Open Beta Sunucusu

Konusu 'Genel Tartışma' forumundadır ve Bigpatron tarafından 4 Şubat 2014 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
  1. açıldı beta girilmiyor ama kullanıcı adı şifre hatası veriyor yeni hesap açıp aktif ettim yine girmiyor yoğunluktan olsa bu hatayı vermez diye düşünüyorum tam açılmadımı acaba

2. Gangsta53

Gangsta53 User

@Bigpatron Kaledeki özellikler 8/8 olunca açıklama kısmı açılmıyor.

Son düzenlenen: 30 Temmuz 2017
  3. atlas42

atlas42 User

Evet 8 de 8 olunca üzerine geldiğimizde açıklama gösterse daha güzel olur sanki.

edit

Rica etsek 5 seviye vudu topunu da koysalar da bir denesek hazır beta açılmışken.

4. Kaleler görünüş olarak güzel bencede üzerine geldiğinde özellik yazılması gerek daha güzel olur. Vudu kalesi değişmiş sanırım vudu boşaltma akımı anlamadım kaçınma şansı var. Fiyat olarak gayet makul düzenleme yapılmış indirimsiz 7/8 olan slotları ve kaleleri 8/8 yapmak yeni kalelerden 3 tane açıp 8/8 yapmak toplam 11.750mil inci. Eskiye göre ucuzlamış düşüncesindeyim. Gemi özelleştirme ki slot gibi favori slot eklenmesi harika olmuş artık takıp çıkartma olmayacak en azından istediğimiz ayarı yapıp ona tek tıklama ile geçicez. Onun haricinde gözüme çarpan birşey olmadı Tşk

5. 66hakan

66hakan User

atış süresi uzamış gibi galiba alev 2.16 balyoz 3.54 görünüyor

6. peki kale indirimleri yine gelicek mi yoksa kaldırıldı mı

7. seafight artık şu sürükleme işini brakması lazım çift tıklayınca kaleler yuvalara girsin keseler açılsın topları koyacapımız zaman sürükleyip brakınca kaç adet koyacağımızı biz yazalım..

güncellemeye gelirsek elzem bişey gelmemiş

kritik
    kritik önleme
    hp +500
    19 mürettebat
    elit bonus

bunlara eyw isteyen yaparda
    rampanın süresi 8lvl yapınca 2.4 yazıyo onu daha kötümü yaptınız

yada testten snra yada şimdi bi mod kndne görev edinsin kalelerde ne değişmiş + - yönlerini yazsında okuyalım ...

8. Keseleri CTRL tuşuna basılı tutarken tıklayarak hızlı açabiliyorsun kale içinde gerek yok bir kere ayar yapıcaksın sonuçta kaleler kısmında dikkat ettiysen sol üstünde top değiştirme var ordan amiral toplarınıa ayrı şifa toplarına ayrı kale dizebilirsin iyi düşünülmüş ama bu rampa işi gerçekten saçma olmuş seviye 8 yapsak bile eski halinden kötü olacak

9. Devam edicek

10. atlas42

atlas42 User

Bazen kaleleri tam, boş olmadan yerleştirdiğim halde sonra tekrar açtığımda bazı slotları düşmüş oluyor ve görünmüyor. Tekrar yerleştirmek mecburiyetinde kalıyorum!

pıratesofthecaribbean bunu beğendi.
  11. Bazı kaleler resmen güçsüzleştirilmiş, yani şu an elimizde olandan da az bir avantaj elde ediyoruz 8. seviye yapsak bile. Bu nasıl bir uygulamadır, resmen akıl ve mantık dışı oyuncuyu zarara ve mağduriyete sürükleyen bir uyanıklıktır. Bahsettiğim kaleler için düzenlenme yapılması şarttır, kimseyi saf yerine koymanın bir anlamı yok.

12. Yeni gelecek olan Titanların Savaşı adlı etkinliğin denenmesini ve seviye 5 vudu,balyoz toplarının kullanılmasını,çıkabilecek sorunların aktarılabilmesi için beta serverin tekrar açılmasını öneriyorum.

Sessiz bunu beğendi.
  13. DELGADO*

DELGADO* User

Her etkinlikte beta açarlar mı sence :D

14. acsaa nolcak kapanıp duruyor 20ila 60gun kapalı kalcak 4 gun aacık

15. Yeni gelecek kale ve özelliklerini yazan bir yer yok mu betada denenmiş demekki hersey belli forumda illaki koymuşsunuzdur fakat nerede olduğunu bilmiyorum bana br adres verebilir misiniz girip oradan bakayım ki yoksa da koyun bence bu insanların hem merakını arttırır hemde oyunculara bir yol çizer

16. kurt132

kurt132 User

artık açın şu betayı

17. Menetli

Menetli Guest

Selâm @kurt132 ,

Beta sunucusu test amaçlı açılır.

Bu kadar ısrar etmenizin sebebi nedir acaba çok merak ediyorum:)

Saygılarımla.

18. @мєηєтℓι

Keyif beta global e göre daha çok keyif veriyor şahsen global den daha çok zevk alıyorum ben orda.

19. murat7327

murat7327 User

bi yenilik yapın da test edelim o zaman

Sessiz bunu beğendi.