim atmasına rağmen düzeltilmek mi istenmiyor yapan yapmış biz paramıza bakalım diyen bigpoint mi ya da geç mi raporluyorsunuz efendim çünkü böyle şeyler çok oluyor ve hemen kapatılmıyor çok eskilerde taş bugu vardı 3 4 ay açık kaldığını bilirim bugun saygılar.

9. Beta sunucu neden açıldı ve oyun ekranı açılacak mı bilgi verme yetkiniz var mıdır acaba? @Star

Neurotıc61 bunu beğendi.
  10. Lacosme

Lacosme User

Gelen güncellemeler yeteri kadar test edilmiyor. Betayı sadece kendilerine açıyorlar. Oyunun buglarından yararlanan yürüyüp gidiyor. Para muhabbetini zaten es geçiyorum. Yılda birkaç kere betada oynuyoruz onu da açmayacaklarsa kapatsınlar. En azından bu oyundan ümidimizi keselim. Bunu iletirseniz yetkililere sevinirim.

11. ofcc

ofcc User

Beta'nın açılmama sebebi p2w olmaması. Bu nedenle açılacağını hiç sanmıyorum fakat oyuncular etkinlik öncesi veya etkinlik sırasında kendilerini deneseler güzel olmaz mı? Bizim gibi oyunu bırakmış kişiler de faydalanırlar.

Hesap satışı bildiğim kadarıyla yasak. Servet harcasam yine de bazı arkadaşlarla asla eşit şartta yarışamam. Her yerde beta sunucusunun istendiğini görüyorum. Oyuncu kitlesine neden hiç değer verilmiyor? Oyuncu sayısındaki düşüş bu şirketi hiç endişelendirmiyor mu? Tr1 serverinin neredeyse ilk oyuncularından biriydim. Son yıllarda, beta serverindeki oyuncu sayısını hiçbir yerde görmedim ben. Örneğin yıllardır oynamayanlar belki beta vesilesiyle oyunun zevkine varacak, karmaşık gelen şeyler aslında basitmiş diyecek ve oyuna tekrar başlayacak. Hiçbir şey yapmamaktan iyidir. Gerçi kime konuşuyoruz, para kazanmadıktan sonra kılını kıpırdatmayan bir şirket. Yıl 2022, neredeyse 2023e geldik fakat hâlâ sosyal medya hesaplarını aktif şekilde kullanmayan bir şirket.

12. Sekiro™

Sekiro™ User

Açılacak.

Atlantis'i Keşfet
    En büyük içerik genişletmemiz olan Atlantis için uzun süredir beklediğinizi biliyoruz.
    Bunun üzerinde uzun süredir arka plan çalışmaları yapmaktayız ve açık beta sunucusuna bunları eklemekteyiz. Umarız, ilk kez tecrübe edeceğiniz Atlantis yakında beta da olacak ve test edebileceksiniz.

Seafight Ekibiniz.

13. beta seafight şuanda açıkmı ve açıksa nasıl giriş yapabilirim normal seafight da olduğu gibi indirme yapmamızmı lazım yoksa tarayıcıdanmı denemeliyiz bilgi verirmisiniz

14. https://open-beta.seafight.com/ indirme yok tarayıcıdan girmen lazım

15. Bankai

Bankai User

sunucuda yeni versiyon var diyor sayfayı yeniliyorum yine aynı

ofcc bunu beğendi.