Open Beta Sunucusu

Konusu 'Genel Tartışma' forumundadır ve Bigpatron tarafından 4 Şubat 2014 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
  1. Bigpatron

Bigpatron Team Leader Team Seafight

Evet ordan kayıt olup sıfır yeni hesap açacaksınız.

2. selam bigpatron

ama başka kişiler 500.000 bin inci almış bu sence bize haksızlık olmuyomu üye isim :denz_yargıcı_zhr

3. Ben bu betadan bişey anlamadım. Bize sıfır gemi veriyorsunuz. biz bu gemiyle yeni çıkacak yenilikleri nasıl deneyecez. şuan normal bi serverden farkı yok. Sanırım yoğunluk oldu daha kimse gelmesin diye byle yaptılar :)

..Atay.. bunu beğendi.
  4. Bigpatron

Duyuruyu iyice okursanız ufak miktarlarda inci yada altın karşılığında paketler sunulabileceği yazıyor. Bekleyip göreceksiniz

5. Bigpatron

Size item isteme konusunda birşey yazmayın diye uyarıda bulunmuştum! Forum hesabınız kapatıldı.

6. kardeşim bu ne biçim iştir beta serverinde 20 harita adası bile alınmış inci olmadan nasıl oldu 20 level hayret bişey

7. Shooter☆

Shooter☆ User

Test edin diyorsunuzda nasıl test ediceğiz.İnci yok birşey yok benim bildiğim test serverda inci olurdu.

8. eskiden test servera girip özel harita yapardık :D sonra beta işi çıktı her sinc kestiğimizde 10bin inci alırdık :D aradan yıllar geçti şimdi beta açık ama girmiyorum bile vay be :)

9. Shooter☆

Shooter☆ User

Özgür herşey çok değişti gördüğün gibi :)

10. aynen. betada elcano kristal riptide alırdık hangisiyle gezcemizi şaşırırdık :D daha öncesi test serverda ilk kez harita bitirir gemi alırdık :D

11. Bigpatron

Herşeyi oyunun vermesini beklerseniz bazı şeyler nasıl test edilecek? item verilmiyorsa demekki bir sebebi var.

12. dalga geçiyorsunuz herhalde? :) sıfırdan başlayıp nasıl test ediçez ? 3bin inci var neyi kasacaz? elit gemi yok elit sınıf yok bizden ne yapmamızı istediğinizi anlamadım

13. KalyoN_38

KalyoN_38 User

Son düzenlenen: 8 Şubat 2014
    zeynelkayabaşı123456 bunu beğendi.
  14. yigido09

yigido09 User

sizce 1 günde bütün adaların alınması normalmi ? açıklama gelirse memnun olurum . ? ne ara 20 lwl oldular ?

15. Admin arkadaşlar ben Beta Seafight [С ✯] [TÜRKİYE CUMHURİYETİ™] alyans başkanıyım. [MLS] ve [RU] alyansları oyuncularına inci, kristal, bokor tasarımı, vb. verdiler. Neden Türk oyuncuların gemisi yok ? Benim alyansım teneke gemileri 6 saatte admin gemilerine 1 cadoc bile vermedi diye, alttan alttan gemilerini fullediler. Rakip alyansların ya gemilerini erişime engelleyin ya da bizim gemilerimizi fulleyin. Yazık günahtır. 3 saatlik uyku ile ayaktayım. Artık dayanacak gücüm kalmadı. Kartal gözlerimiz bitti. Ama rakip alyans nasıl bi bolluk içindeyse kartal gözleri bitmek bilmedi. Ayrıca menzil hilesi kullanıyorlar, ada içindeyiz adayı menzile alıp bizi batırıyorlar. Ayrıca burada anlatamadığım birçok şey var. İyi oyunlar.

__CĦĄQŜMĄK€Я__™ bunu beğendi.
  16. gedrof

gedrof User

betada ada alsan ne olucak adamlar kapattık betayı derse bosa gıdecek onun ıcın uykusuz kalmana gerek yok :D

ÇİD_MOLLAMUHAMMET bunu beğendi.
  17. betayı kapattık desede soyle bir sey var beta global madem gavurlar orda kendi alyanslarını yuceltiyor biz niye yuceltmiyelim ben global 1 de oynarken Tur donanmasınındaydım herkes saygı gosteriyodu tur a tur suanda orda 3. donanma beta kapansada Türklerin her zaman üstügünlügü saglması gerekeir Milliyetcilik meseleesi dir bu Bizim gemilerinde fullenmesi lazım [С ✯] [TÜRKİYE CUMHURİYETİ™] donanmasının 6-1 ve 7-2 adalarını almıstı amam nasıl oluyorsa adamlarda bokor bile var adamlar aldılar 2 adayıda emek bosa gidiyor

18. gedrof

gedrof User

bekle ozaman fullerler sızıde yani ins

19. adamın biri gemisini 8. elit yapmış ortalıkda dolaşıyor nerden yapicaz bilen var mı?

20. Beylerbeyi

Beylerbeyi Guest

selam

doğru anladıysam tersane- gemim- tasarımı değiştir.

tabi yeterli elit puanınız varsa